Michael Cera u Conana O'BrienaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:587
Počet zobrazení:7 021

Dnes u nás premiérově uvidíte rozhovor z nové talk show Conana O'Briena, která se jmenuje Conan. Doporučuji nejdříve zhlédnout toto video. Jako jeden z prvních dorazil do studia Michael Cera a o zábavu bylo postaráno. S Conanem a jeho asistentem Andym Richterem stihli probrat rapovou muziku a děvky, Michael vylíčil divákům jednu nesmírně napínavou historku a prozradil, s jakým hercem si ho lidé často pletou.

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz - Jak se máš? - Dobře, dobře... - Děkuju, žes přišel. - Přišel jsem rád. Je to srandovní, protože... tě znám už pár let. Navštívil jsi několik pořadů, které jsem moderoval. Bylo jich devět a... - Bylo to pěkných pár let. - Pěkných pár let... a jsi vážně...

To, jak působíš na lidi ve filmech, je jako... tvé pravé já. Jsi tichý kluk. Velmi milý. Tohle v cvičném rozhovoru nebylo. Nevím, kam tím míříš. Cvičné rozhovory neděláme. - Na to nemáme peníze. - Chce říct, že nejsi herec. Dobře. Prostě jsi... - Já nejsem herec.

- Prostě takový jsi. Ne... - Chci říct... - Dělám si srandu. - Na tohle nejsem připraven. Nevím, co dělat. Využij té bolesti. Čerpej z ní. Ale Halloween byl skvělej. Ne, o Halloweenu se teď nebavíme. Něco by mě zajímalo... Koukám, že máš na hrnku obřího Conana. Toho jsem si ještě nevšimnul. Na každý hovadině tady musí bejt moje jméno. Ne, to je...

Vypadá to... - Jak ti chutnala Conanova voda? - Moc dobrá. - Jo, je lahodná. - Z Conanových hor. Ledová. Ledová. Snažil jsem se tím dostat k tomu, že jsem se dozvěděl, že i přesto, že jsi hodně tichý, nedávno jsi rapoval na velkém koncertu. Jo, to je pravda. Rapoval jsem s Too Shortem. Možná jste zmatení.

Má ve jméně znak dolaru, ne písmeno S. - Too Short. - Paráda. Teď už mají jasno. Nebudu dělat, že jsem odborník na rap, ale... - Já jo. - Dobře. Je to velká událost jít na koncert Too Shorta? S kamarádem Clarkem jsme si vždycky zpívali písničku jménem Dvě děvky. To můžu říct, ne? - Můžu říct "děvka"? - Jo, můžeš říct "dvě děvky". Pověz nám o ní něco.

"Dvě roztomilé děvky... - Je to jen třicetivteřinová... - ...spolu pádlovaly na kánoi." - Určitě má nádherný text, že ano? - Je k děvkám velice laskavý. Je to... Je to takové milostné vyznání děvkám. Too Shortova Óda na děvky. - Je to vážně óda. - Na dvě děvky! Ta píseň od Too Shorta se nejmenuje Óda na děvky, - tohle je něco jiného. - Dobře. Dobře. A o čem tedy je?

Já o tom nic nevím... Je to v podstatě odvážný příběh. - Je to... - Pojďte blíž, děti. Píseň Dvě děvky je čirou náhodou... Líbí se mi, jak vysvětluješ rapovou píseň. Je to zábava. - Lepší než ta píseň... - O co v ní jde? Můžeš něco prozradit? Jo, vypráví se v ní o tom, jak vzal jednu děvku... do striptýzového klubu... kde ji nechá vybrat druhou...

druhou... tu druhou děvku. A... A pak odejdou a mají sex. Všichni tři. - Všichni tři? - To si dokážeš představit. Ne, to... To vážně nedokážu. Vůbec nevím, o čem mluvíš. Jak ses dostal k tomu vystoupení?

Šel jsi na koncert a co se stalo? Přišla mi SMSka od kamaráda, ve které stálo: "Jsem tu se Shortem." Za chvíli jdeme na pódium. Budeme si s ním moct zazpívat Dvě děvky." Tak jsem si říkal, že musím okamžitě vyrazit. Sice jsem měl zrovna jednu důležitou schůzku, ale tohle bylo prostě mnohem důležitější. Abyste si nemysleli, že jsem se doma kopal do zadku.

Takže jsi... - Měl jsi plno práce. - Jo. - Pak přišla SMSka... - Musel jsem odejít. ...ve které stálo, že je Too Short připraven. Text jsem znal zpaměti, takže jsem byl připraven. Vlastně jsem byl zrovna v centru na koncertu Tima a Erica v Nokia Center, který byl úžasný. - Úžasný.

- Jo. A... Došlo mi, že se tam musím dostat. Souvisí s tím jedna historka... Teď vám ji řeknu. Historka, kterou vám teď řeknu. - Tak to abych se připravil. - Doufám, že si rozumíme. - Takže ti přišla důležitá SMSka. - A mně došlo, že musím rychle vyrazit na Sunset Strip do The Key Club. Naskočil jsem v centru do jednoho taxíku na hodně rušné ulici.

Figueroa Street. Jezdí tam plno aut v obou směrech. Nastou... Jo. Nastoupil... Tahle. Jo. Nastoupil jsem do taxíku a řidič říká: "Musím jet natankovat. Máte čas, nebo si seženete jinej taxík?" Tak říkám, že mám naspěch a potřeboval bych hodit k autu. Parkoval jsem poblíž, tak jsem se zeptal, jestli mě tam nehodí. A on řekl: "Ne, ten benzín potřebuju hned."

