Notoričtí lhářiNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:6 215
Tentokrát nám Norman řekne o tom, jak nesnáší lidi, co lžou. Máte ve svém okolí také nějakého notorického lháře?

Přepis titulků

Všechny lži v tomto videu jsem fakt slyšel. Notoričtí lháři jsou muži či ženy, kteří pořád mluví o věcech, co nikdy neudělali. Notoričtí lháři Být notorickým lhářem neznamená říkat evidentní lži, jako třeba: Zdravím, jsem Robbie Williams. To není možné, protože si to můžeš hned ověřit. Ale když je nechceš naštvat, musíš dělat, že jim věříš. Bratranec má jaguara a někdy mi ho půjčí.

Minule mi ho půjčil, jel jsem po dálnici a měl nehodu. A auto se obracelo... Vážně? Tak jo... Páni. A nejsi ani trochu zraněný? Protože tohle lidi většinou zabije. No ne, protože v jaguaru jsou airbagy a všechny sportovní věci. Když je nachytáš při lži a ukáže se, že říkají nesmysly, použijí speciální techniku. Jednou jsme se ségrou polykali olovo. To ne, když spolkneš olovo, hned umřeš, jak dokazuje tahle učebnice od NASA.

Technika "Už si to nepamatuju" Počkej, to nebylo olovo. Byl to nějaký kov. Už si to nepamatuju. Vždyť je to jedno. Změníme téma? Co to do háje je? Když ty budeš vyprávět něco, co se fakt stalo, můžeš narazit na lháře, který chce znít lépe než ty. Můj kamarád mluví dobře anglicky a dost dobře mu jde i španělština. Fakt? To mi připomíná kámoše, který mluví tak 9 jazyky. Jaká náhoda!

Snažím se představit si, jaké by bylo, kdyby spolu mluvili dva lháři. Moje ségra mluví 21 jazyky. Jo? Když jsem byl v armádě, tak tam jeden chlap mluvil 28 miliardami jazyků. Najednou. Notoričtí lháři budou mít stejně poslední slovo. Pracoval jsem rok ve Státech jako projektový manažer. Tak to je divné, protože teď jsi stážista v Lidlu. Dobře, ale to se Státy nijak nesouvisí.

Ve Francii je to jiné, ty profese jsou úplně na jiné úrovni. Tak ještě jeden pro zasmání. Jako malý jsem měl IQ asi tak 253, myslím. Byl jsem nadaný. A pak jsem všechno ztratil. Teď jsem normální. Lež! Začni odebírat můj YouTube kanál, klikni sem. A zkus štěstí, abys vyhrál detektor lži z MacGyver. Překlad: alicevavri www.videacesky.cz Notoričtí lháři jsou košťata!

Tohle není koště. No, je to druh koštěte.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Takže nemože niekto zjesť nejaký kov a popliesť si ho s olovom?

12