Rose s pochybnostmiOut With Dad (S02E11)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:166
Počet zobrazení:4 234

V předposlední epizodě 2. série Out With Dad se Rose po čase opět setká s Vanessou a to ještě zvýší její zmatek. Při jejich scéně hraje písnička "It Was Real" od Livi, v jejímž oficiálním videoklipu si obě herečky zahrály. Rovněž není bez zajímavosti, že Nathanova scéna u klienta pochází ze života autora seriálu, který jednou během přestávky při natáčení u klienta byl nucený vyslechnout podobnou historku. Vzhledem k tomu, že pro klienta chtěl dál pracovat, tak nic neřekl, za což se dodnes stydí.

Poznámka: Pokud by se vám špatně zobrazovaly titulky, pusťte si video v nižší kvalitě a nezvětšujte ho na celou obrazovku.

 

Přepis titulků

TATO EPIZODA OBSAHUJE VÝRAZY, KTERÉ BY SE MOHLY NĚKTERÝCH DIVÁKŮ DOTKNOUT. - Vanesso. - Ahoj. Jak se máš? Ujde to. Co ty? Já dobře. Ale chybíš mi. Ty mně taky. Je to na nic.

Moje máma dělá, jako by se nic nestalo. Jako bys ani neexistovala. - Koukám, že v poslední době jsi často s Ryanem Brownem. - Jo. Je to trochu trdlo, ale je moc hodnej. Je do mě úplnej blázen. To je hezký. Asi jo. S kým jsi tu ty? S Claire Danielsovou?

Znáš ji? Ne. Ne, moc ne. Tak to ji nenechávej čekat. Pokud definitivně schválíte ty změny, můžeme začít pracovat na stavebním povolení. Jasně, jasně. Fajn. Můžu vám říct hned, že jste s tím odvedli výbornou práci. Ale grafický prvky musí schválit obchodní. Lindo, mohla bys sem poslat Eda nebo Cama?

Ed je v designu kurva dobrej. Jednou si Johnson koupil ojetý RX-8, svý vysněný auto. Tvářil se jako by nic, ale byl z něj úplně na větvi. Evidentně si kompenzoval jistej... deficit, chápete? Tak se dal Ed do photoshopování. Nevím, jak to dělá, ale dokáže udělat dokonalou repliku ontarijský poznávací značky. Akorát je to taková ta soukromá poznávačka.

Kouřím ptáky! Nedělám si prdel! Dali jsme mu ji na auto. Jezdil s ní dva tejdny. Dva tejdny Johnson hlásal světu, že je buzna a ani o tom nevěděl. Když to zjistil, byl děsně nasranej. Nemoh jsem se přestat smát. Zrovna jsem jim říkal o Johnsonově nový poznávací značce. No jo kurva!

Ten vůl si ji tam určitě nechal schválně. Dovedeš si představit, kdyby s ní vyjel na dálnici? - To ne! - Jo, přesně tak! Johnson! - Já nemůžu! - Snaž se! Rose! Ahoj holky. Má paní... Doprovodila byste mě na školní ples?

Bude mi potěšením, pane. Je to roztomilej pár. Jo, je do ní blázen už od začátku devítky. Měly bychom jít. Kam? Na ples? Ty a já? - Na ples?

- Jo. Jako pár? Jo... Ušetřily bychom pár babek. Já ještě... Ještě nejsem na objevení na veřejnosti připravená. Aha. Jo, to... to nevadí. Já taky ne. Jenom mě napadlo, že bychom ušetřily pár babek. Nebo šly jako kamarádky. Ale to nevadí.

To je jedno. Jak budeš chtít. Popřemýšlím o tom. Fajn. Jo. Promysli to. Jakkoliv se rozhodneš, dej mi vědět. Musím padat. Musím na tělák. Dobře. Jo. Jakkoliv se rozhodneš.

Tak zatím. - To bylo na mě? - Jo. - Jo. Znáš Claire Danielsovou, že jo? Protože jsem vás spolu viděla. A ne jednou. Já... trochu ji znám. Je to pravda, že je na holky? Já nevím. První hodinu má tělák a všechny holky se musí převlíkat zároveň s ní.

Jestli je na holky, není to vůči ostatním nefér? Musí se před ní převlíkat. Měla by existovat oddělená lesbická šatna. O tom jsem nikdy nepřemýšlela. - Homosexuálové mi fakt nevadí. - Jo, jo. Taky nejsem homofobní, ale... Prostě to není vůbec fér. Hrozně nefér. Dokončíš ten běh? My to asi zabalíme dřív. Je poslední hodina a tak. - Já asi poběžím dál.

