Můj nový kocourNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:179
Počet zobrazení:9 250

Normanovi na začátku roku 2017 zemřel jeho milovaný kocour Sergi. O pár měsíců později se rozhodl pořídit si nového kocoura z útulku a svůj výlet pro něj umístil na sociální sítě. Samozřejmě se tak strhla celá lavina komentářů od fanoušků, kteří prosili, aby jim nového kocoura představil. Norman tak věnoval Merlinovi celé video.

 

Poznámky: 

Gala a Paris Match jsou francouzské časopisy zaměřující se na život celebrit

Voix du Nord jsou noviny vycházející v regionu, ze kterého Norman pochází.

St Omer a Étalondes jsou městečka na severu Francie.

 

 

Přepis titulků

Před 2 týdny jsem si vzal kočku z útulku a natočil to. Nevěděl jsem, že to zaujme tolik lidí. Merlin se objevil v Gala, Paris Match, Voix du Nord, New York Times... Dobře, to jsem si vymyslel. Spousta z vás chtěla video s Merlinem. S radostí. Teda, pokud bude chtít. Merline? Natáčení se ruší, protože jeden z herců odmítá hrát.

Ano, správně. Je to Merlin. Právě teď je v nějakém tunelu, do kterého se samozřejmě nedostanu. Merline? Skvělý. Takhle vypadá spokojeně, ale dřív se moc dobře neměl. Příběh Merlina Vše začalo v roce 2016, když muž ze St Omer uslyšel mňoukání, které vycházelo z dlouho neobydleného domu. Bývalí majitelé v domě zanechali 5 kočičích sourozenců napospas osudu.

Muž kontaktoval útulek. Ten v opuštěném domě zakročil. Bohužel zjistili, že 4 kočky jsou už mrtvé. Merlin jediný přežil. Převezli ho do útulku v Étalondes a já se ho ujal. Když za ním zavřu dveře, protože chci spát, bojím se, že si bude myslet, že ho opustím jako bývalí majitelé. Merline, neopustím tě, jen jdu spát. Nekoukej na mě tak, jdu jen spát.

Vrátím se. Je noc, spím. Tak. NEOPOUŠTÍM TĚ. JDU SPÁT. Merlinovi jsou 2 roky, měří 42 cm na šířku, 30 cm na výšku. Nahoře je černý, dole bílý. Vzadu má velké ponožky, vepředu malé. Má bílé vousy a zelené oči. Jako já. Z určitého úhlu může připomínat tučňáka nebo kočku ve smokingu, co má kuklu. Stále moc nedůvěřuje lidem.

Když jsem ho k sobě poprvé přinesl, tak ultra rychle zmizel. Vítej v novém domově. A když se kočka rozhodne schovat, tak se schová na místech, které tě ani nenapadnou. Nevěděl jsem, že v téhle zdi je díra. Merline? A po několika hodinách čekání, v díře pod vanou... Merlin miluje vanu.

Teda má rád, když je pod ní, ne v ní. Kdopak se bude koupat? Přece Merlin! A jéje. Má strach? Je trochu vystresovaný. NEÚSPĚCH Zkusil jsem to samé s umyvadlem. TECHNIKA K NALÁKÁNÍ NEÚSPĚCH Utečeš vždycky, když je umyvadlo plné.

Fakt ekologické. Vždy jsem měl černou kočku, celkem jsem jich měl tak 10. Merlin vypadá jako Sergi. Jako by Sergiho hlava byla nalepená na Merlinovo tělo. Asi reinkarnace. Merlin dělá lumpárny, jako všechny kočky. Třeba: Merlin neboli špinavá kočka. Záchod pro špinavé kočky. To nevypadá tak špatně. BLOKOVÁN Teď vypadá spokojeně.

Je to vrnící mašina. Stačí na něj dát ruku a začne vrnět. Má rád hry a mazlení. Rád mě zdraví svým zadkem. Fakt příjemný. Je rád, že našel milujícího majitele. Je tak šťastný, že za mnou kamkoli chodí. A pořád. Jsem rád, že mám tohle černé klubíčko. Zapomněl jsem, jak skvělý může být život s kočkou.

Pokud chcete sledovat jeho příběh, odebírejte můj kanál. AHOJ!

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

a proč když Sergie zemřel na začátku roku 2017 se to dozvídáme až teď?

92

Odpovědět

Lepší pozdě než nikdy, ne? :)
(Asi tady v tu chvíli nebyl nikdo, kdo by Normana překládal.)

40

Odpovědět

Dík moc za překlad!
Taky mám kočku z útulku a vím úplně přesně, o čem mluví :) až na to že ta moje byla pod kuchyňskou linkou schovaná dva týdny..

30

Odpovědět

S tím jak jde spát mě dostal :D :D :D :D Myslel sem, že to dělám jen já.

91

Odpovědět

R.I.P. Sergi :-(

253