MužnostNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:162
Počet zobrazení:9 838

Dnes tu máme jeden archivní kousek. V tomto sedm let starém videu se Norman potýká s tím, jak vypadat a působit jako opravdový muž.

Přepis titulků

Dnes je v Paříži 28 stupňů a začíná jaro. Všichni chodí ven a jsou pěkní, protože se opálí od sluníčka. Tak jsem si řekl, že toho využiju, abych se stal opravdovým chlapem. Abych byl mužný. Myslím, že se to povedlo. LEŽ! MUŽNOST Nejdřív jsem si koupil vodu po holení. V reklamě říkali, že to má zklidnit pokožku po holení.

Tak jsem to zkusil. Vůbec to tak není. Funguje to úplně opačně. Ve skutečnosti tě pak pálí celej obličej. A oni tvrdí, že to zklidňuje. Do prdele! Pak jsem se rozhodl, že začnu posilovat. Naberu nějaké svaly a budu vypadat... jako hezoun. Vždy když začnu posilovat, říkám si, že to budu dělat postupně, v pondělí trochu, v úterý trochu, ve středu...

Ale často je tu kámoš, který tvrdí, že tě to musí bolet, aby to fungovalo, a že v té době svaly pracují. Tak se do toho fakt opřu. Je skvělý, že mě to tak bolí. A další den mě tělo bolí tak, že to vydrží ještě týden. Tvoje tělo tě příšerně bolí. A žádné svaly nenaberu. Přesně proto posiluju jen jednou za rok. Jeden typ kluka se líbí všem holkám. Je to zádumčivý brunet. U žádného nikdy nevím, proč je zádumčivý.

Ty jsi normální a on zádumčivý. Myslím si, že když vstává, vypadá takhle. Máme ještě kafe bez cukru? Kdežto blonďáci nemůžou být zádumčiví. Nikdy neuslyšíš, že by se někdo bavil o zádumčivém zrzkovi nebo plešounovi. Ne, to neexistuje. Ale to je rasismus! Je mi to líto. Je mi to líto! Já bych nikdy nemohl být zádumčivý. Zkrátka, abys byl opravdu mužný, musíš začít dělat spoustu mužných věcí. Třeba jako chlapi, co ti při zdravení stisknou ruku fakt silně.

Je to fakt otravný. Á, vyhrál jsem! Hej chlapi, není to souboj. Nebo ti, co otvírají pivo třeba zapalovačem. Mně se to nikdy nepovede. Prosím tě, pomohla bys mi to otevřít? Co? Ty to neumíš? - Na. - Díky. V tu chvíli fakt vypadám jak čurák.

Nebo křupat klouby na ruce. U mě to neudělá žádný zvuk. Tak nic, tak ze mě nikdy nebude mužný chlap. Občas mám chuť se na všechno vykašlat, odjet do Států a stát se veterinářem. Ale ten časový posun. Říkám si, že je to docela na hovno. Na mé facebookové stránce je vás čím dál tím víc, tak bysme všichni mohli udělat oslavu na téma... No, já nevím.

Je to na vás. Bude to skvělý! NORMAN NA FACEBOOKU Řekni ahoj, Sergi! AHOJ! Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Všiml si někdo té plesnivé koupelny?

40

Odpovědět

Ale vypadá trošku jako Scott Pilgrim :D

120

Odpovědět

V porovnání s jeho dnešním maximálně testosteronovým pedoknírkem je to úsměvné video :D

Neví někdo proč ho má? Někde jsem četl koment, že už se ho nemá v plánu zbavit. Ať udržuje co chce, mě neroste ani ten knírek, jen mě fakt zajímá, zda to má backstory.

192

Odpovědět

Dle jeho nejnovějších fotek na instagramu už ho nemá :)

80

Odpovědět

mě by spíš zajímalo, jestli má holku, jak furt točí ty videa o seznamování atd. :D

150

Odpovědět

+xxtNo jasně že má, tvojí mámu. Ještě ti to neřekla?

29