Nejlepší žádost o ruku v dějinách + rozhovor u Ellen

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 880
Počet zobrazení:19 621

Vítám vás u dalšího videa na přání. Uvidíte opravdu originální způsob, jak požádat svoji vyvolenou o ruku. :) Navíc pro vás scr00chy přeložil související rozhovor, ve kterém tento zasnoubený páreček navštívil show Ellen DeGeneres. Čekalo tam na ně hned několik velice milých překvapení. Rozhovor s Ellen DeGeneres:

Přepis titulků

PLÁN JE TAKOVÝ: TENHLE KLUK SI CHCE VZÍT TUHLE HOLKU. A CHCE JI PŘEKVAPIT TRAILEREM K FILMU, VE KTERÉM ŽÁDÁ JEJÍHO OTCE O SVOLENÍ! JEJÍ BRATR CHARLIE JI VEZME NA FILM, KDYŽ JE MATT "V PRÁCI" PO TRAILERU NA "PAŘBU V BANGKOKU" NÁSLEDUJE... MATTŮV TRAILER... PODÍVEJME SE NA TO...

REAKCE V REÁLNÉM ČASE Snad to bude stát za to. Tak pravdivý příběh lásky, že nemohl být napsán. Vím, co pro vás znamená. Taky vím, jak moc ji zbožňujete. Vím, že je pro vás vším. V životě každého otce nadejde čas, kdy musí svoji malou holčičku nechat jít... Chci vám říct, že ji taky miluju a v žádném případě vás o ni nechci připravit.

...s mužem, který ji miluje stejně jako on. Chci s ní strávit celý svůj život. Je mou láskou, kamarádkou, je pro mě vším. Tohle je příběh dvou lidí, kteří našli pravou lásku přímo za rohem. To je Matt s tátou? Holku, jako je ona, jsem nikdy nepotkal. Je vším, co jsem si kdy přál. Pro každého z nás existuje spřízněná duše. Budu ji chránit, projevovat k ní úctu a chovat se k ní tak, jak si zaslouží. Takovou lásku neuvidíte v žádném filmu.

Nevěděl jsem, jak vypadá pravá láska. Ale ona mi ji ukazuje a učí mě jí každý den. Možná jsem staromódní a může vám to připadat zbytečné. Je to pro mě ale důležité. A vím, jak důležité je to pro vaši dceru. Chtěl bych vaše požehnání, pane. Charlie, to je Matt! Můžu si vzít vaši dceru za ženu? Ano, máš mé svolení. Bude mi ctí, mít tě za zetě. Tuto zimu do kin přichází: Bože!

"Lepší než ve filmech". Tak na co čekáš? Jak to udělal? Panebože, Charlie! Rozhodování... Dejte mi prosím malý popcorn. Nemám rozpitou řasenku? Bože můj!

Virginia Lee Joiner, od našeho druhého rande říkám, že náš vztah předčí ty ve filmech. Znamenáš pro mě všechno na světě. A chtěl jsem se zeptat... Prokážeš mi tu čest a staneš se mojí ženou? Bravo! Mám pro tebe ještě další překvapení! Panebože! Nevím, o čem to mluvíš. Překlad: janica www.videacesky.cz

Komentáře (116)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Naprosto úžasné to bych přál snad všem lidem. Čím víc šťastných lidí bude po téhle planetě chodit, tím lépe se nám tady bude žít.

340

Odpovědět

Czechiaa: Stačí kliknout na ikonku YouTube v pravým dolním rohu a pošle tě to na zdrojový video: http://www.youtube.com/watch?v=pnVAE91E7kM

191

Odpovědět

nemá někdo odkaz přímo na YouTube, na tohle video ? Nikde a pod ničím ho nemůžu ohužel najít :-(

182

Odpovědět

kenzo: Carmina burana

182

Odpovědět

No jooo to se někdo má :] Chlápek vymyslí, pravda, skvělou žádost o ruku a hned je z toho poprask, dary za 10titisíce Kč :) No joo vždyť jo, to mi si o tom můžeme nechat jen zdát :D

2010

Odpovědět

je mi už pře s 50,moc se mi to nelíbilo,jistě jsou i lepší žádosti o ruku...

2049

Odpovědět

Zajimavej napad, a sympatickej parek.

191

Odpovědět

Typický Češi, že? Proč jim dávat dárky?.... A proč sakra ne??!!!

232

Odpovědět

Písnička v 3:55 neznáte někdo?

182

Odpovědět

Jůůůj :D Ale je to sladké :)

192

Odpovědět

to chcu takyy :D

185

Odpovědět

traabant: Presne to som aj ja postrehol. Tento chlap nie je originálny...

1810

Odpovědět

Pěkné, už jsem viděl. Jenom jsem chtěl napsat že to není úplně první člověk, kterého to napadlo Mysteryguitarman má podobné video na youtubu už asi rok http://www.youtube.com/watch?v=lBx3-A3mLD8&feature=player_embedded :-)

182

Odpovědět

dárky jsou product placement :) sponzorský dar a marketing - to, že to video viděl bezmála celý svět plus to od ellen se jim vyplatí milionkrát víc než to co utratili na nich ;)

191

Odpovědět

proc jim davas darky ? Se trochu posrali !

1827

Další