Setkání s Jeanem-Claudem Van DammemNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:110
Počet zobrazení:6 120

Normanův kamarád Jhon Rachid, kterého můžete znát mimo jiné z Hipsterských dobrodružství a dalších Normanových videí, má sen, a to setkat se s Jeanem-Claudem Van Dammem. Norman mu jej splní a oba se s tímto legendárním hercem setkají tváří v tvář. A nezůstane jen u povídání. 

Poznámka: Mohamed Quissi je belgicko-marocký herec a kaskadér. Tong Po je postava, kterou ztvárnil ve filmu Kickboxer (1989).

Přepis titulků

V dnešním speciálním videu jsem připravil překvapení pro kamaráda Jhona Rachida. Potká svého idola, Jeana-Clauda Van Damma. Nic jsem mu neřekl. Myslí si, že budeme točit making of. Není to fake. Nevím, jak to bude. Je nemocný a nikam se mu nechce. Povzbudíme ho. Doufám, že se to povede. Jdeme na to! - Máš se? - Dobře. - Kamera. - Tak jo. - Začíná making of.

- Je to překvapení? Vezmeš si věci a vyrazíme? Začíná making of s Jhonem Rachidem. - Půjdeme ven. Měl by sis sundat pantofle. - Co? Jsou s Dragon Ball, co s nimi? Vezmu tě do tohoto auta. Jako v akčním filmu. Zavři hubu a zalez tam! Musím přiznat, že jsem ti lhal. Neděláme making of. Čeká tě překvapení. To je vtip? Řekl jsem, že nasedneme do auta a vystoupíme, ale to je lež.

Musíme tam jet autem. Překvapení tam čeká. A je fakt skvělé. Pokud to teď odmítneš, tak toho budeš celý život litovat. - Tak dobře. Můžeš mi napovědět, co to je? - Dobře, pane. Jdeme na to! Musím vám říct, že jsem ležel v posteli a tenhle chlap mi řekl: "Klid, budou to 2 vteřiny." Ale já mám chřipku. Je mi je zle a všechno mě bolí. Ani jsem si nevzal vitamíny. Až to překvapení uvidíš, tak na to zapomeneš. Jsem si tím jistý. Dobře jsi to zahrál.

Řekls, že budeme dělat making of vánočního videa a já nad tím vůbec nepřemýšlel. Kdy bude making of, když neběží kamera? Upřímně, tohle připravujeme už půl roku. Vezmeme kapesníčky, kdyby plakal. - Jsme před hotelem. - Jo. - Navrhuju jít dovnitř. - Jsem vystresovaný, ale půjdu za tebou. - Pojď, jdeme na to. Pozor. Nikdy jsem nebyl tak vystresovaný. - Srdce bije úplně pro nic. - Ne. Není důvod.

Nevím, co dělat. Co mám dělat? Mám hned vejít? Teď sedíme v hotelovém pokoji a čekáme na překvapení. Nezastírám vám, že napětí zde je obrovské. Srdce mi buší jako o závod. Co jste to připravili? I když o překvapení vím, mám taky zpocené ruce. Navíc je tu s námi celý tým spolupracovníků. Třeba Antoine Barillot, se kterým jsem točil, a další lidí, co znám. A všichni se tváří takhle.

Tvůj život rozdělí tahle chvíle. Bude to památný den v tvém životě. - Do prdele! Potřebuju bylinkový čaj. - Nech toho! Stresuju se ještě víc. Přestaň! Jsi hrozný, počkej, ještě uvidíš. Necítím se dobře. Jsi příšerný. Fakt mě doháníš k šílenství. Do prdele! Mám průjem. Do prdele, přestaň s kravinama. Hello.

- Jak je? - To je neuvěřitelné. Úžasné. Jsi ve formě? - Jak je? - Spokojeně. - Norman? - Jo, těší mě. - Jak je? - Fajn. - Jsem spokojený. - Já také. To je úžasné, to nemůže být možné. Jsem z vás...

Jsem stydlivý. - To je největší věc v mém životě. - Je to jeho sen. Můj sen. Moc děkuju! Jsi nejlepší na světě. - Ne, to ne. - Ale jo, jsi nejlepší. - Tohle je YouTube, že jo? - Jo, je. No, já se jmenuju Norman, jsem youtuber. Jhon taky. Jsme kamarádi a spolubydlící. - A jsi pro něj kult. - Jo. Je tvůj velký fanoušek.

