Nejlepší dárek pro kočkuNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:134
Počet zobrazení:7 699

Pokud máte domácího mazlíčka, určitě mu čas od času chcete udělat radost. Norman se do toho pustil ve velkém stylu a nakoupil pro Merlina spoustu dárků, které přímo ve videu otestoval.

Přepis titulků

Jdeme otevírat dárky. Začneme stromem pro kočky. Jsi spokojený? Jo! Musíte ho postavit sami. Jdeme na to. 3, 2, 1. Ano! Merline? Mám pro tebe dáreček. Kočky mají fakt divnou logiku. Miluju tu krabici. Tady je malý tunel. Ano, bravo! Chce mě zmlátit. Ty moje klobásko! Začínáme!

Domeček pro kočku. Další děsná věc na sestavení. Vypadá to dost komplikovaně. Tohle je teprve začátek. Úžasný. Skládání začíná. O věčnost později. Tak, týpí je hotové. Obrovské týpí z kartonu. Je to úspěch. Velký úspěch pro týpí. Uvnitř ti je dobře. Jak se máš? Užíváš si to? Tohle je speciální oblečení.

Můžeme tomu říkat Pán koček. Kolekce podzim zima. S bambulkami. Hned si ho obleču. Budu muset sundat svůj rybí svetr, to nechci. Můžeš to rozmazat? Je to tu! V téhle kapse ho můžu přenášet. Jako klokan. Zkusíme to! Zažiješ něco nepředstavitelného. Do prdele, to je roztomilé. Zlatíčko. A je to. Uvidíme se ve středu?

Zajdeme na skleničku? Jo, něco podnikneme, budeme pít Schweppes. Budu to nosit každý den. LEŽ! Další. Vypadá jak sýr, ze kterého lezou myši. Jako playstation pro kočky. I pro člověka je to nudné. Reaguje hrozně rychle. I za 30 let to bude stejné. Nezmění se to znenadání jako Transformer.

Hádejte, co je tohle. Černé moře? Je to kartáč ve tvaru kočičího jazyka. Věc k ničemu. Je tu: lick your cat. Znamená to: lízej svou kočku. Merline, chceš olíznout? Jdeme na to. Nelíbí se ti to, co? Vůbec se mu to nelíbí. Zkusíme to bez lízání. Tahle věc obstála na 8 %.

Další. To jsou astronautské tašky na kočku. Tahle vypadá jako z knihy Julesa Verna. Nebo z 50 odstínů. A do tohoto okýnka dá kočka hlavu. Dobře. První taška sestavena. Za dlouhou dobu. Žádná z těch věcí není sponzorovaná. Při nákupu to byla láska na první pohled. Druhá taška je hotová. Do které chceš? Zelená. Fajn, bude to zelená. Bojím se, že to bude katastrofa.

Přes mé obavy se taška kočce líbí. Neskutečné. Líbí se mu tam. Bojí se, že je to podvod. A taky je! Chytil jsem se do pasti. Můžeme tam dát i počítač a penál? Jako by někdo ve třiceti měl penál. Dám si to na záda a půjdu do práce. A jo vlastně, já nemám práci. Mějte se. Hezký večer. Už toho chudáka pustím, trvalo to tak 5 minut. Zůstals celý. Jo! Těmhle klukům jsem napsal přes internet.

Vyrábí překážkové dráhy a další věci pro kočky. Takhle to vypadá divně, ale bude to boží. Nechám je to udělat, je to fakt dřina. Neuměl bych to. Budu předstírat, že vám pomáhám, žádný kutil nejsem. Chlapi, pojďte na to! Rychleji! - Myslím, že je to moc velké. - Je to stokrát větší, než jsem myslel. Kolik máme životů? Mám ovladač, abych mohl změnit barvu loga M.

Jako Merlin. Červená je obsazeno, zelená volno. Jako taxík. VÝSLEDEK Začni odebírat můj kanál. Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super, dík za překlad!

41

Odpovědět

Kočky...

21

Odpovědět

Ten strasnej knirek:D lepsi kdyz ma to rosti vsude. Asi nasi kocce koupim to typi z krabice:) . Nevim proc ale je fakt ze kocky milujou prazdny krabice skoro od cehokoliv.

113

Odpovědět

joo, moje se snažila nacpat do krabičky od telefonu :D asi 10x menší krabice než kočka, ale za pokus to stálo no ne? :D

183

Odpovědět

Proč pořád obzvlášť Češi řeší co kdo má na sobě, kdo jak vypadá, kdo má jaké vlasy... :D V Japonsku nebo třeba USA si můžeš na sebe vzít růžovej oblek jednorožce a každému to je jedno.

49

Odpovědět

+MUDr. Prof. HuskyTo je podivuhodný, že se komentuje vzhled někoho, kdo dělá videa. A chápu dobře, že pod videa někoho z USA nikdo ničí vzhled nekomentuje? Tomu snad sám nevěříš.

73

Odpovědět

Kočky mají rády uzavřený prostor, protože mají pocit bezpečí. Krabice, ale třeba i velká nákupní taška jsou zcela postačující... Někdy stačí i ohraničený prostor na zemi ("kruh" z lepící pásky) a kočky si sedají či lehají si dovnitř. Jedná pravděpodobně o nějaký instinkt zabudovaný do DNA a nutno podotknout, že ne každá kočka se takto chová.

22