- Tak jo, zatím. - Ahoj tati. - Potřebuju obejmout. Měl jsem příšernej den. To mě mrzí. Obdivuju tvou sílu. Díky? Jsou lidi...? Co? Vím, že to tajíš.

Tamto. Před lidma. Tamto. Ale musíš někdy poslouchat nebo snášet homofobní nesmysly? Chápeš? - Ne. - Fajn, dobře. Tati, tohle je Toronto, pochybuju, že někdy budu muset snášet takový věci. Můžeme se posadit? Ještě chvilku. Takže... Promiň, ani jsem se nezeptal. Jakej jsi měla den? Byl fajn.

Takže je tu jedna holka. Myslíš Claire? Ano. Jak to víš? Jsem tvůj otec. Tyhle věci vím. - A taky jsem ti nechal dát štěnici. - Tati, snažím se teď mluvit vážně. Dobře. - Takže Claire.

- Takže Claire. Dneska mě tak nějak pozvala na rande. Na školní ples. A ty nevíš co s tím? Fakt mám štěnici? Prosím tebe, zkušenej rodič. No, vzhledem k tomu, že o mně víš všechno dřív než já, včetně mý sexuální orientace, co kdybys mi řekl, co mám dělat?

To nemám v popisu práce. Co chceš udělat? Nevím. Proto se ptám. No, co nechceš udělat? Vím, že tam nechci jít. Ale o to nejde. Jde spíš o... O Vanessu? Promiň, pokračuj.

Není to moc brzy? Na ples bere Ryana Browna, což rozhodně není její nápad. Určitě ji k tomu nutí její máma. Její máma a paní Brownová jsou kamarádky nebo tak něco. Ale cítím se... Cítím se provinile. Myslím, že se mi Claire tak trochu líbí. Je na mě moc hodná.

A je hodně chytrá. Neví toho moc ze školní látky, ale ví hodně o právech a problémech. Je hodně sebejistá. A vtipná. A hezká. Fajn, chápu! Cítím se provinile, protože se mi Claire líbí a to je v rozporu s mýma citama k Vanesse. Jak tyhle věci víš? Protože mi randění není neznámý. Procházím, vzpomínám si, že jsem procházel tím samým, co ty.

Je to pro tebe nový. Randění je hodně vzrušující. Je hodně matoucí, ale je hodně vzrušující. Někdy... se člověk těžko zbavuje starých citů. Když nechceš někoho zradit. Ale ona za to nemůže. A pořád mi na ní záleží. Nerad to říkám, ale během svýho života zlomíš pár srdcí.

Občas i svý. Kéž bych ti mohl říct, že všechno bude v pořádku, ale pokaždý to tak nedopadne. Vanessa si s tím bude muset poradit sama. Ale mám mezitím čekat? S tím si budeš muset poradit sama ty. To je děs. Ale vlastně na tom nesejde.

Stejně nejsem připravená se přiznat celý škole. S tím zkušenost nemám. PŘÍŠTÍ EPIZODA 12.7. 6:01 SEČ FINÁLE 2. SÉRIE MŮŽETE JI VIDĚT UŽ 6.7. S HERCI A ŠTÁBEM, BLIŽŠÍ INFORMACE NA OUTWITHDAD.COM/PARTY Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Docela nechápu, že s tou homosexualitou mají takový problém... Tady v ČR je to u holek dokonce IN :D Takže myslím, že kdybych byla lesbička asi bych se s tím moc netajila, a holt když je někdo tak debilní a vymýšlí nějaký speciální šatny, tak by mi asi nestál ani za to, abych s ním vedla nějakou konverzaci :) Asi tak... Takže to trochu nechápu?? To je to opravdu někde jako v tom seriálu?

180

Odpovědět

Rozhodně. Amerika si hraje na zemi, kde je vše možné, ale lidé jsou tam v určitých městech daleko více homofóbní než u nás. Právě proto je spousta projektů na toto téma. Děti jsou ve škole šikanovány..
Kamarádka tam strávila dva roky a říkala, že v těch menších městech je to na denním pořádku..

