Nicole Scherzinger u Conana O’Briena

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:841
Počet zobrazení:13 189

Pozvání ke Conanovi nedávno přijala tanečnice, zpěvačka a frontmanka skupiny Pussycat Dolls, Nicole Scherzinger. Řeč byla především o americkém X Factoru a prsou Simona Cowella. Rozhovor je zábavný hlavně proto, že Nicole Conana "načapá na švestkách", ale musím říct, že s ním soucítím a nejspíš by se mi stalo to samé. :-D V závěru uvidíte navíc výbornou imitaci Britney Spears.

Tento rozhovor se vysílal 19. září 2011.

Zdroj: http://www.teamcoco.com

Přepis titulků

Jak se máš? - Můžeš si v těch šatech vůbec sednout? - Musím si sedat takhle. Jako by na tobě byly namalovaný. A je to. Stačí spadnout. - Vypadáš skvěle. - Děkuju. - Možná se udusíš, ale vypadáš skvěle. - Připadám si jako párek, ale to nevadí. Jo, děkuju, žes přišla. Já děkuju za pozvání.

Moc jsem se sem těšila. Jsem tvá velká fanynka. Neviděl jsem tě čekat před šatnou. "Jsem fanynka, ale nechci se k tobě přiblížit." "Protože máš zrzavý vlasy." Spousta otázek, zaprvé... Zasvěť mě, X Factor... Všude vidím billboardy, všichni se o něm baví. Je to nový pořad Simona Cowella. Nemůžu ujít venku ani metr, aniž bych viděl obří reklamu na X Factor.

Nechápu, čím se liší od American Idolu. - Vím, že se liší, ale nevím jak. - Dobrá, takže vítěz obdrží pětimilionový nahrávací kontrakt. - Pětimilionový? - Ano, což je v hudebním průmyslu neslýchané. Dál vyhraje vítěz Pepsi reklamu během Super Bowlu. - Jaké je věkové omezení soutěžících? - Dolní hranice je 12 let... a horní hranici nemáme.

Já někde slyšel, že je to od 12 do 89 let. - Že je rozmezí 12 - 89 let. - Tolik bylo... Tolik bylo nejstaršímu soutěžícímu, který přišel na konkurz. Ale jinak nemáme žádné věkové omezení. Doufám, že ten 89letý vyhraje. To by bylo nejlepší. - Kdyby vyhrál někdo ve věku 89 let pětimilionový kontrakt. - Viď? Podle mě by to bylo skvělý.

Fandím mu. Fandím každému 89letému a je mi jedno, jak zpívá. Nebo co dělá. Řekni mi něco ze zákulisí. Simona Cowell u mě už párkrát byl, ale jinak se s ním moc dobře neznám. Nikdy mi nezvedne telefon. Jaký je? Protože mi přijde, že ženy z něj úplně šílí. Je to docela blázinec. Když jsem... Já totiž... Se Simonem jsem se seznámila, když mě požádali, abych byla v porotě.

Soustřeď se, Conane. Abych byla... Poprosili mě... Já tady s tebou vedu vážný rozhovor. - Poprosili mě... - To není fér. - Tak promiň. - To není vážně fér. - Tak promiň. Tak promiň. Tak promiň. Tak promiň.

Hele, Nicole, ignoruj tyhle kytky. - Ignoruj je! - Nevšímej si jich! Panebože! - Pojďme k sobě být konečně upřímní. - Když jsme u toho... Vážně sis myslela, že se tam nekouknu? Podle mě... Kristepane! Právě jsem si vykloubil krk.

Něco jsi chtěla říct. Uděláme si zónu. - Budeme mluvit tady nahoře. - Když jsme u toho, podle mě ženy taky šílí ze Simonových mrsou. Vůbec nevím, co jsi ukazovala rukama. Jen říkám, že ženy podle mě šílí ze Simonových mrsou. - Mrsou?

- Mrsou. - Tohle slovo neznám. - Mně o něm bohužel řekl Ryan Seacrest, - když jsme se bavili o Simonovi. - Učit se anglicky od Ryana je nejlepší. - "Řekni mi nové slovíčko, Ryane." - Ptal se mě na Simonova mrsa a já to nechápala, tak říká: "Mužský prsa." Simon má fajn výstřih. Ale Simon nemá úplně... - estrogenovou okrasu. - Teď se dívat musím? - Jo. - Jo, jo.

- Takže sem přijdeš odhalená a pak si ještě začneš mnout prsa. Ne, když... Ale Simon má... Podle mě se ženám líbí jeho mrsa. Jsou pevná a zpupná. Ženy mají na mužích rády... prsa? Ta jeho jsou živá a v pozoru. Jo, jako by k tobě promlouvaly.

