8 nejhorších otravů na večírcíchNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:97
Počet zobrazení:5 735
Na večírcích by se člověk měl v první řadě dobře bavit. Ale vždycky se může najít někdo, kdo se vám to bude snažit pokazit. Norman vám v následujícím videu představí 8 nejhorších typů takových otravů. 

Přepis titulků

Na večírcích se často objevují otravové. Nezáleží kde, jsou to pořád ti samí. 8 nejhorších otravů na večírcích Zaprvé kuřáci, kteří stále kouří cigarety a mají ten "úžasný" nápad klepat popel z cigaret do flašek od piva. Během večera nedávám pozor na pití, a tak se mi často stane tahle fakt "příjemná" situace. Výborný. I když je okolo plno popelníků.

Ale to jde asi mimo ně. Dále je tam týpek, co sedí u počítače a pouští hudbu z internetu. On s hudbou nežertuje. Výběr správné hudby je seriózní věc. Je to rodinná záležitost. A když máš tu drzost navrhnout písničku: Promiň, můžu tam pak dát vlastní písničku? Ne, v žádném případě. Pak mám ještě jednu, pak další a pak ještě další. Je to chytlavá písnička a lidem se bude líbit! No tak, uklidni se! To já jsem DJ internet! Jasný? Dalším typem je příliš nadšený kámoš, který tancuje jak blázen a je moc hlasitý.

A když ho poprosíš, aby se ztišil kvůli sousedům, přijde s větou, která vyřeší všechny problémy: "To je v pohodě." Fakt věří, že tenhle argument všechny přesvědčí? Můžeš se ztišit? Bojím se, že se sousedi naserou. - To je v pohodě. - Přidej hlasitost! Toto je nemožné. Tihle týpci by neměli pracovat jako prezident nebo třeba chirurg. Přerušil jste mu tenké střevo, vždyť za minutu umře! - To je v pohodě!

- A jo, vlastně, pravda! Když jedeš v autě nebo na skútru a chystáš se odjet, - objeví se nový typ otravy: - Jsem unavený, jedu domů. Hezký večer! Počkej, co jako děláš? Vždyť jsi namol! Takhle za volant nemůžeš! Nedělej si starosti, měl jsem jen 2 piva. Měj se hezky. Nechci to vědět. Nechám tě odjet, zůstaneš tady! Ten, kdo ti zakazuje odjet, je nejopilejší člověk na večírku. Svět je vzhůru nohama. Pak už nemáš náladu se bavit, ani tančit. Sedíš v bundě na gauči a čekáš, až ti ten týpek dovolí odejít.

Tak co? Můžu už odejít? Ne, zůstaneš tady. Sleduju tě. Existuje další zvláštní typ člověka. Ten, co na večírcích dělá vše jako první. Když přijdeš na večírek, tak je už úplně namol. Když se dostáváš do nálady, tak on nepřetržitě zvrací. A když je večírek v plném proudu, tak spí v pokoji. Dej to pryč!

Velice dobrý způsob, jak se začlenit. Pak je tu holka, která v době, kdy se všichni baví a panuje super atmosféra, rozhodne udělat generální úklid. Proč vše uklízíš? Vždyť je 11 večer. Stresuje mě to. Musím to všechno uklidit. Musím to udělat, jinak mi rupne hlava. Teď je to lepší. A cítím se líp. Teď je to lepší, že? Chápeš, že se chci cítit líp? Na, vezmi si Veselou krávu! Vezmi si to! Což vůbec nezkazí atmosféru.

Lež! Pokud je tahle osoba i hostitelka, většinou si řeknete: "Asi se tu moc nezdržíme. Spíš se vrátíme domů. A to asi dost rychle." Nebudeme si nic nalhávat. Nebudeme si... Nebudeme si... Nebudeme si nic nalhávat. Co ty? Neměl by sis nic nalhávat. Nevím proč, ale na Silvestra se někteří lidé rozhodnou jít na úplně všechny večírky.

Aby nevynechali ani drobek z této slavící chvíle. Tak jsou všude asi tak na 30 vteřin. Není to maraton! Posledním otravou je kámoš, u nějž přespáváš. Protože pod záminkou večírku tě klidně nechá spát na nějakém úplném šuntu. Kámo, nemáš deku na spaní? Vždyť je teplo.

Mám jen tohle. Nepral jsem to 4 roky a kočka se na to vyčurala. Šlo by to? Ale fajn, v těchto chvílích je v pohodě všechno. Díky, kámo! Oplatím ti to. Můžeš dát "like" mé stránce na Facebooku. Díky, že je vás tolik. Na viděnou brzy! Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mám dojem, že už jsem to viděl... před cca osmi lety...

06

Odpovědět

Chujovina...

36