MasterChef - Co jedí porotci doma?

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:320
Počet zobrazení:6 844

Další ze zajímavých ohlédnutí za kulisy MasterChefa. Já jenom doplním takovou malou zajímavost, která nám kdysi s BugHerem vrtala hlavou. Jak udržují soutěžící jídlo teplé, než mají jít před porotce? Nijak. Podle pravidel by prý neměla porota na tento faktor brát ohled, ale co si budeme nalhávat, u chlazených dezertů nebo teplých omáček to určitě může být problém.

 

Přepis titulků

CO JEDÍ POROTCI DOMA Doritos s dvojitou nádivkou, na tom ulítávám. - To je úžasný. - Trefa do černýho. Špagety. Ale no tak. Když vařím pro sebe, tak obvykle nějaké těstoviny. S omáčkou z mušlí, s humří omáčkou, fetucciny cabinara, cokoliv.

Moc nejím, takže po vyřazovacím kole vždycky malý kousek od všeho ochutnám. Graham sní vždycky skoro všechno, malou vidličkou. Když přišel čas na dezert, vzal si ještě menší. Doma si normálně nevařím, o to se ráda stará moje žena. Děláme si jednoduché těstoviny, v obchodě vezmeme nějakou zeleninu. Výborné jednoduché věci, které samy o sobě dobře chutnají. 1, 2, 3! Sníme toho spoustu.

Třeba na začátku jsme ochutnávali 50, 60, 70, 80 jídel ve vyřazovacím kole. To jste pak úplně k prasknutí. Postíme se, abychom mohli jíst až sedmkrát denně. Ale čím víc toho sním, tím víc musím chodit běhat. Takže teď chodím tak třikrát až čtyřikrát týdně. Protože tady žeru jako prase. překlad: Ajvngou & xxENDxx www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

zdravím, uz som to video nahlasoval asi pred tyzdnom, ze nefunguje a ešte stále nefunguje .. dá sa to opravit?

190

Odpovědět

Video nefunguje, pokud by tedy bylo nějaké náhradní, prosím prosím smutně koukám ...

190

Odpovědět

To ty jejich manželky musejí být pořádně vycvičené :D Byla by sranda kdyby jim manželka připravila něco hnusnýho a oni by ji to vyhodili do koše se slovy : Tuhle ****** jíst nebudu !

190

Odpovědět

BugHer0: Ano,omlouvám se,slovo postíme dosud nebylo v mojem slovníku...Moje chyba

181

Odpovědět

oni natáčecímu štábu neplatí v penězích, oni je nechají dojídat zbytky :P to jim prý jako výplata stačí :P

třeba jak dělali ty patrový dorty :P nam nam nam :)

180

Odpovědět

Díky za vysvětlení. Mě zase vždycky zajímalo, co dělají se zbytky jídel? Nemůžou přece vyhodit do koše jídlo poté, co ho například Gordon označil za famózní

180

Odpovědět

Zajimalo by me, kdy muzeme ocekavat treti radu.

180

Odpovědět

to pak nechápu jak zvládnout objektivně hodnotit, když sou přežraní :D ale jak jinak to udělat no..

180

Odpovědět

Martin: Nejspis to, ze doma nejedi, aby mohli v soutezi vsechna ta jidla ochutnat a neumreli na prejedeni. 

180

Odpovědět

omlouvam se ze to opet neni k tematu :D ale neprelozili byste prosim parodii The key of awesome na Adelle Someone like you ? moc díky

185

Odpovědět

Proč je dnes tak málo videí? Neberte to jako urážku, jen mě to zajímá. :-)
Video super, taky mi to vrtalo hlavou. Zajímali by mě, ale taky letošní suflé. Nedělali stejný systém jak loni, takže jim musely suflé spadnout.
Každopádně se už těším na další řadu.'-)

180

Odpovědět

Díky adminům za zodpovězenou otázku. taky mi to vrtalo hlavou.. vím, jak "dobrá" je sýrová omáčka nebo maso, které chvíli leží.. :)))

180

Odpovědět

Presne to me taky zajimalo.. ale vzdyt to pak nemuze bejt tak objektivni, kdyz ochutnavaj studeny jidla :)) kazdopadne diky za vysvetleni

180

Odpovědět

Recepty jsou o ničem.. Spíš takovou Pekelnou kuchyni bych uvítal

3618

Odpovědět

Když teď MasterChef skončil nemohly by jste se prosím pustit do překládání videí kde Gordon vaří jednoduchá jídla? Například toto video http://www.youtube.com/watch?v=M1yVXVNn3Qw&feature=related ...vypadá to suprově a nerozumím kolik a jaké ingredience dávat. Prosíím :)

181

Další