To já taky, ale on je obrovský fanda. A Jhon na tebe udělal parodie. Ne parodie, spíš reklamy stylem Van Damme. - Falešné reklamy Jeana-Clauda. - Jhon Rachid, kamarád Van Damma. Hned se na to kouknu. Gillette ve spolupráci s Van Dammem spojil nunčaky s holením. A vznikl: Nunčastrojek. Je to skvěle natočené. - Nunčakastrojek, je to tak?

- Nunčastrojek. Nunčastrojek. Skvělé. To jsem neznal. Začnu tě sledovat. - Vyfotíme se. - Sedni si. - Teď jsme kámoši. Běž na chvilku tam. A je to. Musíš přijít na moje další natáčení. - A s Normanem. - Moc rád. - Kdybys chtěl něco vidět, můžu tě... - Jo! Ne, ty jsi můj kamarád, uděláme něco dobrého. Musíme to chránit. Přijď, kdy chceš.

Páni, je tu Mohamed Quissi. Pojď sem. Počkej chvilku, potěším tě. Počkej tu. Sedni si tady. A chvíli počkej. - Jhon je náš velký fanoušek. - To jo. - A tohle je Norman. - Dobrý večer. Jak je? - Dobře. - Jsi v klidu. - Jo. - Tak začni s pěstmi zleva doprava. Proti Tongovi Poovi. Bojuju s Tongem Poem. Do toho, Momo.

Do toho! Můj ty bože! Úžasné. - Vypadalo to dobře. - Díky. - Chceš taky praštit? - Moc rád. - Tak pojď. - Čekám jen na tohle. - Budeš oběť. - Perfektní. - Postav se takhle. Dej si sem ruku, ať tě neuhodím. - Připraven?

- Jo. - Raz, dva. Jsi v pohodě? - Momo, pojď k nám. - Cítil jsem vzduch na obličeji. Teď máš účes. - Mohamed Quissi je tady! - Viděl jsi Jean van Johnson? Viděl jsem první díl, rozesmálo mě to. DOSTUPNÝ NA AMAZONU. - Jeane! - Vrátil jsem se. Nechci být Van Damme. Chci být Johnson.

Tohle není hra. Když tě pošlu dřív, někdo umře. Nevadilo ti dělat si ze sebe srandu. A v seriálu je vidět posun, kdy o sobě mluvíš intimněji. Není to jen karate a boj. Nejsou to jen akční scény, kromě akce je tam taky vtip. Nikdo neumře. Kromě těch lidí, co zabiju.

- Akce. - Miluju vodu. Ale za 30 let nebude. Viděl jsem ho naživo! Jsem rád, že jsem mohl zorganizovat tuhle hru, tohle setkání. Jsem trochu dojatý, protože vím, že je moc velký fanoušek vás obou. Jhone, jsi skvělý chlap. Mám tě fakt rád. To ty jsi nejlepší. Díky tobě mám nejlepší den v životě. Je to úžasné. Mohamede, moc děkuju. - A Roman taky.

- Jo, Norman! - Norman, dobrý večer. - Roman. - To je Norman. - Aha, Norman! Omlouvám se, obejmi mě. - Nevím, co se právě stalo. - Třeseš se. Jsi spokojený? Už dlouho jsem ti to chtěl splnit. - Byl takový, jak sis ho představoval? - Lepší. Viděl jsi to.

Všechno sdílí, dává, je upřímný a opravdový. - A je to Jean-Claude Van Damme. - Ještě dodejme, že tohle by nebylo možné bez pomoci Amazon Prime Video. Jo, dělá promo na svůj nový seriál. Tak jsme toho využili. A bylo to skvělé. Pokud se vám video líbilo, můžete dát palec nahoru. A nezapomeňte. Za 30 let už tu nebude žádná voda. Díky, živote! Jste na mobilu?

Klikněte mi na hlavu a začněte tak odebírat můj kanál. Pokud chcete vidět celý rozhovor mezi Jhonem a Jeanem-Claudem, klikněte nalevo, to vás přesměruje na kanál Jhona Rachida. Naše účty jsou propojené. Jo? Rozuměli jste? Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A takhle JCVD chytil chřipku ...

40

Odpovědět

Super chlapec si odnesl setkání a krásný zážitek. Van damme, Mohamed, a štáb si odnesl chřipku :D

50