Otázky a odpovědi s kočkamiNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:113
Počet zobrazení:6 538

Každý youtuber čas od času vydá video, ve kterém odpovídá na otázky fanoušků. A nebyl by to Norman, kdyby to nepodal originálně. Na nejčastější otázky fanoušků odpoví z pařížské kočičí kavárny.

Poznámky: 

Squeezie a Cyprien jsou známí francouzští youtubeři a Normanovi velcí kamarádi (proto Normanův vtip, že je nezná).

Natoo a Hugo Tout Seul jsou další velice známí francouzští youtubeři, kteří s Normanem pravidelně účinkují ve videích.

Royaume du Web je švýcarský festival, na kterém se objevují největší internetové hvězdy.

Přepis titulků

Mám rád kočky a rád odpovídám na vaše otázky. Teď tu máte obojí najednou. Beethoven – Symfonie č. 8. OTÁZKY A ODPOVĚDI S KOČKAMI Právě sedím v Paříži v kočičí kavárně, která se stará o kočky z útulku. Ujali se koček, kterých se někdo zbavil, třeba na ulici. Kočky tak našly domov, který jim dá spoustu lásky a granulí. A kokainu. Jaký byl tvůj oblíbený předmět? Bufet. Co říkáš na Emmanuela Macrona?

Miluju jeho poslední album. Protože je to náš záměr! Let's go! Tahle je vycpaná? Ne, žije. Pojedeš i do menších měst? Mám pocit, že na nás kašleš. Poslyš, vůbec na vás nekašlu. Všichni z metropole vás milujeme. Zdravím zámořskou Francii! Dej si vousy, které má Wolverine! Myslím, že to funguje jen na něm. Já riskuju, že budu vypadat jako vesničan.

Jakou jsi měl nejhorší přezdívku? Na 2. stupni jsem byl hubený dlouhán se spoustou vlasů. Říkali mi vatová tyčinka. Dneska už to je jinak. Teď sice připomínám tyčinku, ale s pupkem. Ale ne, jsou zamilovaní! Natočíš někdy krátký film? Ano, i když slovo "krátký film" nemám rád, zní to jako ze školy. Nicméně brzy na svém kanálu vydám krátký film o nespavosti a doufám, že se vám bude líbit. Nežárlí nějaké saláty na tvoje vlasy?

Poslyš, nevím. Určitě nežárlí na tvoje nadávky. To je jisté. Už tam je půl roku. Jmenuje se Neumím slézt. Děláš stand-up na svatbách, bar micva a dalších super akcích? Ne, dělám to jen u stánků s klobásami. UDĚLEJ DAB. Uděláme dab? Ty nechceš? Žádný dab, žádná kapsička. Budeš hrát v nějakém filmu nebo seriálu? Spolu s Cyprienem, Julienem a Flobertem jsme napsali seriál, který vyjde na TF1 a YouTube.

Bude v něm Natoo a spousta lidí z YouTube. Jsme na něj opravdu pyšní. A bude to fakt brzy. Natáčíme za 2 týdny. Nemáš už věk na založení rodiny? Máš pravdu. Měl bych si na Tinderu nastavit "Premium". Chodíš do Lidlu? Chodíš do Lidlu? Li, li, li, Lidlu? Máte to ve velikosti M? Jakého zpěváka jsi měl rád v pubertě? Líbila se mi zpěvačka ze skupiny Hanson a pak jsem zjistil, že to je ve skutečnosti muž.

Tak, to je fakt true story. Kdy vyjde další videoklip? Už se na něm pracuje, za pár dní natáčíme. Nebudu napovídat, to by bylo jednoduché. Hraješ počítačové hry? Ano, hraju Battlefield 1 neboli BF1. Chystám se udělat živé vysílání s kamarády, dám vědět. Ještě jsem si nenainstaloval webkameru. Hrozné je, že to je pravda. Kdo se ti líbí z celebrit? Myslím, že ona. Kdy si oholíš tu bradku?

Brácho, čekám na ni 30 let. Chci si ji užít alespoň týden. Koukejte, jak mě miluje, když ji krmím. Jací jsou švýcarští fanoušci? #RoyaumeDuWeb. Takoví. Oh my fucking god! Tohle je síla Ženevy! Máš projekty mimo YouTube? Další představení? První bylo skvělé. Moc děkuju, Supermane. Brzy bude další, ale hodně času trvá ho napsat. Nejméně rok. Plánuju, že začnu tohle léto. Tvá oblíbená kategorie na YouPorn?

Líbí se mi "Politika". Koukněte, jak šilhá! Proč už neděláš videa s Hugo Tout Seul? Poslední video s ním bylo... před týdnem. Takže, paní Lollipop3, měla byste sledovat, co se děje. Nikdo nechce moji mrtvou myš? Maturoval jsi z ekonomie? Ne, z literatury a umění. Nedělám si srandu. Je to malé info. Když chtěli, abych dělal jen vtipy. Jsme pár. Má heterochromii. Každé oko má jinou barvu. Líbí se mi to. Cyprien nebo Squeezie?

Neznám je. Pošli odkaz. Kouknu, co dělají. Nazdárek! Je paní Thavaux? Thavaud možná, ale s x na konci fakt ne. Jaké video natočíš pro 10 milionů odběratelů? Už mám nápad, ale jsem zvědavý i na jiné. Chci potěšit i vás, ne jen sebe. Jestli máte nápady, napište je do komentářů. Popřemýšlím o nich. Jaká je tvoje láska? Kromě videí. Psi. Děkuju za zhlédnutí videa.

Dejte like, pokud se vám líbil koncept. A na závěr vám přečtu citaci, aby to vypadalo, že rád čtu. Rozdíl mezi kočkou a psem: Pes si myslí: "krmí mě, chrání mě". Musí to být bohové. A kočky: "krmí mě, chrání mě". Já musím být bůh. Ira Lewis. Ale tebe taky milujeme. Když, díky nové aktualizaci YouTube, kliknete sem ze svého počítače či mobilu, tak to udělá novou věc.

Vyzkoušejte to. Klikněte. Prstem nebo myší. Tak! Není to špatné, co? Hodně cool, jednoduché a instinktivní. Děkuji, pane YouTube. Děkuji vám. Mám vás moc rád. Dejte like. Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Huskyové jsou lepší

41

Odpovědět

s ryžou alebo hranolkami?

161

Odpovědět

+Tvé jménoDobytku!
Prej s rejží nebo hranolkama!
Samozřejmě s kváskovým chlebem. Jak bys chtěl z talíře vytírat lahodné sádlo?

170

Odpovědět

+Ferdahovada, nachcat vám dopostele.

43

Odpovědět

+Ferdaa co s bagetou??

00