Dárky od fanouškůNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:69
Počet zobrazení:5 774

Norman před minulými Vánocemi nabídl svým fanouškům, že mu mohou poslat dárky. Ovšem to, co přišlo, opravdu nečekal. Celý byt mu zaplavily nejrůznější věci a vy se teď můžete podívat na nejlepší (i nejdivnější) z nich. 

Poznámka: Slovo MARON, které Norman složil z balónků, značí ve francouzštině hnědou barvu. (Ale správně se píše s dvěma r, tedy marron.)

Přepis titulků

Dobrý den. Mám tu balíček pro Normana z videí... Jo, to jsem já. Díky. Hezký den. Počkejte. Mám tu ještě tohle. Ahoj, prosil jsem vás o poslání dárků, které rozbalím a udělám z toho video. A to video natáčím právě teď. Na otevírání použiju nůž kriminálníka. Skvělý, obrovská píšťalka.

Představte si s ní plavčíka. To zní jako pro sovy. Tohle je výborný. Mini basket. Fuj, mrtvá sarančata! Je to mrtvý, to nesním. Když to udělám já, ty musíš taky. Chutná to jako hnusný chipsy. Fakt, jako chipsy. Do prdele, dotkl jsem se toho! - Kousni si. - Jo. Nepodváděj.

Je to fakt hnusný. Koule na kolo. Šílenost. Merline? Jo, skvělý kočičí koule. SKVĚLÝ KOČIČÍ KOULE. Pasta se slaninou. Může ji muslim? - Mohamede, zkus tuhle pastu. - To nemůžu, pak bych už nebyl muslim. A co vegetarián? Mini golf na záchod na zabavení, když jsi na velké. Přesně do díry.

Prosím, můžeš zavřít dveře? Díky. Páni, tady je vše pro kočku. Myš, okurka. Protože je známo, že se kočky bojí okurek. Není to vtip. Umístíme okurku tak, aby ji neviděl. Je mu to jedno. Akční figurka. "Sundej mu košili a uvidíš, že má víc svalů než ty." Prdící polštářek. Tak ho vyzkoušíme. Tenhle je tichý. Tak jak to jde? Pivo z minipivovaru.

Rozdělím se s celým týmem. Pořádně si dejte. Možná teď budu rozmazaný. To se teda povedlo. Díky za tenhle škodolibý dárek. Moje podlaha! Jedno z nejlepších piv, co jsem kdy měl. Ale měl k tomu být taky hadr na podlahu. Skvělé! Balonky s písmeny, které dávají dohromady slovo NORMAN. Nebo MANO. Nebo MAZO. Nebo MARON. Barva hovínek. DOSPĚLÝ VTIP. Nebo ZAZO.

Což neznamená nic. Ta kočka se jmenuje Réglisse. Ženská verze Merlina. Jé, peříčka. Uvidíte, jak se mu budou líbit. Jestli chcete Merlina potěšit, pošlete mu peříčka. Miluje je. Tak tohle je obleček pro Merlina. Už dopředu vím, že se mu nebude líbit. Vejdeš se tam? Vypadá fakt šťastně. Chudáčku, dělají si z tebe srandu. Fakt se mu to nelíbí. Konečně jsi volný! To je věc z obchodu pro dospělé.

Vypadá to jako nafukovací ovce. V tuhle chvíli už jsem zoufalý. A vzadu má díru, kam se strčí penis. To fakt zkoušet nebudu. Svítící brčka ve tvaru penisu. Jsme mimozemšťané falického tvaru s cílem zničit celé lidstvo. Hádejte, co je tohle. Tohle byl Hans Zimmer. Peníze vytištěné na kuchyňské utěrce. Jo, peníze z YouTube. Zbytek marshmallow.

Tady je někdo lakomý. Jojo. Takže působím jako osmiletý. V 6. třídě jsem na tohle balil holky. Super. Rozbil jsem to. Věcička na boxování. To je úžasný. Ten úder skoro nebolí. Papírová hračka mě, kterou vytvořil můj kamarád Jules. Tohle je Merlin. Ale vypadá jako poleno. Ouška pro slečinky. Bonbony, co dávají zadarmo v hotelu.

