Maximální Skyrim

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

57 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:307
Počet zobrazení:8 661

Hráli jste někdy Skyrim s módy? Jestli ne, tak jste o hodně přišli. Jak ostatně můžete vidět v tomto videu od videogamedunkeyho.

Přepis titulků

Čau, lidi, mám tu novou hru, Skyrim. Zrovna vyšla, má skvělý recenze, Doporučil mi ji i Joe Tube. Je to střílečka. Každej hraje IKEA-rozeného, takže chci vyzkoušet Sonica. To tys uvrhl Skyrim do chaosu a války, - takže tě císařství popraví a obnoví mír. - Jo! Popravte ho! Co?

Co to bylo? - To nic. - Popravte ho! Ne, ne, ne, mě nepopravujte. To kvůli Sonic Boom? Měli jste popravit toho druhýho! Může to být pravda? Ty legendy... Myslel jsem, že to jsou příběhy pro děti. Je to fakt on.

Dámy a pánové, Skyrim mě přišel zachránit. Proboha! Díky, Skyrime, miluju tě. Prší vlaky! Prší na nás vlaky! Nandej mu to, Skyrime! Chytni ho svýma kolama! Co jsem to udělal. Netrefíš, co nevidíš, Rudolfe, ty červenonosá sračko! Vypadni, kurva!

Přivolám svého věrného oře, Tommyho Wiseau. Jedeme, Tommy! Skyrim nás čeká! A dobrodružství čeká na každém rohu. - Ahoj, pejsku. - Cože? Jak to, že jsem pes? Můj bože. Je to to, co si myslím? Lámeš mě vejpůl, Liso! Tommy, toho nezvládneš!

Je moc velkej. Zahraj intro z Pulp Fiction. Pracuju pro Belethora ve smíšeném zboží. Nepamatuju si, že bych se tě na něco ptal! Fus Ro Dah! A jejda... - Co mi k tomu řekneš? - Já to nebyl. Promiňte, Tháne. Nevěděl jsem, že jste to vy. Přimhouřím nad vámi oko.

Musím vás požádat, abyste přestal s těmi "křiky". Už to neudělám. Slibuju. Ale bacha! Udělám to ještě jednou! Mám tu dost materiálu, tak si vykovám portal gun. Začátečnická práce, ale není to špatné. Teď to bude drsný. Bojujte, lučištníci! Sestřelte ty vlaky z nebes! Proboha, přepadení vlkodlaky!

To jsem měl čekat! Na vlkodlaky platí jen jedna zbraň. Do nich, medvěde! Bojuj! Jo! Nakopej jim prdele, medvěde! Sestřelte už ty vlaky. Začíná se to dost protahovat. Měli bychom to zabalit, než přijde manželka domů. Tak to je mejdan. Kdo sem přivedl tyhle frajery?

Kde to jsem? Existuju ještě? Jsou tu stovky medvědů. Tohle už je moc. Koho ovládám? Tak to už stačilo, kokoti! Teď bojujete se mnou! Počkat. Ten krab nosí cylindr a monokl? Tak to už je přes čáru. Pojď, Master Chiefe, radši odsud vypadnem.

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prozradí mi někdo jakou píseň hraje na kytaru ten medvěd?

00

Odpovědět

Misirlou.

00

Odpovědět

Tak, ten záver bol vskutku good :-))) mejdan.

20

Odpovědět

Nevím, co je to Skyrim, ale uráží mě to! Já hrávám jenom Prehistorika, Dunu 2 anebo když chci závodit, tak Stunts. A pokud mám náladu na nějakou super 3D akci, tak to vždycky zachrání Wolfenstain 3D.

44

Odpovědět

Taková k******a, existují statisíce módů a ten k***t tam musí naházet zrovna ty největší krávoviny jaké mohl na nexusu vůbec najít.....

36

Odpovědět

Však to byl taky asi jeho účel...

101

Odpovědět

Úplná parádička ako sa niekto vie vyhrať :D mňa to pobavilo

113

Odpovědět

Vyhrát s čim konkrétně? Změnim modely ve hře a budu si z toho dělat srandu... naspawnuju milion věcí přes sebe a budu si z toho dělat srandu... ne, ten jeden ucházející vtip na konci to opravdu nezachrání.

