Prodavači růžíNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:5 255

Taky vám někdo na ulici nabízel růži? Norman se ve svém bonusovém videu snaží na tento známý podvod dívat s trochu humorným nadhledem.

Poznámky: Angoulême je menší město na jihozápadě Francie.

Přepis titulků

Pro pochopení videa musíte žít ve velkém městě jako Paříž, New York nebo Angoulême. Když v Paříži jdeš večer s přáteli na ulici, do hospody nebo baru, často k tobě přijdou chlapi, co prodávají tyto růže. PRODAVAČI RŮŽÍ. Nemám žádné předsudky ohledně jejich národnosti. Mohou to být Italové, Španělé, Pákistánci Belgičané, nebo i Američané.

Pákistánci. Fajn, vždycky to jsou Pákistánci. Možná je to proto, že v Pákistánu masově pěstují růže a neví už, co s nimi. 3 eura. Nevím, jestli to platí v Paříži, ale lidi, kteří s těmito prodavači mluví, s nimi komunikují fakt zle. Čím se živíš? - Dělám v mezinárodním marketingu. - Vážně? - To, co...

- Slečno... Nemáme zájem, dík a čau. Počkej, vezmu si ji. Dám ti ji. - Dík. - Dělám si srandu. Super. Ten chlap je boží. - Koukni na toho chudáka. - 3 eura? - Jo. Tak co? 1 euro? No tak! 1 cent? - A ty si zaplať za sebe. - Zaplať. Přidej k tomu tohle. No zaplať za sebe! - Pane, dáte mi ji prosím?

Je tak krásná. - Nech toho. - Čichni si. - Jo. Dáš si šampaňské? - Jasně. - A šampaňské doma? 3 eura. Nebo tenhle velice elegantní druh vtipu. Ne, už to nepotřebuju, už jsem s ní šukal. Už jsem šukal. Velký tupec. Hele, jako proč ty se směješ? Nejseš můj kámoš! Nevím, proč právě z prodavačů růží si ostatní lidé dělají srandu, dělají na ně vtipy, ztrapňují je na veřejnosti.

Navíc během večera musí tisíckrát opakovat to samé. - 3 eura. - Tak buďte hodní na pákistánské pány, co prodávají růže. Protože to nemají vždycky lehké. Přemýšlel jsem, že možná nekupuju růže od těchto prodejců, protože jsou většinou dost stydliví. Kdyby měli komerčnější přístup, - zaujalo by mě to víc. - Tohle je náš hlavní model, rudá růže. Působivá, klasická.

Testoval jsem ji na ženě a líbila se. Můžeš dát like na můj Facebook nebo odebírat můj kanál. Dobře? Brzy na viděnou! Poděkování Misterovi V. Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář