Tohle video jsem neplánovalNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:105
Počet zobrazení:7 683

Dnes vám přinášíme video, které vyšlo před pár týdny. Norman měl akutní zánět slepého střeva a musel jít na operaci. Krátce poté dal fotku z nemocnice na Instagram, kam mu fanoušci poslali mnoho hezkých vzkazů. Norman se tedy rozhodl na svůj druhý YouTube kanál nahrát krátké video z nemocnice jako poděkování a slíbil, že jakmile se zotaví, tak se vrátí s dalšími skvělými videi.

Přepis titulků

Zdravím všechny! Pro jednou nejsem doma, ale v nemocnici. Moc mě potěšily zprávy od vás potom, co jsem dal fotku na Instagram. Děkuji všem. Moc děkuji. Když mě přivezli sem na pohotovost, neměl jsem žádné věci, dali mi jen tohle. Takže když se teď procházím po chodbě... Poprosil jsem své blízké, aby mi přivezli věci a jenom to nejdůležitější. Dobře, chlapi, jsem na tahu. Jdeme na to, nebo ne? Jo? Někteří lidé mě poznali z videí, což mě opravdu potěšilo.

Ale někdy to nepřišlo úplně v tu správnou dobu. Dobrý den, budeme vás operovat. Napočítejte si do tří. Tak. Jedna. Dvě. Počkejte, to je ten kluk z videí. To je báječné! Omlouvám se. Jedna, dva... Tři. Lež! Promiňte, jdeme na to. Tak.

Už zavři hubu. Tady je to, co mi přinesli kamarádi, a tady to, co můžu jíst. Tohle dáváš jíst svým hostům? Kurva! - Ten koncept mě uchvátil. - Jo, přesně. O čem to mluvíte? Mějte se. Počkejte, ten kluk je v nemocnici, operují mu slepák a on si dovolí natočit video, které trvá sotva minutu a půl? To se mi snad zdá. Musí to být vtip. Doufám, že to je společenská přetvářka, protože jinak...

se fakt zblázním! Brzy se vrátím s delšími videi, dík všem sledujícím.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč jůtubeři nic nevydrží?

39

Odpovědět

Protože nemají pohyb za PC a žádnou vytrénovanou výdrž a pravidelnou pracovní morálku 40 hodin týdně. ;)

10

Odpovědět

Bitch your crazy ?
To byl těžký mazanec. Emotivní francouzské a nekonvenční. Hluboce mě zasáhl už jen ten pohled na tohoto muže spíše působí jakoby ptodal orgány na černém tržišti s vidinou koupě nějakých drog, neb dle kruhů pod očima snad i trpí absťakem a nespavostí. Celou krabici kapesníčků jsem spotřeboval za frantíka. Děkuji za překlad.

811

Odpovědět

Tohle je aspoň komentář, pozoruj a uč se Jarinine, tvoje komentáře mi v porovnání s tímhle připadají jak z první třídy.

71