AlkoholNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:640
Počet zobrazení:16 336

Po delší odmlce přichází další video od Normana, který si tentokrát nevezme na paškál nic jiného, než alkohol. Přemýšleli jste už někdy nad tím, proč se někteří lidé chovají nalití jako naprostí pitomci? Norman očividně ano, protože na to má i vypracovaný graf.   Poznámka překladatele: Smyšlený výraz "přílišnička" jsem zvolil jako zjevnou kombinaci slov "příliš" a "sklenička". Ve videu Norman používá výraz "un verre de trop", což by se dalo doslovně přeložit jako "jedna sklenka příliš mnoho" – snad tedy sami seznáte, že vybraná varianta je praktičtější. Pokud by se někdo nedej bože chtěl shánět po názvu "písně opilosti", která zaznívá někdy kolem začátku třetí minuty, poté vás musím zklamat – jedná se totiž o originální skladbu složenou francouzským YouTube hudebním skladatelem pod pseudonymem Nodey. Stejný člověk pak složil kupříkladu hudbu ke krátkometrážnímu filmu Technofób od Cypriena (který zde již přeložený máme).

Přepis titulků

Ano, já vím. Na YouTube jsou už desítky videí o alkoholu. Ale dneska taky vezmeš jakýkoliv slovo ze slovníku... Stěrače! ...napíšeš to do YouTube, a zákonitě najdeš desítky videí na to téma. EnzoNaNetu – Stěrače MatheuvPodcast – 5 typů stěračů Dubstep remix!

Jako první bych rád připomenul, že alkohol se musí pít s mírou. Což je pravidlo, který samozřejmě každej dodržuje. ŠPATNĚ! Mám takovej pocit, že než se napiješ, jsi docela normální člověk. A když říkáš, že jezdíš na koních, myslíš tím i rekreační poníky? Ale po několika skleničkách tě jakoby nahradí tvoje jiný já, víc uvolněný já. Hej!

Já tě nahrazuju! Páni! Že ty jsi thajskýho původu? - Jak to víš? - Přece se vyznám v ženách... A to až do chvíle, kdy dojdeš ke skleničce, které budeme říkat "přílišnička". Hej, barmane! Jednu "přílišničku"! Jednu "přílišničku"? Dobrá. Jedna "přílišnička" pro pána! PŘÍLIŠNIČKA Díky, kámo.

Specifikem téhle skleničky je, že ten stylovej chlápek v tobě je nahrazenej dalším chlápkem, kterej je tak trochu... naprostej kretén. No tak! Poď ke mně dom! Budeme se pusinkovat! Prsím! Ano, já už jsem se taky nesčetněkrát ožral, ale, omlouvám se, pít je přecejen trochu kravina. Tím chci říct, že když máš nějakej opileckej nápad, málokdy je geniální. Hej, jsem totálně na káry!

A mám nápad! Výjimečná speciální reportáž! Johan, osmadvacetiletý opilec, ztřískaný, vymyslel lék na rakovinu! Takhle to moc nebývá. Když má někdo opileckej nápad, vypadá to spíš... Hej, kámo, mám nápad! Oholím psa! Zároveň ale úplně chápu, že se lidi bojí alkoholu, když vidím ty reportáže, co vysílají v televizi. Jasně, alkohol je nebezpečnej a musí se dávat pozor, s tím souhlasím, ale některý z těch reportáží dělají z mladých lidí, kteří se přitom docela normálně baví, posraný toxikomany!

Paříž, jedenáctý okrsek. Je jedenáct hodin. Roman a jeho kamarádi prožívají relativně normální večírek. Jenže na stole jsou vyskládány jenom lahve tvrdého alkoholu. Jejich cíl je jasný: intoxikovat se.

V ten moment pak vytáhnou anglický výrazy, který nikdo nepoužívá. Celou noc pak tito mladí lidé budou praktikovat binge-drinking, speed-drinking, whiskey-jumping, nebo aqua-planning. DRAMATICKY NASTAVENÝ ZÁBĚR Jenom takovej malej večírek mezi kámošema. Pijeme pro radost. Radost.

