VečírkyNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:112
Počet zobrazení:7 834

Patříte mezi vymetače večírků? Norman vám se svým pověstným humorem ukáže všechny možné věci, které se mohou během večera pokazit.

Poznámka: Wiz Khalifa je americký rapper.

Přepis titulků

- Ahoj Youtube, máte se dobře? - Jo! Poslední dobou jsem byl s kamarády na hodně večírcích a pokaždé se to opravdu povedlo. LEŽ! Všechny večírky jsou takovéhle. Počkejte, trochu to vrátíme. Červené kelímky jsou jen v amerických filmech. U nás máš bílý kelímek ze supermarketu. Někdy je i podepsaný, aby sis ho nespletl. Vždy, když zmizím z průměrného večírku, tak se najednou úplně rozjede.

- Tenhle večírek nestojí za nic. Padáme. - Jo, je hrozný. Yo, what's up? I'm Wiz Khalifa. Jsme z Anglie a viděly jsme, že se nahoře svítí. Můžeme strávit večer s vámi? I speak English very well. - Ještě, že na tom nudném večírku nejsme. - Přesně. Lidi, pod gaučem jsem našla marihuanu! Naši mají velký bazén. Vykoupeme se! Je vám vedro? Soutěž Miss mokré tričko!

Až se vrátíme, zahrajem si FIFU. Budou nám závidět. Na večírku chceš hlavně tancovat, smát se a bavit, jíst chipsy. Ale pro některé to tak není. Jejich cílem je: Kámo, dneska toho vypiju co nejvíc, hrozně se zduním. Chci, aby mi v žilách proudila jen vodka. Budu nejopilejší chlap na světě. Je to jasný? Rozumíš mi? Pro tyhle lidi se večírek rovná zhuntování těla. Neexistuje nikdo, kdo by řekl: Máme maturitu.

Dnes budeme pít s rozumem! Budeme pod prahem tolerance! Kdo se vrátí domů autem v pořádku? Přece my! - To jsou klíče od schránky. Počítá se to? - Jasně! Večírek by měli pořádat spíš ostatní. Když se o to pokusíš sám, nevíš, jaké to bude. Zavoláš kámošovi, ten nemůže. Tak zavoláš známému a ten taky nemůže. Nakonec voláš lidem, které vůbec neznáš. Dal jsem ti vrtačku z Aukra, vzpomínáš? Bavili jsme se tak určitě 2 minuty. Chtěl bys na večírek?

Haló? Pane Bergere? Organizaci večírků nechávám na ostatních. Ale vždycky najdeš někoho, kdo ti chce dokázat, že má kontakty úplně všude. Chlapi, dneska půjdeme do klubu. Znám vyhazovače, je to kámoš. Dostaneme stolek s flaškami. Budeme ve skvělý náladě, jasný? Když už dorazíš do fronty, věříš tomu čím dál míň. Co je to za blbost, jsme ve frontě. - To je VIP fronta.

- Ale těch VIP je asi 200. A co tamhle? Lidi tam vítá majitel na červeném koberci? Ne, to je vchod pro losery, fakt zoufalci. Ale jsou tam hned, radši bych byl mezi nimi. - Já tě znám! - Ale já tebe ne. Já tě znám, ty mě neznáš, ale... já tě prostě znám. - No, ne. - Moment, je tu nějaké nedorozumění. Půjdu dovnitř za člověkem, co znám, a pustí nás všechny. Vypadni odsud!

Je to dobrý, máme tam stůl, ale je tu jen jeden malý problém. Jsou u něj lidi. - Do prdele. - Kdy odejdou? Zítra. Takže... Dneska půjdeme do pekařství. Vypadá hezky. Stejně nerad chodím do klubů. Když si stůl objedná spoustu flašek, přijde hudba, přestane tanec a všichni musí obdivovat krále... mých koulí. Objednali si vodku magnum.

Udělejte pro ně rachot! Ale když ty si objednáš pivo, žádná hudba ti nehraje. Protože pro nejlevnější pivo v podniku by hudba byla: To je moje pivo! Když je večírek u kámoše nudný, někdo si udělá "antivečírek". Obsadí kuchyni nebo koupelnu. A někdy je tam živěji než na samotném večírku. To nevadí, vydělám se v obýváku. Dobře, takže... Pořád mluvím o špatných večírcích, ale některé se fakt vydaří.

Místo je super, DJ válí, lidí je akorát, všechno je perfektní až na jednu věc. Tak jak se všichni bavíte? Tady nejsou holky? Jo, 45 kluků a žádná holka. - A budem se bavit i tak? - Jasně! Dobře, jdeme na to. Tak ještě jednou! Do toho! Ten má ale štěstí! Nikdy přesně nevíš, kdy večírek končí.

Ale jedna chvíle tě může varovat. A to, když skupina holek začne zpívat písně z Disneyovek. A co kdybychom začali zpívat písničky z Disneyovek? Skvělý nápad! Takže konec. - A kam odešli ostatní? - Kluci úplně zabili atmosféru. - Možná je to námi. - Ne. Mezi další lidi, co ničí večírek, patří také sousedé. Že ano? - Drž hubu! - Když během hlučného večírku zazvoní soused, nikdy ti neřekne: Dobrý den, jsem váš soused.

Můžete prosím trochu zvýšit hlasitost? Miluju elektro, vibruje mi pak celý strop. A klidně mi pak zvracejte na rohožku. Užijte si to, mlaďoši! Ale lepší jsou ti, co nadávají a přijdou, než ti klidní, co zavolají poldy. Policii! Měli by zakročit při loupeži nebo u rukojmích. Ale k čemu jim bude pistole během večírku mezi přáteli? Hned tu křupku polož! Nemám čas na vtipy. - Romane! - To jsem já. Promiňte, někoho jsem zabil a nevím, co s tělem.

- Tak ho dej pod postel. - Vpravo. - Okamžitě pusť tu pochutinu! - Promiňte, kde je Vaugirardova ulice? Mám na práci něco důležitějšího. Soused chce, abyste přestali, aby mohl v klidu koukat na Riskuj. Můžeš to pochopit? Chápeš, co teď říkám... Ale to je Michel! Ty už neděláš v casinu? Nenechte si takovými lidmi svůj večer zkazit. Tihle lidé jsou prostě zkurvysyni. A nezáleží na kvalitě večírku, hlavní je být s lidmi, co máme rádi, a milovat život. Dejte palec nahoru, jestli se vám to líbilo, a pokud jdete na večírek, užijte si ho.

Ať se večer podaří! Překlad: alicevavri www.videacesky.cz Drž hubu! - Hrát FIFU v klídku. - Čokoládičko, řekl jsem tvou repliku.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nemůžu spustit oči z těch sušících se trenek 😀

81

Odpovědět

A ta věc nalevo je co?

31

Odpovědět

Pardon, ale trhá mi to oči. :-) říká se na večírcích, ne večírkách, ne?:-)

62

Odpovědět

Díky, máš pravdu, opraveno :)

01

Odpovědět

Co tam mají za pidivýtah? :D

231

Odpovědět

Takovýhle zakrslý výtahy má většina paneláků u nás.. Dřív sice bejvaly taky malý, ale teď s těma tramvajovýma dvířkama a zábradlíma je to fakt pro jednu osobu.

00