Oběd na zahrádce

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:71
Počet zobrazení:3 947
Scénka Rudiho Carrella sice vznikla před spoustou let, ale ten pohled vám za současné situace nejspíš přijde velmi povědomý. Jen nás zatím číšníci nemohou přemlouvat, abychom šli dovnitř.

Rudi Carrell byl nizozemský moderátor a bavič, který mnoho let své kariéry strávil v Německu. Kromě moderování různých show v holandské i německé televizi se věnoval výstupům před diváky a natočil i několik filmů.

Přepis titulků

To byl skvělý nápad, udělat letos dovolenou v Německu, že? Ano. Nač pořád jezdit do Španělska. - Krásný výhled. Ty hory… - Kde? - Děkuji. - Prosím. - Mám hlad jako vlk. Ty taky? - Ano. Dobrý den. Nechcete se raději posadit uvnitř? Ne, díky. Chceme si užít ten nádherný výhled. - Takže si dáte jen něco k pití?

- Ne, chceme se pořádně najíst. Viděli jste ty bouřkové mraky? Ty táhnou přímo k nám. Z toho nic nebude. Zůstaneme tady. - Pak vám přinesu jídelní lístek. - Moment, co takhle - cibulačku, špagety a červené víno? - Proč ne. Je prostě moc líný nosit to jídlo ven. Hned to napravím. Nechcete se přece jen posadit dovnitř? - Docela se tu ochladilo.

- Neměli bychom… Ne, to je jen vánek, to přejde. Dobrou chuť. Přeji vám dobrou chuť. Víno bude hned. Děkujeme. - Chutná vám? - Ano. To jsem rád. Chcete ochutnat to víno? Rád. Prosím.

Vynikající. Mladá paní. - Jako dezert máme vodní meloun. - Ne, děkujeme, jsme plní. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mně se nejvíc líbí, jak úplně na konci už neudržel poker face. :)

140

Odpovědět

Pokud se nepletu, bylo to tím, že vodní meloun nebyl ve scénáři :)

210