Takhle Corantin umenšuje svůj akt opilectví. Moc to nepřeháníme. Dáváme si jen pár skleniček, je to psina. Psina. Vnímejte slovo, kterým popisuje tuto drogu. A přestaňtě s těma otázkama! Začínáte mě štvát! Štvát. Zvolené slovo odhaluje vše. Prosím vás, kde jsou tady záchody? Záchody. Bezpochyby místo, kam se tento mladík půjde vyzvracet poté, co nehorázně pil. Ne.

Já si chci jenom položit kabel. Položit kabel. Toto slovo mladík zajisté používá... Tyhlety preventivní reportáže jsou vážně dobrá iniciativa, ale občas si vybírají vážně neuvěřitelný případy. Ti lidi, se kterýma dělají rozhovory, to fakt nejsou zrovna Osvícenci. Jde o to, že my nepijeme jako hovada. Dáme si jednu, dopijeme ji, tak si dáme další. Aha. Ona je to totiž přesná definice slov "pít jako hovado". Já už jsem si zažil nespočet večírků s alkoholem, ale nikdy jsem neviděl tohle.

Mnozí z nich už ani neví, co dělají. Někteří z nich ohrožují sami sebe. Tohle, to není jenom ožrala, to je ožrala-sériovej vrah! Já moc rád nepiju. Navíc když piju, mám potom špatný reflexy. Třeba reflex zavolat mojí bejvalce. Chtělo by to vymyslet systém, kterej by tomu zabraňoval.

Zavolej Julii! Je mi líto, ale momentálně jsi na mol. I já, jenom jsi na mě fouknul, už se cítím trochu piclá. Když se pije alkohol, mám pocit, jako by ti oči zakryl nějakej filtr, kterej změní svět. Ahoj. AHOJ CHCEŠ SE SE MNOU VYSPAT?

Au! Spadl jsem! Jo! Už mi nic není! HLASITOST: MAX HLASITOST: 02 Kouření zabíjí! Kuř hodně! DEN POTÉ... Ne, už to nefunguje.

Sice jsem to opakoval ve videu, ale i tak: Pít se musí s mírou. Myslím to vážně. Co nejmíň, nebo vůbec. Možná malýho panáčka na vaší svatbě. Děkuju moc za shlédnutí videa. Jestli se vám líbilo, nebojte se dát palec nahoru, sdílet ho, odebírat můj YouTube kanál, udělat si sendvič, uvidíme se brzy, miluju vás všechny, a tím myslím úplně všechny, není problém, fakt všechny.

Přijďte se podívat na moje představení "Norman na scéně", právě teď v pařížském Palace. Nemám ponětí, proč šeptám. Je to sranda. Zatím naviděnou.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kdy bude novej norman ?

00

Odpovědět

jsou lepší drogy než alkohol

93

Odpovědět

s tím záchodem to vystihl úplně přesně :D

210

Odpovědět

Jo s Mirou piju taky moc rad, akorat kdo ho pak ma tahat domu, se sam sotva drzim na nohou...

403

Odpovědět

Diky Gerzo, konecne nekdo kdo umi francouzsky ;D doufam ze brzo uvidime dalsi normanovo videa... vzdyt jich tam ma po k***t :D

150

Odpovědět

Video se mi líbilo, takže si jdu udělat sendvič. :-)

290

Odpovědět

Jen bych chtěl upozornit v čase 2:54 na slovo "nezpočet", to bije do očí

51

Odpovědět

Opraveno. Pardon, že ne rychleji, byl jsem dočasně indisponován.

10

Odpovědět

Ok, mělo mě napadnout že ve videu o alku se bude zvracet a přesunout večeři na později :D

1310

Odpovědět

I ja, jenom si na me fouknul a uz se citim trochu picla :XDDDD

310

Odpovědět

čím je Norman starší, tím víc ospale vypadá :-D

972

Odpovědět

ak myslis to kde sa prihovara tak to je narokom tak zmachleny. sa pozri na scenky a tam vyzera vacsinou normalne nema ani take kruhy pod ocami ani zmachlene okolo oci do ruzova nema

23

Odpovědět

+fsocietyTady už chodí i maďaři?

