Stydliví lidéNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:145
Počet zobrazení:7 438

Norman vám ve svém starším videu popíše svůj problém se všemi stydlivými a plachými lidmi. A co vy? Vadí vám stejně jako Normanovi, nebo pro ně máte pochopení?

Přepis titulků

Vím, že se stydliví lidé necítí dobře, nemůžou za to a nedělají to schválně. Ale proč třeba na večírcích vůbec nemluví? Přece by je jedno slovo nezabilo. Mohl bych dostat grenadinu? A když se druhý den potkají stydlíni v práci nebo ve škole, co si pak můžou říct ohledně toho večírku? Tak jaký byl večírek? Seděl jsem na židli celý večer a vůbec nic jsem neřekl. Do prdele, to zní dobře.

Tam bych chtěl tak být! Stydliví lidé nejsou zlí, ale když se s nimi snažím zahájit konverzaci, vyvolají ve mně to, že se začnu cítít nepříjemně. A co děláš ty? Já... dělám biologii. Aha, dobře. Tak to musíš dobře znát lidské tělo. Ne. Ani ne. A co posloucháš za hudbu? Jenom jedno pravidlo nesmíte nikdy porušit.

Nikdy nenalévejte stydlínovi alkohol. Nikdy. Normální člověk je v opilosti trochu bláznivý. Ale stydlín se v opilosti přímo transformuje. Jo! Už se nestydím! A ani nejsem tak opilý. Fakt! Stydliví lidé se v opilosti mění na svou temnou verzi stydlína. Ty jsi ožralý, ale on je nejožralejší chlap na světě. - Lidi, jsem fakt ožralý. - Všechno, co v sobě ty roky dusil, vypálí najednou na večírku.

Řekne ti úplně všechno. Musel jsem to udělat. Cítím se mnohem líp. Dám si whisky! Štve lidi, tancuje jako postižený, už nemá zábrany. Začne se bavit s neznámými lidmi na ulici. Seru na to, už se nestydím. Už se nestydím! LEŽ. Temní stydlíni jsou nezvladatelní. A od určité doby, a ty nevíš proč, ti tvůj kamarád chce rozbít hubu. Fakt úžasný.

- To je dobrý. - Tohle je můj koláč. - Ne, já si ho vzal přímo z balíčku. - Chceš se rvát? Ne, v pohodě. Ne, díky. Nekoukej na mě tak blbě. Roztrhám tě na kusy, jsem frajer. Tak dobře, sám sis o to řekl. Sergi, bleskový útok! Dobrá práce, Sergi! DÍKY. Na mé facebookové stránce je vás čím dál víc. Opravdu moc mě to těší. NORMAN NA FACEBOOKU.

Jste fakt super! Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Budiž mu omluvou, že je to video z roku 2011.

130

Odpovědět

72?To se v tom nikdo fakt nepoznal? :D

63

Odpovědět

skor spoznal, nie?

71

Odpovědět

+v m vargaPravda :D

21

Odpovědět

awww... Sergi

244

Odpovědět

kdo je ten jeden ?***n, kterej nemá rád Sergiho? :D :D

22

Odpovědět

+lenaciaJá to nebyl.

10

Odpovědět