Na Endoru nemůžete mít dovolenou

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:770
Počet zobrazení:8 932
Každý úterek u nás patří Conanovi, takže pokud to ještě nemáte v kalendáři, rychle fix do ruky. Každopádně dnes tu máme další vydání Fanouškovských korekcí. Conan se zkrátka jen tak nedá. Sami se podívejte, jak detailní informace má třeba o Hvězdných válkách.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz FANOUŠKOVSKÉ KOREKCE Toto je samozřejmě segment, kdy se diváci snaží najít na našem pořadu chyby. Spousta se už o to snažila, ale žádný z nich neuspěl. Nikdy jsme neudělali chybu. Dnes večer... Dnes večer se fanda jménem Eric Boyd domnívá, že našel jednu chybu. Tvrdí, že se přihodila během nedávného skeče ohledně nových Hvězdných válek, kdy jsme přemýšleli, jak by to vypadalo, kdyby je režíroval Michael Moore.

Tady je ten skeč. Conane, našel jsem chybu v tvém skeči Vader a já. V tom skeči tvrdí stormtrooper Michaelu Mooreovi, že jel Darth Vader na dovolenou na Endor. Jste si vědomi toho, že Darth Vader zničil tisíce pracovních míst na mé planetě Flintoine? Chci odpovědi. Je mi líto, ale pan Vader jel se svojí rodinou na dovolenou na Endor. Planeta Endor? Vážně, Conane? Jseš si tím jistý? Nemusíte totiž mít vysoké IQ nebo počet midichlorianů, abyste věděli, že je planeta Endor plynný obr, který je složením podobný Jupiteru nebo Saturnu, a tudíž nemá žádný povrch, takže by bylo nemožné, dokonce i pro Sitha, jakým je Darth Vader, pobývat tam během své dovolené.

Pravděpodobně jsi chtěl říct, že jel na dovolenou na jeden z měsíců Endoru, jakým je třeba lesní měsíc Endoru, kde žijí Ewokové. Taková chyba je pěkně urážlivá. Vážně, vole, trochu úcty. To mě moc mrzí, Ericu. Taky mě mrzí, že musíš být v nemocnici.

Co to je za pokoj? A v nijak drahé nemocnici. Taky se pěkně mýlíš, "vole"! Darth Vader skutečně mohl jet na dovolenou na planetu Endor. Pochybuješ? Tady je odpověď od něj samotného. Ericu Boyde, tvrdils, že nikdo nemůže pobývat na povrchu planety Endor, jelikož jde o plynného obra. To je pravda. Já však nejsem na povrchu, ty pouštní červe.

Všichni plynní obři mají pevná jádra a tam já právě jsem. V lázních Endorského jádra. Je to dokonalé místo pro moji tajnou schůzku. Co teď budeš dělat? Pošleš mi další fanouškovskou korekci? Každý den se o Darthu Vaderovi dozvíme něco nového. Výzva stále pokračuje. Pokud si myslíte, že jste našli v našem pořadu chybu, napište na TeamCoco.com/hahaifoundanerror. Rozřešíme to přímo tady v pořadu a uvidíme, jestli máte na to vyvést mě z omylu.

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Souhlasím s Ericem. Conan to pojal vtipně, ale věřím tomu, že urazil část svých fanoušků. :D

224

Odpovědět

Ale tak my fanoušci víme, že pro člověka, který ovládá sílu, není žádný problém si kolem sebe vytvořit ochranou bublinu, takže je mu úplně jedno, kde se nachází. Například Sith Bane si osedlal tvora a letěl s ním z jedné planety na druhou, když se zřítil a neměl jinou možnost. Takže je pro mne spíše urážka, že pochybuješ, že by Darth Vader nemohl levitovat někde v hustém plynu like a boss! :D

251

Odpovědět

Nerd alert! Obři sice asi mají pevné jádro, ale není tam žádná pevná hranice mezi plynem a pevnou látku. Plyn je prostě pořád hustší a hustší až postupně přechází do kapalného a pak pevného skupenství.

231

Odpovědět

Ještě aby Conan nějak Reagoval na My Little Pony :D
By mě zajímalo co by na to říkal :D

205

Odpovědět

Eric byl vtipnější než Conanova reakce :)

224

Odpovědět

Podle mě se to nepodaří nikomu :) To se prostě nedá ...

198

Odpovědět

Mimo internet stačí Spockovo gesto doporvodit větou "Ať tě provází Síla, Harry."

192

Odpovědět

+CardSj, sorry, vedle

182

Odpovědět

Jo zrovna dneska jsem viděl obrázek "Jak se dotknout 4 skupin geeků jendím obrázkem":
http://9gag.com/gag/6963431

206

Odpovědět

to je dobrý, vypůjčím si :D

182

Odpovědět

čtyř? dyť tam sou jen straceni, star wars a lotr

1869

Odpovědět

+BullOverZtraceni tam nejsou, pleteš si kapitána Picarda s Johnem Lockem :D

190

Odpovědět

+BullOver8 mínusů? Dosáhl přesně toho čeho chtěl :)

183

Odpovědět

(opravný post)
Mimo internet stačí Spockovo gesto doporvodit větou “Ať tě provází Síla, Harry.”

185

Odpovědět

What a nerd ! xD

184

Odpovědět

Po korekci Conanova penise je tohle snad nejlepší video co jsem s ním viděl.

1810

Odpovědět

Dost povedené, Conan boduje :D. Ale určitě se najde hromada nerdů (TBBT) kteří ho za to budou nenávidět :D.

1859

Odpovědět

ty si tak strasne nad vecou az cool az to je neuveritelne

206

Odpovědět

+Smithnerozmět řeči tvého kmene

1924

Odpovědět

Haha, to se fakt vyvedlo! :D 9/10 Mazec! :)

184

Odpovědět

Spok a Vader ? Dobrá kombinace :D

187

Odpovědět

Fanouškovská korekce: Spock :D

204

Odpovědět

Ten Eric, to je ale nerd a to ve špatném slova smyslu :/

19125

Odpovědět

proč ve špatným slova smyslu? že se o to zajímá a ví co je co? to potom můžeš tvrdit o každým kdo se o něco zajímá hlouběji... video pobavilo, conan se prostě nevzdá :)

206