57

Odpovědět

+BullOverněkdo si jen tak pohraje s modelama, někdo donekonečna komenuje u videí, který se mu nelíbí... každej máme svou zábavu...

42

Odpovědět

+freak thinker? Já komentuju i videa, který se mi líbí... a těch je tu furt ještě většina.

00

Odpovědět

Tohle video je super ukázka toho, kam až může zajít lidská fantazie. :-)

64

Odpovědět

Nechápu moc, proč tohle video vzniklo, případně proč by někdo dobrovolně klikal na ten odkaz na další videa od něj.

68

Odpovědět

well, that escalated quickly... (jak ve videu, tak v komentářích)

01

Odpovědět

To se většinou u špatných videí stává (to v těch komentářích - video mi přišlo celou dobu jako stejná kravina, takže nevim, o jakej eskalaci mluvíš).

05

Odpovědět

Dunkeyho humor je asi moc náročný koukám :))

252

Odpovědět

Skyrim jsem nehrál a možná proto mi to přišlo vtipný :D

59

Odpovědět

Je škoda, že ako prvé video od Dunkeyho sa vybralo práve toto, kde je vtipný z väčšej časti iba úplný koniec. Navrhujem skôr toto video https://www.youtube.com/watch?v=QvcFRgJwE2k , kde sa snaží prejsť The last guardian.

82

Odpovědět

Taky bych řekl, že tu od něj mohlo být lepší video, buď ten Last Guardian nebo tohle https://www.youtube.com/watch?v=z55rJznqF3E , popřípadě tohle https://www.youtube.com/watch?v=tcwgX7gQPf0

51

Odpovědět

+ass.ass.inTohle video jsem dával jako první, protože je to Dunkeyho nejsledovanější a protože Skyrim tu většinou má dobrý ohlas. Další mám v plánu captchu ( https://www.youtube.com/watch?v=WqnXp6Saa8Y ) a half-life, snad bude mít větší úspěch - jestli o to po takhle nízkém hodnocení ještě bude někdo stát :D

11

Odpovědět

+Šaman BoboJá určitě ano, je to super. :D

11

Odpovědět

Wow, tohle někomu přijde vtipný?
Vlastně o někom bych věděl, kde je Klátilová, když je tady video pro její IQ?

1016

Odpovědět

Podle mne to byla paráda a to mám vyšší IQ než ty, tak nevím čím to bude.

57

Odpovědět

Vždycky jsem chtěl žít ve Skyrimu mám tam nahráno přes 1200 hodin

49

Odpovědět

Více Dunkyho :D

148

Odpovědět

wow... sorry jako... ale horší video už tu opravdu dlouho nebylo

1028

Odpovědět

Nemůžu říct, že bych viděl každé video za opravdu dlouhou dobu, ale z toho co ano, tak stebou souhlasím. A na druhou stranu by mě zajímala (ne)doporučení od těch, co stebou nesouhlasí. :)

210

Odpovědět

tak to si poustej Johna Olivera! Z vtipu v jeho podani i Mr.Bean brecel . A kdyby to videl autor tohodle videa, tak sel z fleku k Jezuitum a zadny video by nebylo!

36

Odpovědět

+komentathorPouštim si tu všechny videa od vzniku stránky... bylo tu pár horších (přesně si pamatuju nejhorší video co tu kdy bylo, možná, že se mi ho podaří najít), ale moc jich určitě nebude... s Oliverem taky občas nesouhlasim (vim, že je to jednostraný, zaujatý, sestříhaný, všelijak vytrhaný z kontextu a různě překroucený), ale některý vtipy má celkem dobrý. Dřív jsem s nim nesouhlasil častějc (když probíral obecnější témata), ale z Trumpa si udělam srandu vždy rád (dokud můžu :D).

Hej, našel jsem ho celkem rychle :D Bojovat za svý práva - jednoznačně nejhorší video tady...

Jo a pak všechny ty lezbický seriály (nic proti lezbám, jen to byla strašná nuda) který se tu strašně dlouho překládaly i když měl každej díl podprůměrný hodnocení, ale to je kategorie sama pro sebe.

00
Další