3126

Odpovědět

+fsociety2 wtf: Si Monty Burns, alebo si nechodil do školy? :)

28

Odpovědět

+fsocietywtf Som ti aj chcel napísať nejakú urážku, ale potom som si uvedomil že si len Čech a nestojíš mi za to.

944

Odpovědět

+fsocietyProto chodíte na český server, kde překládají videa "len češi".
A čech se píše s malým č, pokud nemyslíte nějakého konkrétního.

Hezký den.

75

Odpovědět

+fsocietykamikaze.NB: A za co ty primitive? Za to, že napsal pravdu?
Slováci jsou slovanská populace maďarského národa.
Česko = Bohemia = Boiohaemum (země bójú): keltská země obývaná slovanským národem. Tedy Česko existovalo už ve starověku. Když přišli slované a utvořili kmenový svaz z kterého vznikla Morava (později známá jako Velká Morava), už tehdy Česko existovalo jako samostatná země. Během tisíce let bylo Česko součástí několika říší a dokonce jednu dobu češi i vládli celé říši. V těch říších bylo Česko (České království) pořád vlastní země. Proto např. panovnice Rakouska-Uherska - Marie Terezie, byla známá jako arcivévodkyně rakouská, královna uherská a ČESKÁ! Dokonce byla markraběnka moravská, nikoliv slovenská. Nikde se nedočteš o Slovensku, protože Slovensko nikdy neexistovalo, nikdy nemělo krále ani císaře a nic nedokázali. Většina cizích historiků si ze slováků ještě utahuje např. němci to vystihli. Napsali, že češi naučili slováky číst a psát a používat příbory. - tím chtěli říct, že existují historická fakta, že češi budovali, industrializovali Slovensko za vlastní peníze. Dokonce i slovenština je podobná češtině proto, že slováci čerpali z česky psané Bible kralické při tvorbě vlastního jazyka. Češi měli vždy vlastní zem, slováci ne. To jsou fakta. Po poválečné situaci 1.sv.války tedy češi nepotřebovali spojení se slováky pro znovuzískání samostatnosti. Slováci ale čechy potřebovali a tak vy slováci existujete jen proto, že vám češi dovolili existovat.
Světovými vynálezy se taky slováci vůbec nechytají. Každý člověk na světě používá některé české vynálezy. A takový objev VŠECH krevních skupin a vynalezení jejich rozlišení řadí český národ mezi významné a důležité národy světa. Ale nejde jen o ty vynálezy a umělecká díla, jde právě i o tu historii. Někteří panovníci, války a události výrazně zasáhli nebo ovlivnili vývoj celé Evropy. Češi měli i svůj zlatý věk, kdy byli nejbohatším, nejmocnějším a nejvyspělejším královstvím Evropy. Takže to k tomu tvému "jen Čech". Ty jsi jen slovák a proto by ses měl čechům klanět a uctívat je jako své bohy.

1927

Odpovědět

+fsocietyPrvá smutná historická chvíľa na videacesky.cz. Myslel som si, že to na túto stránku nepríde na urážky medzi národmi. Doteraz som si tu ja osobne nič také nevšimol, je mi to ľúto.

281

Odpovědět

Třeba to natáčel po kalbě :D

60

Odpovědět

Norman je borec u tohoto videa sem se fakt nasmál, protože vtipně popsal naprostou pravdu :-D
aqua-planning :-D

721

Odpovědět

Piť sa musí... Pivko... Víno dáva zabrať... pálené je úplne k prdu... potom človeka napadajú pičoviny ako Marxa...
Pivo na každý deň :)

1223

Odpovědět

Já bych se držel zlatého pravidla nemíchat... Když piju, tak jen buď pivo nebo víno nebo jen tvrdej... Ale co si budem vykládat, po osmém pivu se z člověka stává supernásoska a potom přichází spásné nápady dát si jeden nebo dva panáčky to přece nemůže uškodit... :-D

611

Odpovědět

+KarlosSLmoja rec, potom 8 pive uz je jedno

60

Odpovědět

"pičoviny ako MArxa" :D
Tak z toho fakt nemůžu. :D

112

Odpovědět

konecne nieco pre mna

520