Na přání diváků #4 - Neil Patrick Harris u ConanaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 153
Počet zobrazení:12 074

Jeden rozhovor s Neilem Patrickem Harrisem jsme tu už měli, takže si ho nezapomeňte připomenout zde. Každopádně tu rozhodně nesmí chybět ani návštěva u Conana O'Briena, kde se mluvilo především o Neilových dvojčátkách, došlo na pár rad ohledně oslovování rodičů i na návštěvu Eltona Johna. Nakonec se dozvíte, jak získat roli v seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Do komentářů pište svůj návrh na příští týden, pravidla navrhování naleznete v příspěvku. 1. Navrhujte videa pouze v angličtině! 2. Každý uživatel smí každý týden navrhnout pouze jedno video. Více komentářů s odkazy od stejného uživatele bude mazáno (ponechá se první vložený příspěvek). 3. Hlasování probíhá od zveřejnění příspěvku až asi do 8:00 v pondělí. 4. Návrh vždy vkládejte ve formátu „Název – odkaz na video“. 5. Počítají se především palce nahoru. U tří videí s nejvíce palci nahoru se záporné palce vydělí čtyřmi a odečtou od kladných. 6. Volte videa, která nejsou přímým pokračováním jiného videa. 7. Nenavrhujte hudební klipy! 8. Volte prosím videa dlouhá maximálně 15 minut. 9. Přeloženo bude video s nejvíce hlasy, pokud se na našem webu již nenachází nebo není rozpřekládáno jiným překladatelem.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch a Mithril www.videacesky.cz - Ty máš ale sílu, to já nezvládnu. Jsi vážně ve formě. - Jak se máš? Asi jsem si něco natrhnul. Mám se skvěle. Všechno nejlepší k tvému prvnímu dni otců. Přesně tak. Jsem otec dvojčátek. Děkuji. Nebyl to ale nijak úžasný den otců. - Celý ho probrečela. - Kolik jim je? - Přes 8 měsíců. Gideon a Harper.

Jsou rozkošní. Myslel jsem, že budou pro den otců perfektní, ale nebyli. - Jen sobecky brečeli. - Zubili se a cukali sebou. To je počátek jednoho velkého zklamání, věř mi. Zajímá mě tohle... Ještě jsou hodně malí na to, abys je naučil, jak ti mají říkat. Problém je v tom, že jsme s Davidem oba chlapi. On je tedy taťka a já jsem papa. Upřednostňuji spíš papá.

- Chceš říkat papá? - Líbí se mi papá, protože, až přijdu domů z práce, budou křičet: "Papá je doma!" Poklepu jim na čela. "Ahoj, děti." Sundám si kravatovou šálu. - Oni budou mít na sobě stejnokroje. - Pohladím výmarského ohaře. "Tak běžte. Papá musí do pracovny." - A co tam bude papá dělat? - Kouřit dýmku. - Co já vím.

- Popíjet čokoládu. Papá ale zní skvěle. Problém je, že ti nakonec budou říkat stejně po svém. Asi jo, ale v mojí hlavě pořád mluví jako Britové. "Zdravím tě, papá." "Rádi bychom ti pověděli o našich malbách." "Jde o otisky rukou." - Taky není špatné "otče". - To není. - Necháme ale taťku a papa.

- Budu vám držet palce. - Doufám, že to vyjde. - Já taky. Možná se proti tomu vzepřou. "Nebudu ti řikat papa." "Budu ti řikat kokote." - "Smiř se s tim." - To by bylo skvělý. "Ahoj, děti. Kokot je doma." - Ahoj, děti. - "Kokote, kokote." "Vyrobili jsme ti kukačkové hodiny."

- Do toho bych šel. - Budu se modlit. Bylo mi řečeno, že vaše děti navštívil syn Eltona Johna? Ano, syn Eltona a Davida, Zachary. Když byla náhradní matka těhotná, drželi jsme to raději pod pokličkou, aby kolem toho nebyl veliký humbuk. A asi měsíc před porodem jsme byli na večeři s Davidem Furnishem, Eltonovým partnerem. Měli jsme strašné nutkání to někomu říct, takže jsme se k němu naklonili a pošeptali mu, že přes náhradní matku očekáváme v říjnu dvojčata.

On celý zesinal a povídá, že v prosinci také čekají dítě. Vytvořilo se mezi námi takové pouto a nedávno přijeli na návštěvu. - Jaká je taková návštěva? - Divná! - Přijel i Elton John? Nejdřív přijel celý konvoj s ochrankou. A potom Elton, takže jsme měli v našem malém domku týpky s vysílačkama, kteří hlídkovali po okolí. Ale uvnitř... - O čem v těch vysílačkách mluví?

- Asi jen tak mezi sebou. Poslouchají jeho písně. It was a candle in the wind... Levon like his money. Uvnitř ale byli strašně milí. Jsou to starostliví taťkové a fajn lidi. Klidně mohli být kmotry, to by bylo fajn. - To by bylo skvělý. - Byli by skvělí. Měli jsme je udělat našimi kmotry, pak se zabít a děcka by si žily jako v nebi. Bydlely by v tryskáčích.

Tohle jste fakt zmrvili. Pro dobro těch dětí jsme to měli udělat. - Všechny ty jachty a tryskáče. - To je nejzvrácenější věc, jakou jsme tu slyšeli. Měl jsem z Eltona Johna udělat kmotra a pak se zabít. Myslíš jen na to, na co my všichni. Já nikam moc nechodím a nic nedělám, ale nedávno jsem byl na benefiční akci, kde jsme seděli vedle sebe a byla to docela sranda. Ojaiské sdružení dramatiků pořádá v Kalifornii benefiční akci pro dramatiky, na které jsem účinkoval.

