Oslava v Ledovém královstvíUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:31
Počet zobrazení:3 655
Když chce Disney použít jméno Ledového království, aby ze svého hitu vysál co nejvíc peněz, Upřímné trailery se rozhodly udělat to samé.

Přepis titulků

Když Disney plácne jméno Ledové království na kraťas, aby ze svého největšího hitu vysál víc peněz, Upřímné trailery měly dokonalou výmluvu k plácnutí Ledového království na video, aby vysály zhlédnutí z největšího hitu. Oslava v Ledovém království Pamatujete si Ledové království, tak trochu, že? Protože velký D. nemohl udělat pokračování dost rychle, připravte se na glorifikované hudební video, které se snaží předběhnout čas, než vaše děti z Ledového království vyrostou, nyní dostupné i na Blu-ray za 20 dolarů?

Ne, už stačilo, tatínek už za blbosti z Ledového království utrácet nebude. Přestaň brečet, jsme chudí. Pamatujete si samostatné filmy jako Popelka, Sněhurka a Šípková Růženka? Disney si je nepamatuje, když se beze studu vracíme do Arendellu na méně času, než který je potřeba k poslechu Free Bird. Všechny vaše oblíbené postavy jsou zpět, na naprosto stejných místech, aby se ušetřily peníze a zkrátil čas renderování, když vás Elsa vede podle provázku po prohlídce různého zboží Ledového království, plné ne tak úplně nenápadných odkazů na první film a hlášek tak nucených, že by se z nich červenal i Schwarzenegger.

Já se nikdy nenachladím, navíc chlad mi stejně nikdy nevadil. Sledujte moment, kdy tvůrci vzdali to, že Elsina moc bude dávat smysl, ve scéně, kde může pohybovat květinami svou myslí, měnit barvu oblečení a vytvořit nekontrolovatelné hladové vnímavé bytosti, čímž jednou provždy dokazuje, že Arendelle by byl bezpečnější, kdyby tu nebezpečnou čarodějku zamkli do ledové věže.

Co? Je hrozba. Tak zažijte Ledové království bez příběhu, blbých troll-kamenů nebo dobré hudby, obsahující jednu nesouvislou písničku, která rozhodně není nástupcem Najednou. Počkat, zastavte hudbu, neobtěžujte se, tuhle nezpíváme, nejspíš jste ji nikdy neslyšeli.

Hrají: Tyto důvody, proč Disney potřebuje udržet LK důležité: nadcházející show na Broadwayi, nový zábavní park, kobercovka s Olafem, ubrousky na zadek, mini Jeep Wranglers, kuřecí polévka, parfém, multivitaminy, kuželky, osobní šeky, tahle divná hlava na úpravu účesu a děsivé přístroje na ledovou tříšť.

Uvědomujete si, že jíte Olafovy vnitřnosti, zatímco se dívá, že jo?

Připomínka Ledového království Pamatujete si dobu, kdy se Disney pokoušel zakrýt dvojsmysly ve filmech? Protože tyhle věci vypadají jako malý boubelatý p… Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chce se mi zvracet.

10

Odpovědět

V tom případě doporučuji tolik nechlastat, případně změnit jídelníček. Je-li to akutní, může pomoci prst do krku, aspoň se ti uleví ;-)

31