Ano. Ty tvoje přímo křičí. Už nevím, co mám říct. Ten... Ten pořad X Factor je hodně očekávaný. Ale možná v něm neuvidí imitaci Britney Spears, kterou děláš. Dokonce jsem slyšel, že jsi v tom fakt dobrá. Mohla bys nám předvést malou ukázku?

- Já nevím, nebude vám to vadit? - Ne, nebude. Je... Je na tom krásně vidět můj hlasový rozsah. Dobře. - Je to spíš poklona, protože Britney zbožňuju. - Chápu. Tak já vám to teda předvedu. - Takže můžeme? Můžeme? - Jdeme na to. Je to hodně vážná záležitost.

Asi jsem to udělala znova. Přiměla jsem tě uvěřit, že jsme víc než kamarádi. Počkej. Ach, zlato, nejspíš si myslíš, že na tebe mám zálusk. Ale to neznamená, že to myslím vá-vá-vá-vážně. To je skvělý.

A já mu tady zpívám. Proč se vůbec namáhat? Ty ses předklonila. "Ahoj, je mi jedenáct." To bylo skvělý. X Factor začíná ve středu ve 20:00 na FOXu. A právě vyšel Nicolin nový singl Don't Hold Your Breath. A její nové album bude na pultech v listopadu. Nicole, dobře jsem se bavil.

Vážně děkuju. Nicole Scherzinger! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (56)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jak tam chcípala smíchy xD

270

Odpovědět

ona je neskutečný dělo!!!

280

Odpovědět

Miluju slečny, co si dají push-upku, výstřih až bůhví kam a pak si stěžují, když jim muži koukají na prsa. Conanovo podstrkování kytky Nicole přímo pod obličej je přesné :-D

561

Odpovědět

u tohto videa zvuk a preklad nie je potrebný :D:D

210

Odpovědět

zpětně koukám, že na tom super.cz už je zdroj videacesky.cz

190

Odpovědět

Bylo pro mě neuvěřitelně těžký stíhat číst titulky ,když mě tam ty její dvojčátka tak hypnotizovali :-/

315

Odpovědět

Kozýýýýý! :-D

214

Odpovědět

Johny: Áno, šíriť je dobré...kradnú len čuráci... tý zvyšný majú aspoň toľko slušnosti aby uviedli zdroj... Autor videa ( titulkov ) si dá prácu s prekladom a niekto nieje schopný spraviť ani CTRL+C + CTRL+V ? ...úbohé

185

Odpovědět

Kdyby měl někdo zájem a znal pořádně pravidla pro citování a tak, může té krásce ze super.cz napsat a vysvětlit jí to hezky pomalinku a zlehounka: https://www.facebook.com/profile.php?id=1377192976

180

Odpovědět

Johny:Ono existuje něco jako Copyright a pravidla pro kopírování článků a uvádění zdrojů. Třeba do jakýkoliv prací na výšce se musí uvádět u každého obrázku, grafu, či textu, zdroj. Bez něj je to považováno za krádež a je to právně napadnutelné, případně majitel může požádat o stažení či vyřazení jeho obsahu. Šířit ano, ale podle pravidel.

180

Odpovědět

Johny: To máš sice pravdu, ale titulky jsou mým výtvorem, a když ti je někdo vezme, dá je na svůj web a nikde ani neuvede, odkud pocházejí, tak je to docela svinstvo. Obzvlášť takhle známej server by se měl chovat profesionálně, a ne takhle. My sem dáváme taky cizí videa, ale u videí z YouTube je v pravém rohu klikací logo YouTube, které odkazuje na původní video, a pokud se video streamuje odjinud, jako třeba Conanovy rozhovory, tak je pod ním textový odkaz na zdrojové video.

190

Odpovědět

Trosku neprijemna situacia ked ho pri tom preistihla :) no uprimne ktory normalny chlap by sa nepozrel.. :D

190

Odpovědět

pre vsetkych co kritizuju ze toto a podobne videa kradnu ostatne serveri...nieje internet hlavne o sireni informacii?? si myslim ze cim viac sa podobne video kradne a cim viac sa uverejnuje na roznych strankach tym je popularnejsie a tym maju vacsiu sledovanost v amerike...od toho je sa mi zda internet o zdielani a informaciach...informacie su tymto sposobom lahsie dostupne pre kazdeho..

1815

Odpovědět

prej švestky...

190

Odpovědět

http://www.super.cz/5266--musite-videt-vyvinuta-nicole-scherzinger-svymi-vnadami-totalne-konsternovala-moderatora-talk-show.html Pěkně vám to šlohli...Ani nenapsali zdroj a v klidu nechali znění titulek,akorát změnili design,jakožto autora by mě to pěkně nasralo..

182

Další