FoceníNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:154
Počet zobrazení:10 757

Každý chce mít na Instagramu nebo na Snapchatu fotky, na kterých bude vypadat opravdu dobře. Ovšem Norman vám v následujícím videu ukáže, že s pořízením hezké fotky vždycky přichází nějaké komplikace.

Poznámka: Muž na fotkách na začátku videa je francouzský zpěvák Francis Cabrel, který se ve Francii proslavil v osmdesátých letech. Norman si dělá srandu z toho, že si jsou podobní. Písnička ve videu se jmenuje Petite Marie. Na konci videa ji Norman zpívá se silným přízvukem z jihu Francie, odkud Cabrel pochází. 

Přepis titulků

Otázka: Jak se mají? - Ahoj, já... - Maruško, mluvím o... Ten knír? Ze začátku vypadá divně. Ale po chvíli zjistíš, že mi sluší. - LEŽ. - Stane se, že narazíš na super věc, se kterou by ses chtěl vyfotit. Je dobrý světlo, máš skvělý oblečení, fajn účes, sluší ti to.

Bude z toho fotka na instagram. Až na to, že... Tvůj kamarád neumí fotit. Ehm... Jak vypnu blesk? Buď na to kašle. Jasně že v pátek jdu na tu party... - Nebo neumí udělat záběr. - Líbí se ti to? Není špatná, akorát na ní chybí můj obličej. Nebo udělá tu hroznou věc, kdy foťák překryje palcem. Jé, to je vtipný, tvůj palec zničil celou fotku.

Nebo mu focení trvá 5 let a ty si připadáš fakt blbě. Tak. Skvělý, nehejbejte se. Takhle to je lepší. Super, teď tam jste oba. - Tak co? - Dávám blesk. Už to je, ne? Sakra, jsem v režimu selfie. Jak otočím foťák? Už to budeš mít? Už necítím ruce.

Nebo prostě nemá talent. FOTKA, KTEROU JSI CHTĚL FOTKA, KTEROU VYFOTIL Ještě víc naštve, když kámošovi, co ti pořád kazí fotky, uděláš hezký fotky, který si nezaslouží! Mám problémy, jasný? Nebo někdy fotíš ty, ale model je k ničemu. To se stává často. - Vertikálně.

- Dobře. - Horizontálně. - Ta už je. Ještě jednu? - Ať tam jsem dobře. - Jo jo, jsi všude. - Teď s úsměvem. - Muzeum zavírá. Ale to nevadí. Jsem malý. Mohl by ses trochu snížit? Ta je poslední. Poslední, poslední... Nejhorší je, když chce udělat 1 000 stejných fotek a ptá se, jaká je nejlepší. To se mi snad zdá.

V tu chvíli hraješ hru Poznej rozdíl. Ta ruka! Jasně. Ale otázka byla, která z nich je lepší? Aha... Tak to nevím. Při focení ve dvou se pohádáme kvůli tomu, jak vypadáme na různých fotkách. A v těch chvílích jsme zlomyslní. Tomu se nevyhneš. Kámo, vypadáme oba fakt dobře. Jo, jo... Oba dva. Kromě mě.

Ale jo, vypadáme dobře. Když vidím instagram známý holky, říkám si: "Její život je perfektní. Má krásný fotky, vypadá skvěle, její přítel má fakt štěstí." REALITA - Pojď blíž. - Promiň. - Ať je tam smoothie. - Fajn. Blíž, neslyšíš? Navíc je hnusný. - Miluju tě.

- A co jako? U skupinové fotky vždycky platí, že fotí ten, kterého ostatní nemají moc rádi. - Co kdybysme udělali fotku? - Super. Kdo nás vyfotí? - Tak Norman. - Proč já? Taky na ní chci být. - Umíš dobře fotit. - A jsi vysoký. Já nevím, já... A taky nejsi náš kámoš. Nemáme tě rádi. Aha, tak to jo.

Běžte k sobě. Ať vypadáte jako kámoši. - Tak. A zas mi ji neposílejte. - Super, díky. Nesnáším lidi, co na instagramu nahrajou fotku a udělají její "teaser" na instastories. Jako by to byla událost měsíce. Zkoukněte a lajkujte moji poslední fotku. Je epická. Skvělý! Jdu na to. 3, 2, 1... Jím jogurt. To není zajímavé.

Někdy si na Snapchatu s někým blízkým posíláš soukromé fotky a vzkazy. A on ti odpoví: "Jo! Taky všichni posíláme pusinky." Úžasný. Každý zná tu techniku, když si na obličej dáš smajlíka na zakrytí akné nebo menší vady. Ale když ti ten, s kým chatuješ, pošle tohle: měl by ses znepokojovat. Asi má syndrom... mít akné. Dík, že jste se koukli na tohle video.

Klikněte na zvonek, aby vám chodily novinky přímo do obýváku, nebo tam, kde sledujete moje videa. Nebo dejte palec nahoru, jestli se vám to líbilo. To je vše. Čau. Maruško, promrzlý na tebe čekám pod taškami tvé střechy... - Je to dobrý? - Ani moc ne. Počkej, udělám to takhle: Maruško, promrzlý na tebe čekám... - Maruško... - Zní to strašně. Nebo můžu zahrát tohle. To jsem složil.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak se mi zdá, že Normanova úroveň šla hodně dolu.

199

Odpovědět

Tak tohle jde uplně mimo mě :D.

170

Odpovědět

ten pocit keď si ten neobľúbený ktorý by mal fotiť skupinové fotky a potom ich nedostať a zároveň ten čo robí hrozné fotky a dlho mu to trvá

71

Odpovědět

Proč se s těma holkama fotil týpek tak blbě? Měl jít doprostřed, bylo by to asimetrický.

21

Odpovědět

Blbé komentáře o tom jak vypadá začínají za 3.... 2...

29

Odpovědět

FAUX!!

111

Odpovědět

Stačí si najmout šikovného fotografa. Jako třeba mě. ;) :D

22

Odpovědět

princezna nevěsta to zabila...
jo a doporučená videa hned vedle hlavního videa na úkor jeho velikosti ou furt hnusná

145