Nový rokNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:7 289

Chystáte se na silvestrovský večírek? Norman vám ve svém starším videu ukáže několik druhů lidí, se kterými se během večera můžete setkat. 

Přepis titulků

S novým rokem se chování lidí vždycky změní. LEŽ! Je tu ten, co hlídá čas. 3, 2, 1! Šťastný nový rok! Počkejte. Nechci to kazit, ale ještě není půlnoc, to je pařížský čas. Až teď. Šťastný nový rok! Ten, co neumí dělat slovní hříčky. V roce 2015 jsme se ožírali. V roce 2016 se budeme ožírat taky. Ten, co přijde brzo.

Šťastný nový rok! Aha. Tak já ještě přijdu. Projedu se na kole. - Ten, co neměl kam jít. - Jsem Bertrand Rocass. Ve 2. třídě jsme si vyměňovali Pogy. Můžu dál? Prosím. Ten, co už na začátku vidí, že večírek nestojí za nic. Šťastný nový rok! Šťastný nový rok. - Ten, co to špatně spočítá. - 3, 2, 1... Je 11 hodin. Ten, kdo myslí, že když je Silvestr, tak si může přivést 200 kámošů. Ahoj, mám s sebou 21 kámošů.

Nechceš jít domů a nechat nám celý dům? Ten, kdo myslí, že posílání SMS k novému roku je důležitější než realita. - 3, 2, 1... - Šťastný nový rok! Joeli, co to děláš? Ty se nebavíš? Ten, co chce být originální a říct to v angličtině. Ale anglicky moc neumí. Happy New Christmas! Ten nebo ta, co píše SMSku jako román. Drazí, po roce stráveném po vašem boku, vám s potěšením chci poslat mé upřímné přání: mnoho zdraví...

Stop, moc dlouhé! Shodneme se, že tyhle dlouhé zprávy nikdo nečte. Nevím jak vy, ale já na ty zprávy odpovídám: Moc děkuji za zprávu, která mě dojala. Vidím, že jsme opravdu velcí přátelé. Kopírovat. Vložit. Kopírovat. Vložit. Každý dostane SMS se zpožděním, protože je přetížená síť. Konečně mi přišla zpráva! Šťastný nový rok 2012! To bylo fakt opožděné.

Vždy ti přijde novoroční SMS z neznámého čísla. - Hezký nový rok. - Známe se? - Ne. V té chvíli si dáme všichni pusu. Dáváme lásku lidem, je to krásné. Rád líbám lidi. Staří lidé ti popřejí starým způsobem. - Přejeme ti krásný svátek. - Ale já nejsem Silvestr. A ten trapný chlap, co říká opakovaný vtip. Mám flašku.

Otevřeme ji příští rok? Takže za 10 minut. Své prarodiče milujeme. Ale když volají těsně po půlnoci a přejí nám, - trochu se změní atmosféra. - Haló? Ahoj babi. Chci ti popřát hezký rok, protože ten příští už s vámi možná nebudu. - Dobře babi, hezký nový rok. - Měj se hezky. Uvědomíš si, že večer nestál za nic, když první člověk, co ti přeje, je tenhle: Šťastný nový rok! Nebojte, nebude to román, přeji vám hezkého Silvestra. Děkuji všem, že mě stále sledujete a je vás víc a víc.

Na YouTube je vás skoro 7 milionů. Na mé představení přišlo 200 000 z vás. Vím, že to je klišé, ale řeknu to: Díky vám dělám věc, co miluji. Probudím se a dělám věc, která mě baví. A tím líp, jestli se vám to líbí. Moc vám děkuji. A všem nám přeji hezký nový rok 2016. Dění ve Francii v roce 2015 bylo hrozné, tak příští rok musí být lepší. Alespoň doufám. Takže si přeji, aby další rok byl dobrý, nebo alespoň normální. To je vše, děkuji všem, mám vás moc rád a hlavně Happy New Christmas!

Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

trosku 2 roky stary ne:)

24

Odpovědět

3

20

Odpovědět

+Sharkycheche:)

00

Odpovědět

Však říkal, že přání do nového roku přichází se zpožděním

10

Odpovědět

to mi pripomina segru: "happy birthday do noveho roku!" :D

100

Odpovědět

.

43

Odpovědět

konečne normálny komentár od teba

200

Odpovědět

+luljop, vstupil som si do svedomia na prelome rokov, je tu novy varga, osvieteny a vtipny

51