Tak jsem si teda vystoupil, on odjel a mně došlo, že jsem tam zapomněl mobil. Pusťte tam reklamu. Jak to celé dopadne? Za chvíli jsme zpátky. Ne. - Teď je to pěkně napínavý. - Jako finále jedné řady. Teď už to bude jen horší. Tohle byl... Nechal jsi tam mobil.

To je děsivá chvíle. Taxík odjel. Co jsi udělal? On to otočil. Na konci ulice se otočil, tak si říkám, že se před něj musím postavit a zastavit ho. Tak jsem vběhnul do rušné křižovatky, musel jsem počkat na správnou chvíli. Postavil jsem se před jeho auto a udělal tohle. Naznačoval jsem mu: "Před chvílí jsem seděl ve vašem autě. Něco se stalo. Zastavte." - On mě jen objel. - Jasně. Najednou se z toho stala noční můra a já jsem instinktivně...

Jenom poznámka: Nedávno jsem byl s kamarádem dvakrát v posilovně, kdyby vás překvapila ta razantní změna... mé postavy. Takže jsem se za ním okamžitě rozběhl. Abych vám trochu přiblížil to, jak rychle jsem běžel... Tohle je ten taxík a za ním běžím já, co mi síly stačí, a doháním ho. Takhle daleko byl.

A já běžím vážně nadoraz. To je výborná rekonstrukce. Jako bych sledoval Terminátora 2. Udělám to s hrnkem, kdybyste chtěli upoutávku na dnešní díl. V dnešním díle uvidíte... Co se bude dít? - Kdy se ty prsty dotknou? - Chytil jsi ho? Běžíš po ulici a jsi slavná osobnost, nechci nějak...

Jsem slavná osobnost... Taky jsem tomu nevěřil. Říkal jsem si: "Vždyť jsem slavnej. Co to dělám?" "Proč si někoho nenajmu?" - Lidi se museli divit, proč Michael Cera... - Někteří na mě křičeli. - Křičeli? - Křičeli mé jméno. Jo. Vyplivnul jsem žvýkačku. Vyplivnul jsem ji jako akční hrdina. Dával jsem do toho všechno a doháněl jsem ho.

Pak jsem ho doběhnul, vyndal jsem z kapsy klíčky od auta a hodil jsem je po něm. - Vážně? - Jo, vážně. Pak mi došlo, že to bylo trochu... - švihlý. - Asi si myslel, že po něm střílej. Musel mě vidět ve zpětném zrcátku, ale stejně se mi snažil ujet. Tak se podívej, co viděl v zrcátku. Udělej to na kameru. - Udělej to, naplno. Vypadá to docela děsivě. - Dobře. Tenhle hrníček jsem neměl, ale...

Ale doběhnul jsem ho, zabouchal jsem na auto, vzal jsem si mobil a... další hodinu jsem lapal po dechu. Říkal jsi, že lidi na ulici křičeli tvé jméno. Musejí tě poznávat, protože jsi dost úspěšný. Hrál jsi ve spoustě známých filmů. Poznávají tě na první pohled? Většinou se neptají, jestli nejsem Michael Cera, ale jestli nejsem Jesse Eisenberg. To není vtip. - Mají tě za Jesseho Eisenberga.

- Mají mě za Jesseho Eisenberga. Dobře. - V dnešním díle Conana. - Jo. To jsi mu tak podobný? Myslím, že tu máme jeho fotku. - Vidím tam nějakou podobu. - Já jsem ten na... Já jsem ten napravo, ne? - Jo, myslím, že jo. - Jsem ten napravo. - Nevím, kde na to lidi choděj. - Takže se tě vážně ptají... Říkají mi: "V Zombielandu jste byl skvělej."

Tak jim říkám: "Tak to si musíte pustit i Zábavný park." O nic nejde. Scott Pilgrim proti zbytku světa právě vychází na DVD. A na Blu-rayi. To nesmím zapomenout zmínit. S tebou si vždycky rád povídám. Jsi vážně zábavný. - Díky moc. Díky, že ses zastavil. - Děkuju. To byl Michael Cera.

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:D je docela vtipný, na konci som sa uplne smiala :D

210

Odpovědět

:D:D Mě rozesmála žvýkačka a ty klíče... :DD božínku

191

Odpovědět

ta fotka:D:D

180

Odpovědět

mě to teda celkem sedlo :))

190

Odpovědět

Nepripomina vam Risu Medveda z talentu?:D

190

Odpovědět

xmirco: Taky se mi to občas stane. Stačí vypnout a zapnout prohlížeč.

180

Odpovědět

je to normalne? V mozzile mi to nejde a v opere ide

182

Odpovědět

Neviem preco ale kazdy vecer ci skoro rano mi nejdu pozerat videa. Tak kde su normalne videa je len prazdna plocha nic sa nenacitava. Uz ma to stve a pomaly prestavam navstevovat tieto stranky.

181

Odpovědět

BugHer0: Jo, dík, už je to dobře. Napadlo mě, že to bude něco takového... ;)

180

Odpovědět

Liger: Už by to mělo být v pořádku. Zapomněl jsem uzavřít v článku jeden tag. ;-)

180

Odpovědět

Ještě někdo vidí pouze u tohohle videa celou diskuzi kurzívou??? Dělá mi to jenom v Opeře, ale na všech počítačích...

180

Odpovědět

Bangy: Bude, bude. Fatty a Smarty. :-D

190

Odpovědět

Aha, už to tu bylo zmíněno. Pardon. :D

180

Odpovědět

V tom dílu po něm přišla Julie Bowen. To taky byla docela prča. :)

180

Odpovědět

Ten kluk má skvělej smysl pro humor :)

180

Další