Přišel mi balíček plný věcí z LiveJasmine. To je porno stránka. Lidi mi asi nebudou říkat: "Jé, to znám". Jo, přesně proto vypadám úchylně. To je kokain. Skvělé! Součástky na lockpicking, abych se naučil otevírat zámky. Moc hezké. Malý velbloud. Krásné svátky! Jupí!

POP figurka Negana ze seriálu Živí mrtví. To je postava, kterou v mém videu ztvárnil Raphaël Descraques. Ukázka! Sbohem, banánku. Auto, které patřilo Adolfu Hitlerovi. Vůbec nefunguje. Už vím, proč mi ho dal. Pozor, ten obraz je fakt psycho. Je moc krásný. Do prdele. Pedobear. Tady, vem si ho. Věci na epilaci.

Ale já nemám chlupy. Co si jako mám epilovat? Natáčení tohoto videa je opravdu fiasko. Mám špinavý celý byt. Sakra. Podlaha je od piva. Ten obrázek je od Esther. Poprvé mě někdo nakreslil s vousy. Už jsem u vousatých? Asi si ho pověsím. Norman jako barbína. Můžeš jí sahat na prsa. 95E. Drbátko na hlavu. Teď mám hlavový orgasmus. Bílkoviny pro tvé malé a ochablé svaly. Beru to dobře. Lidi mi posílají tak divné věci, že nevím, jak je popsat.

Tohle vypadá jako domácí květináč z vaty. Díky, Alexio! Smajlík! A navíc je tenhle můj oblíbený. Co je Merline? Mám otevřít tu obálku? Granule pro Merlina. Tak proto jsi to chtěl otevřít! Je vidět, že mu chutnají. Diamantové tlačítko za 10 milionů odběratelů. Z modelíny. To jsou léky na zhubnutí. Takže nejen já jsem si všiml, že jsem přibral. Díky. Balíček ve tvaru válce.

Už jen ten obal se mi líbí. Díky Aliénor za ten nádherný obrázek. Je to impresionistické. Jsou tam postavy z "Už mám Google", Maria, hipsterů... Prostě ze špatných videí. Paruka. To nemá smysl. Prostě paruka. Do háje, hodinky. To je boží. Díky kluci! Jé, hand spinner. Já v recyklovaném stavu. Ty džíny jsou z opravdové džínoviny. Postava je ze spreje a vlasy ze železa.

Děkuji Maxime, jsi umělec! Figurka racka. Nevím, co na to říct. Dostal jsem album Seleny Gomez. Tu mám rád. Po hudební stránce je dobrá. Skvělý. To je přesně důvod, proč byste teď měli dát palec nahoru. Děkuji všem za poslání dárků. Otevřeli jsme je všechny, bez ohledu na velikost i vzhled. Nečekal jsem, že jich bude tolik. Potěšilo mě, že se vás tolik zapojilo a poslali jste mi moc dárků. Děkuji, užil jsem si to. A pokud chcete, aby se toto keramické tlačítko změnilo na diamantové, odebírejte mě.

Brzy vás bude 10 milionů. Bude to historická událost. Na oslavu toho udělám obrovskou věc. A neřeknu vám co, protože to sám nevím. Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To se napil nevychlazeného piva a řekl jedno z nejlepších piv?? Navíc se ani nenapil na kameru. Vlastně se nejspíš nenapil vůbec.. Hovado...

71

Odpovědět

A co měl říct? Že to pivo stálo za hovno? :D

50

Odpovědět

+ssafsaTak já nevím, ...co tak ho vychladit, pak se napít před kamerou a říct svůj názor? Kdybych to byl já, kdo mu ty piva poslal, byl bych slušně nakrknut.

01

Odpovědět

Ty reakce na darky se urcite ucil od Cumberbatche!
Benedict Cumberbatch Teaches How to React to Bad Xmas Gifts | The Hook

31