Ženy jsou mimozemšťaniNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:107
Počet zobrazení:7 461

Jsou ženy opravdu z jiné planety? Norman vám ve svém starším videu ukáže, že na tom možná něco bude.

Přepis titulků

Je mi 24 let a myslím, že jsem úplně pochopil ženy. - LEŽ! Ženy jsou mimozemšťani Čím víc znám ženy, tím víc si říkám, že jsou z jiné planety. Mimozemšťani. Podivně se chovají. Přece jen komunikují se zvířaty. Sergi, přestaneš čurat všude po podlaze! Ta kočka jí neodpoví: "Jé, promiň, neudělal jsem to naschvál. Příště to bude do kočkolitu." Taky jsou před námi technologicky napřed.

Používají mučící nástroje. Neee! To, co se vám snažím říct nejlépe, jak umím, je, že chtějí jíst lidi. Viděl jsem to. A slyšel. Ahojky! Je tak roztomilá! Chtěla bych ji spapat! Vedou tajné konverzace, které s námi nechtějí sdílet. Asi mají ďábelský plán.

- Proč? - No... - Aha, jasně. - Taky to budu mít ode dneška. - Co budeš mít? - Nic. - Vůbec nic. Je to divné. Máme dvě ruce, dvě nohy, ale ony mají skryté končetiny, které nikdy neukazují. Je to poznat třeba, když se sprchují. Dáš mi modrý ručník? Díky.

A oranžový ručník? A ještě zelený ručník. Těžko se tomu věří. Když jsem to zjistil, bylo to, jako by mi někdo dal facku. Ať mluví francouzsky, anglicky, arabsky nebo česky, tak mají svou řeč, které nerozumíme. Díky tomu, že jsem s nimi často, jsem vyvinul systém překladu, který je alespoň přibližný. Ten náhrdelník je hezký.

Chci ho. Pojď už, nemáme čas. Je fakt krásný! Nebuď škudlil! Ne, je vulgární. Chci ušetřit 15 €. Proč? No tak! Nevím, není to tvůj styl. Teď neotravuj. Možná jsou nebezpečné. Musíme se bránit. Vymyslel jsem jak. Tak asi ne. Nikdo na světě nezná dosah jejich síly.

Možná umí něco, co si ani nejde představit. Dámské záchody jsou vůbec nejděsivější. Mají něco, co my ne. Malý koš umístěný hned vedle mísy, který nikdy nesmíte otevírat. Nikdy. Chceme s vámi jenom spát. A to s ochranou. Prosím vás. Na mém Facebooku je vás čím dál víc, jsem z toho moc šťastný.

Normanův profil na Facebooku. Brzy na viděnou. A chraňte se! Překlad: alicevavri www.videacesky.cz Jste dvojnásobně skvělí!

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

pěkná buchta

00

Odpovědět

Aky ma zmysel tu prekladat 8 rocne videa ?

118

Odpovědět

aký zmysel je napísať komentár k 8 ročnému videu ?

182

Odpovědět

+Richmond153No zmysel je taky, ze to nema zmysel. Ani prekladat, ani komentovat, ani existovat.

08

Odpovědět

+?tak neexistuj

30

Odpovědět

Tý jo, fakt řekl česky... že by nějaká holčina z jeho okolí byla od nás?

652