180

Odpovědět

to nás čeká už jen jeden díl? :( to je škoda.. jinak já osobně si přeju, aby Rose skončila s Claire.. je to hezká holka, bláznivá a je mi hrozně sympatická.. :) ale zase si taky přeju, aby to pro Vanessu dopadlo dobře, vzepřela se mámě a nebyla pak celý život nešťastná.. :) jinak její konec s Rose si nepřeju, protože mi přijde, že se k ní docela nehodí :D

jinak pro vás chytráky, kteří tu nadáváte na tento seriál... já osobně nemám ráda The Onion.. přijde mi to hloupé a nebaví mě to.. a píše tam snad nenávistivé komentáře?... videačesky jsou unikátní, protože si tu každý najde nějaké video či seriál, který ho baví a zajímá.. ale člověk se prostě nezavděčí všem.. a přece nechceme mít z videačesky komerci... chceme tu seriály a videa z celého světa, ke kterým bychom se jinak vůbec nedostali.. nicméně.. haters gonna hate.. :D

180

Odpovědět

Už jen jeden díl 2. série, pak bude (asi od podzimu) 3. série :) Ta je napsaná a točit se určitě bude, jde jen o to, kolik bude mít dílů. Jejich počet se určí podle výše vybraných peněz, když budou peníze na 4 epizody, budou 4 epizody, když na 16, bude jich 16 :)

180

Odpovědět

+petrSFaha... díky :) chjo.. do podzimu je dlouhá doba :( jinak.. přispívá se nejspíš přes paypal že?..

180

Odpovědět

Odpovědět

Já zůstávám na straně Vanessy a pevně věřím, že se nakonec matce postaví. Je třeba brát do úvahy, že narozdíl od Claire i Rose je na to úplně sama, nemá nikoho, s kým by to mohla probrat nebo kdo by ji podpořil. A pak je tu ještě ta věc, že pokud Vanessa bude s Ryanem a Rose s Claire, tak Vanessina matka dosáhne toho, o co se snažila, což bych teda nerad viděl. Takže za mě tak :)

181

Odpovědět

Ach jo... měla by se dát dohromady s tou novou a ne pořád truchlit. Nehledě ne to, že oproti Vanesse je to neskutečná kočka, je vtipná, inteligentní a celkem vyrovnaná :)

182

Odpovědět

Já bejt jí,tak se na nějakou Vanessu vyse*u a du s tou "nevim už jak se jmenuje" na ten ples.

185

Odpovědět

Tahle hrůza se tu ještě vysílá? OMFG..... 61 hodnocení...... tak to je vysoká sledovanost, místní lesbopřekladatel musí být spokojen

1850

Odpovědět

Když se porovná sledovanost v různých zemích, tak ČR je na tom velmi dobře, takže nemusíš mít strach, lesbopřekladatel je spokojen :)

202

Odpovědět

Nemohl by to překladatel dávat třeba po dohodě s autorem do jiného prohlížeče? Děsně to blbne...a to at t mán jakkoliv:/

182

Odpovědět

Jinam to bohužel zatím dát nejde.

181

Odpovědět

Moc hezký díl, díky za překlad, už se těším na další.
To já si nikdy nic podobného nezažiju, protože jsem Forever Alone Guy, ALE rád se dívám na tento typ seriálů.
Líbí se mi v tom ta hloubka a troufnul bych si říct, že i výkony herců a hereček jsou velmi dobré.
Jen mi přijde trošku mimo to, proč tátovi vadí fóry o teploušství. Pravda, asi ho to zraňuje, ale musí se nad tím povznést. Mě taky nevadí, že si někdo dělá srandu z mojí víry, ale raději se nad tím povznesu a zasměju se s nimi. Jinak by byl život plný trápení. Musí se to brát s nadhledem :)

181

Odpovědět

Věřím, že není problém ve vtipech o homosexualitě, stejně jako ve vtipech téměř na jakékoliv téma. Záleží ale na tom, jak se podají. A herec v tomto případě měl naprosto zjevně za úkol zahrát homofoba (alespoň tak to na mě působilo). Podobně jako s těmi "sprchami pro homosexuály". Několik mých přátel je homosexuálních, jedna z těch úplně nejbližších je lesbička a přesto musím přiznat, že bych asi měla trošku problém se před ní svléknout (stejně jako před svými kamarády opačného pohlaví), a není to o tom, že bych byla jedna z těch, co si myslí, že každý homosexuál automaticky "jede" po každém, kdo má stejné pohlaví nebo tak, ale zkrátka to tak mám. Takže v podstatě dokážu pochopit, kam tím slečna směřovala, ale přesto, tím stylem, tím tónem, jakým to podala, to znělo strašně. Přestože situace je v dnešní době nepopsatelně lepší ve srovnání s minulostí, lidí, kteří se vůči homosexuálům chovají naprosto příšerně, je bohužel stále dost a dost (a rozhodně to není otázka jen starší generace, která není zvyklá). To se potom ani nejde moc divit, že někteří homosexuálové mohou být na podobné vtípky citliví.

181

Odpovědět

Dejte uz s tou lesbickou ptakovinou pokoj boha

1886

Odpovědět

Absolutní souhlas!!!!!!!!!! Na tohle už existuje červená knihovna

1841