Balicí techniky 3Norman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:159
Počet zobrazení:11 459

Po čase se nám opět vrací oblíbené Balicí techniky. Co nám Norman poradí tentokrát? 

Přepis titulků

Mám poslední 3 představení v Paříži v prosinci 2016. Přijďte! Nemám rád slovo "balit", protože zní nuceně. Radši vám ukážu přirozené svádění. Video se tak mělo i jmenovat, ale název zněl jako film z Nové vlny. Přirozené svádění. Film Jeana-Luca Godarda. "Svádění přirozeně" zase znělo jako z reklamy na konzervy. Svádění přirozeně. Tak se jmenuje "Balicí techniky 3", což připomíná Rockyho. BALICÍ TECHNIKY 3. Abys uspěl u žen, musíš být sám sebou a mít takt a šarm.

Nejsme barbaři. Nejsme lovci. Lovec jde se zbraní hledat kořist. A mojí zbraní k lovu je můj počítač. Kromě něj. Každý ti řekne, že bys měl být gentleman a dělat zdvořilá gesta. Ale ne vždy to platí. Jé! Počkej. - Slečno. - Normane, to je můj kabát. Jo!

To je tvůj kabát. Tvůj kabát. Tak si ho musíš vzít, jinak ti bude zima. Když chceš balit, neposlouchej ostatní. Odpověď... je v tvém srdci. Díky všem! Znám kamaráda, co si připadá jako mistr svádění a rozdává rady všude kolem. Svést ženu je jednoduché. Musíš si věřit, ženy chtějí pravého alfasamce. Ale mám chuť mu říct: Měl jsi už někdy holku?

Jo, protože jsem vlastně... Promiňte, chtěla bych požádat o vaše číslo. Moje číslo? Abychom měli sex? Jen tak? To bych fakt chtěl. Nešahej na mě. Jak říkám, sebevědomí je základ. Narazil jsem na stránky, které radí mužům, jak balit holky. Ale ty rady jsou fakt očividné.

Neříkejte: "Jsem prudký, když se napiju" nebo "Právě jsem se vrátil z vězení". To jsou asi ty nejhorší balicí hlášky na světě. Znáte ty divný kluky na ulici, co křičí na holky a uráží je? Ti kluci jsou tak blbí, že kdyby jim někdo odpověděl, takhle by to skončilo: - Jsi fakt kost! - Fakt si to myslíš? Díky, taky jsi hezký! Až sem jsem se nikdy nedostal, nevím, co říct. Dej mi chvilku. Jsi fakt kost! Kundice! Na internetu moc neumím vyhledávat.

Asi na to nemám buňky. Ale u kluků platí, že když chtějí najít holku, kterou potkali na party, stanou se z nich agenti CIA. Fajn, chlapi, najděte všechny naše společné přátele. Vzpomínám si, že než se opila, měla červený top s bílými puntíky a velká prsa. A její obličej, šéfe? Měla velká prsa. Je to kámoška kámošky holky organizující večírek. Získali jsme amatérské video.

Počkejte. Vraťte to. 8x zvětšit. Vypočítejte 425:32. Začněte odebírat Normanův kanál. Zazpívejte La Vie en Rose. Když mě vezme do náručí... Trochu to zesvětlete. Tak.

To je ona. Ale šéfe, to je moje žena. Dobře Bobby, rušíme operaci. Ale stejně mi udělejte kopii do archivu do složky pro můj penis. Sprostý vtip, co potěší taťku i mamku. Když se nám líbí holka, je pro nás zásadní názor kámošů, jako kdybychom potřebovali potvrzení. Ať žijí novomanželé! - Co myslíš?

- Není žádná krasavice. Rozmyslel jsem si to. Jdu od toho. Na Snapchatu každý trochu flirtuje. Pošleš srdíčko, ukážeš penis, to potěší. Ale pozor na video! Jednou jsem svým kámošům přes Snap ukazoval svou holku a nereagovali dobře. To je Elodie. - To je kus! - Ta to musí mít ráda. - No, ona nás teď vidí.

- Ahoj kluci, jak je? TRAPAS Ahoj lásko, miluju tě. Nemůžu dávat rady pro balení. Ale můžu říct, čeho se vyvarovat. Když chceš někoho sbalit na party, nechoď s kámošem, který se líbí holkám. Protože vedle něj budeš vypadat jako skříň. Nepřišel s tebou kluk...? - Myslíš Normana? - Norman! - Je přímo vedle mě. - Ahoj. V každém případě je tohle všechno umělé.

A každý k sobě najde druhou polovičku. Tedy nezáleží na vašem vzhledu, na tom, jak vypadáte. Vězte, že jednoho dne narazíte na ženu, co se k vám bude hodit. A co vlastně děláš? Už 2 roky jsem v IKEA. To je tak roztomilé! Soucítím se všemi, co jsou na party za skříně, stejně jako já. #POLICE #KOMODA Díky za zhlédnutí mého videa.

Doufám, že se brzy uvidíme, protože vás všechny mám šíleně moc rád. Ale fakt, jsem zamilovaný. Brzy na viděnou a pokud se vám to líbilo, dejte palec nahoru. Pro lásku světa. Nechat se vyhodit z červeného koberce. Hotovo. No, tak jsme nešli, protože... - Film nebyl moc dobrý. - Jo, přesně. Kebab?

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nechcete umřít sami? Staňte se řidičem autobusu....

40

Odpovědět

Dobrý...ale nevím vůbec nic... :D

00

Odpovědět

Buď sám sebou. Pokud jsi normální, zajímavý, atraktivní.
Pokud ne, tak…? :-D

190

Odpovědět

....jsi ubožák co pravděpodobně umře starý a sám. Jo hádám že to mi přesně odpovídá. :D Štěstí že mám dost sebelítosti na celý život, alespoň se nějak zabavím.

170

Odpovědět

+Dartanas:-D Myslel jsem si, že to tak nějak bude.
No, nejsi v tom sám. Je nás jistě dost.

70

Odpovědět

+OsmiumV tom případě opravdu netuším proč tedy doporučuješ aby byli všichni sami sebou (pokud jsou normální, zajímaví, atraktivní), když nevíš jestli to funguje? :D Že ty se snažíš snížit ostatním úspěšnost jejich balení? :D

11

Odpovědět

A ja som cele video čakal na tu holku z thumbnailu... :(

101

Odpovědět

Ale no tak!!! Vždyť to byla jeho žena!!!
...ale tak aspoň do archivu no. :))

00

Odpovědět

Ten starý Norman je prostě klasa :)

151