Očkovací centrum pro německou pravici

Thumbnail play icon
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:164
Počet zobrazení:4 643
I Německo se potýká s nízkou proočkovaností, ale satirický pořad extra 3 si naštěstí ví rady. Natočil reportáž z Horní Dolní Lhoty, ve které se podařilo pochybovače z řad radikálně pravicových občanů přesvědčit a skokově proočkovanost navýšit. Nejprve Horní Dolní Lhota a pak celý svět!

Přepis titulků

Čtvrtá vlna koronavirové pandemie ukazuje, že Německo má problém s očkováním. Zde v poklidné Horní Dolní Lhotě je proočkovanost nejnižší. Přece si do své árijské paže nebudu cpát cizácký očkování Billa Gatese. Všechny virology přece na dálku řídí Rothschildové. To nejsou ojedinělé případy. V Horní Dolní Lhotě většinu obyvatel formuje extrémně pravicový pohled na svět. Ať jsme konečně zase jen Němci, kteří žijí v Německu, - a můžeme to říct s hrdostí.

- Německo! Ano, Německo! Mluvili jsme s Peterem Großbuschem, vedoucím místního očkovacího centra. Nikdo se nechtěl nechat očkovat. Chybělo málo a očkovací centrum bych prostě zavřel. Ale Peter Großbusch se nevzdával. Při podzimním lampionovém průvodu sportovního spolku Hermanna Göringa ho napadlo, jak by pravicové pochybovače přece jen mohl k očkování přesvědčit. Mnohým byla zkrátka ta farmaceutická a vědecká image trnem v oku.

Proto jsme to cíleně přetvořili lidově-nacionálním směrem a očkovací centrum jsme přejmenovali na blitzstřík. Ve volném čase roznášel Peter Großbusch letáky, aby upozornil na to, jak se očkovací centrum přibližuje lidem. Ano, naše akce brownwashingu udeřila jako granát. Hned další den bylo narváno. A to nejen díky klobáse zdarma.

Velký úspěch měly tematické ošetřovny. - A tady je další kabinka. - Skvělé. Já se rozhodl pro bunkr Führera. Má žena se nechala očkovat ve Vlčím doupěti. Byla nadšená. Proočkovanost v Horní Dolní Lhotě se skutečně za pouhý jeden týden podařilo výrazně navýšit. Tak jak vysokou proočkovanost máme? - 88 %.

- Velmi vlastenecké. Tak, to je všechno. Zkrátka bleskové očkování. - Dostanu náplast? - Ne. U nás samozřejmě dostanete šviháckou pásku za své obětavé nasazení na říšské očkovací frontě. Když to takhle půjde dál, máme co by dup - proočkované úplně všechny. - Ano. Nejprve Horní Dolní Lhota a pak celý svět! Úspěch, který může sloužit za vzor nejen Německu, ale i celému světu.

Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Už jděte někam s tou vaší propagandou. Video zesměšňuje nácky. Sranda že největší fašismus tady způsobují tihle lidé...

37