Bylo to velmi prosté, ale v publiku... Nerad jsem v divadle seděl za tebou, protože jsi vysoký a máš hustou kštici. Nevěděl jsem ale, že tam jsi s manželkou, která je skvělá dramatička. Najednou koukám, že je v publiku Conan O'Brien. Potom probíhala aukce a ty jsi seděl u našeho stolu a výborně jsme si pokecali. Jednou z cen byla komparzní role v Jak jsem poznal vaši matku, což děláme pro charity. Většinou je to ve scénách z baru, kde sedíte za námi a pak můžete říct: "Koukejte, to jsem já..."

"Hele, mami a tati, jsem v Jak jsem poznal vaši matku." Ty jsi z legrace řekl, že budeš přihazovat pouze na tohle, což mi přišlo milé, ale lživé. Takže jsem tam a dražím Jak jsem poznal vaši matku. 1000 dolarů, 1500 dolarů, 2000 dolarů. Podívám se na tebe a ty uděláš... 2000 dolarů. Conan O'Brien nabízí 2000! Támhle slyším 2500 dolarů a ty na to... Slyším 3000 dolarů...

- Přihazoval jsi proti sobě. - Dražil jsem to sám se sebou. Tohle jsem chtěl, protože producenti mi řekli, když jsem to vyhrál... Producenti a tvůrci seriálu řekli, že mi napíšou postavu. A to já nechtěl. Přišlo mi vtipnější sedět v pozadí toho baru. Taky budu dělat tohle... To bude samé: "Střih!" Zkusíme to znova, Conane. Jen tam v klidu seď. Pár věcí.

Do kin se chystají noví Šmoulové. Je to pro děti, nebo dospělé? Je to pro všechny. Jde o rodinný film, ale většině lidí, kteří měli Šmouly rádi, je teď okolo třicítky, takže je to i pro zhulence. Je to ve 3D, takže to bude ještě víc vzrušující. Modří mužíčkové! Je pravda, že je tuhle sobotu celosvětový Šmoulí den? Podle všeho je tuto sobotu celosvětový Šmoulí den, Conane. Jaká to zvláštní shoda náhod, - že se Šmoulí den kryje s premiérou filmu.

- Kryje se to zhruba o čtyři týdny. - Co film The Best and the Brightest? - Ten vychází ještě dřív a je s Amy Sedaris. Je to nezávislá komedie s Amy Sedaris, která je bezvadná. Hraju manžela, který se s manželkou a dcerou přestěhuje do New Yorku, kde se snažíme dceru zapsat do soukromé školy a zjišťujeme, jak složité to v takovém New Yorku je. Abychom to tedy dohnali, najmene si Amy Sedaris, která nám zajistí falešné identity, abychom byli známější a způsobilí. Pokud žijete v New Yorku, tak víte, že to není moc daleko od pravdy. Lidé jsou v tomhle šílení a testují i dvouroční děti.

Jdete k zápisu s ještě těhotnou matkou, abyste mohli svoje dítě dostat na základku. Cože? Dělají pohovor s tím dítětem v děloze. Slyšíš mě? Tohle děcko je nějaký pomalý. The Best and the Brightest má premiéru tento týden v NY a LA a Šmoulové mají premiéru 29. července. Bylo mi potěšením. - Potěšení je na mé straně.

- Neil Patrick Harris! Překlad: Brousitch a Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (106)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dobry rozhovor ale b*******i by nemely mit deti! urcite to nebudou mit lehky..kdo by chtel mit za rodice b***y..

2393

Odpovědět

bože.,.co já bych dala za to kdybych měla za rodiče Davida a Neila..a co se celkově adopce týče..tak já myslím, že je lepší když má někdo dva milující rodiče..než aby byl v dětským domově bez nikoho...

383

Odpovědět

Blbče, kdo by se styděl za tyhle dva úžasný herce ?!! Homofobe.

382

Odpovědět

Ano, Neil Patrick Harris je gay, jeho partner si zahral občasné cameo v HIMYM a síce bývalého priatela Lily Scootra...

242

Odpovědět

gina carano on conan o´brien show- http://www.youtube.com/watch?v=hIaZ5qsIGw8

180

Odpovědět

Mochal: jj pokladam si tu samou otazku, je tedy gay?

180

Odpovědět

Neil Patrick Harris je gay?

188

Odpovědět

chci conana v himym!! ? :O ;) btw. skvělej rozhovor :) oba dva je zbožňuju ^^

211

Odpovědět

Rozhovor skvělý ! :) NPH a Conan v jednom videu :)

190

Odpovědět

No to snad ne Conan je fakt v HIMYM! :D v díle 7x17 v 11:05 cca :D stojí vzadu v pozadí :D

200

Odpovědět

How I Met Your Mother Bloopers Season 3
http://www.youtube.com/watch?v=K2SFcx2BicU

181

Odpovědět

Fakt skvělý rozhovor! :)

190

Odpovědět

Proč tam chybí začátek ? :D

180

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_WQiOvRYgkg
Motivačný
tréner si pozval guild leaderov z rôznych MMO a dal im jednoduchú otázku. Ako vyzerá boj vo vašej MMO Mohli bi ste prelozit :) Dakujem

180

Odpovědět

Heee podívejte se na tedka novej 7x17 na kinotipu tak 11:05 ten mamlas Conan tam fakt je :D :D

182

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=FMEe7JqBgvg Instruktážní video o Trollovi

180

Odpovědět

s09e17 Conan jako komparz v HIMYM. Check :D

180

Další