Otevírám dopisy od fanouškůNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:90
Počet zobrazení:6 212

Norman na konci roku 2016 nabídl fanouškům, že mu mohou cokoliv poslat. Fanoušci ho zasypali dárky a on udělal speciální video, ve kterém otvírá nejrůznější věci, které mu od nich přišly.

Poznámky: 

Garou je kanadský zpěvák s nezaměnitelným chraplavým hlasem.

Mister V a Cortex jsou francouzští youtubeři. Cortex působí značně kontroverzně a ve svých podcastech se snažil prosadit tím, že nadával francouzským youtuberům, například Cyprienovi nebo právě Normanovi.

Přepis titulků

Přišel mi od vás dopis. Jsem nadšený! Aha, mám tu ještě tohle ostatní. To jsem si neuvědomil. Samozřejmě jsem v den natáčení hrozně nemocný. Takže mám hlas jako Garou. To je lež. Ach, ovečka! Aha, má na sobě mou hlavu, to jsem neviděl. Miluju tě. Obal na iPhone. Tak. Ten obal je pěkný.

Díky, kámo. Přesně sedí na můj mobil. A dobře chrání. Jé, máme tu sušenky "Lež", sušenky "Už mám Google". Když si přivedu holku domů, dám jí sušenku "Jsem ve friendzone". Tak tohle je opravdu krásné. Předpokládám, že to udělal někdo, kdo je ve školce, ale má talent. Falešný šek na milion eur. Potěšil mě. Je falešný a ta částka je velká. Stejně ho zkusím použít. Ahoj, tvá hlava je vtipná, ale ty nejsi.

To byl vtip. Všechno je hrozné. Něco jsem rozbil. Jé, to je skvělé. Gratuluju týmu! Barvy na obličej, abys vypadal jako tým se jménem boxeři. Vypadám jako indián. Á, sakra! Tak, lidi, ten hrneček to nevydržel. Už nebude fungovat. Ahoj Normane, tady Guillerm. Fandím ti. Jsi nejlepší youtuber. Díky, kámo! Je to napsané na počítači. Ten kluk je opravdu seriózní. Nedělá to žádný zvuk. Nic. Mačkám to zbytečně. Á, kurva!

Moje kočka je podobná Sergimu, akorát má krátký ocas. No a? Tak má krátký ocas, vždyť to přece nevadí. Vzkazuju všem kočkám, že krátký ocas nevadí. A platí to i pro muže. Opravdu stylové! To je panenka. Má hodně kudrlinek, je hezky udělaná. Vypadá trochu jako voodoo. Au! Au!

Nech toho! Tenhle dárek stál hodně peněz, tak s ním dobře zacházej. Podepsáno: Nzola, lůza z ulice. Tak jo, je to lůza z ulice. Ahoj, Théophile! - Ahoj. - U telefonu je Norman Thavaud. Lidé tráví čas tím, že mi kreslí krásné obrázky. Díky, že jste strávil tolik času s kreslením. 1 euro!

Můžeme si za to vzít košík. V supermarketu. Kamínek. Ten kluk mi dává kamínek. Tak dobře. Dám si ho na zahradu. Do štěrku. Na tvé krásné kruhy pod očima. To je boží! Korektor na kruhy pod očima. Je to lepší? Už tam nic není. Páni, tak tohle... Ale ne! Jsem zklamaný, není tam iPhone. Jsou to karty Pokémon s youtubery.

Karta s Mistrem V a karta s Cortexem. Barva na sprejování. Aha, je to podfuk. Co je tohle? Do prdele! Sakra! Můžeme slavit! Úžasné. Vaše dárky mě baví. Sarah a Bénédicte.

Holky, díky za kšiltovku s pérem. Jé, moc hezká koláž se všemi mými videi. Aha, všem se vám moc líbí penisy. Od Antoina. - Počkej, dávej pozor. - Ale tohle není silné. - Haló? - Ahoj Brici! - Tady Norman. - Ano? Tomu klukovi to je jedno. Díky za dopis. Poslals mi dopis, že? S obrázkem. - To jo.

- Tak moc děkuju. - Ty mi voláš! - Je to cool. - Díky, kámo. - To je super! Jsem šťastný, právě jsem v obchodě a kupuju si tvé DVD. Skvělé, díky Brici! Jsi připravený mít orgasmus? Aha, chuťový. Tahle sušenka je děsná. Lež! Víte co? Pozvu kamarády a budu se chlubit se sušenkami "Lež". Křičím radostí.

To je opravdu krásně udělané. Je to černobílé. Jo, Luigi, bejby! Brýle s otvírákem. Kurva! Jo! (podváděl jsem) A můžeš to udělat i se 2 lahvemi. Náramek s nápisem "Lež". A zezadu je nakreslený Norman. To je hezké. Síla! Dostal jsem certifikát o adopci korálu. Je to oficiální. Zachraňuju planetu!

Aniž bych cokoliv udělal. Ty jsou fakt bláznivé. Super, tohle je skvělý. Rád pokračuju v otvírání dárků od vás. Neukážu je všechny na kameru. Některé jdou přímo od srdce. Jsi lejno mého života, fekální hmota štěstí. Jestli tě uvidím, mé lejno se rozzáří. Vezmeš si mě? Možná někdy v daleké budoucnosti, milá Dafné, což je i jméno mé sestry.

Tak jo, to jsou dvě překážky. Normane, už dlouho tě pozoruju z okna tvé kuchyně. Zůstanu anonymní. - Haló? - Ahoj, anonymní osobo. - Haló? - Ahoj, tady Norman. Haló? Haló? - Ale ne! - Co je? Nachytala jsem vás. To je můj záznamník. Do prdele, nechal jsem se nachytat.

Tenhle obrázek je krásný. Líbí se mi na něm všechno. Tohle je vložka. Použiju ji během svých dnů. Aha, oficiální dopis. Faktura za elektřinu. Tak to ne. Otevřel jsem úplně všechno, všechny dopisy i balíčky. Viděl jsem vše. - Je to pravda, Davide? - Přesně tak! Rozbalování skončilo.

Strávil jsem s tím celý den. Chci vám všem moc poděkovat za vaše vzkazy, dopisy i zprávy. Viděli jsme vše. Moc mě to potěšilo a dostal jsem chuť pokračovat v natáčení videí. V roce 2016 jsem nevydal tolik videí, protože jsem pracoval na představení, které už teď skončilo. V roce 2017 se budu moci zaměřit zase na videa, což je skvělé. Přeji vám krásné Vánoce, dejte like, pokud se vám video líbilo a uvidíme se brzy, kamarádi!

Čau! ODEBÍREJ MŮJ KANÁL. Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Šlo by přeložit tohle?
Emma Thompson IS BLOODY HILARIOUS
Přijde mi to zábavné ;-)

00