Padesát lidí, jedna otázka

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:474
Počet zobrazení:5 776

Po všech těch trailerech je čas dát si zase něco trochu víc atmosférického, jiného. Autoři tohoto videa  se zeptali lidí v New Orleans na jednoduchou otázku a umně sestříhali jejich odpovědi. Na YouTube se nachází i další videa se stejným tématem, ovšem z jiného města. New Orleans je nejlepší (alespoň pokud jde o hudbu). P.S. Díky scr00chymu za jeho opravy a doplnění překladu, kam už můj odposlech nestačil.

Přepis titulků

Dobrý den. - Jmenuji se Theora,- Já jsem Duan. Já jsem Monica. Já jsem z Pittsburgu. Ahoj. Já jsem Amy Rovishow. Já jsem Ian DeBodlow. Já jsem Joe.

- Já jsem Casey.- Já Dane. Aria. Jessica Feshtrano. Donnie Andrews. Z New Orleans,narozena v Louisianě. Už od roku 1974. Jinde bych bydlet nechtěla. Jaká je otázka?

Co si přeju,aby se mi dnes stalo? Dnes? Co si přeju, aby se stalo? Dnes? Dneska? Co by se dneska mohlo stát... Dneska? Cokoliv, aby se dnes stalo.

To je dobrá otázka. Chci, aby se všichni mí kamarádivrátili na jedno... jedno místo. Aby se všechna práce, co musím dnes udělat,zázračně sama udělala. Ať mu nelezu na nervy.Jsem tady jenom na víkend. To je dobrá odpověď, slušná. Přála bych si velkou zmrzlinu,protože je mi horko a jsem 7 měsíců těhotná. Přál bych si pěknou ženskou,s kterou bych si mohl pokouřit doutník.

Já jsem si vždycky přálvzít si ji za ženu. Nevím. Přeju si, aby se mi nějakýmzázrakem uklidil byt. To by bylo skvělý. Víc peněz. Abych se stala milionářkou. Vyhrát milión dolarů. Stát se milionářkou.

To je dobrý. Tým švédských modelek,aby si mě vzaly někam pryč. Něco pěknýho na sebe. Jejich jména? Natasha Sovatski... Víc sexu. Aby to byl pořádvážně skvělej den. Dneska nepracuju, proto.

Ani nevím, aby prostětenhle den byl dokonalý. To je dobrý. Nechci být sobec,ale abych zvládnul víc práce doma. Přeju si, aby se mi splnily sny. Abych si našla práci. Abych se jednou oženil a stal se milionářem. To jsou ale dvě věci,co jsem si přál. Nebudu říkat to klasické,že chci světovej mír.

Světovej mír? Jinak nevím. - To je všechno.- Výborně. Konec násilí v New Orleans. Odčinit vše, co politiciza posledních 8 let napáchali. Aby se někdo postavil Baracku Obamovi,kromě Johna McCaina. Chci, aby se někdo mněhodně blízký, dostal z vězení. Nevím, asi se přestěhovatzpátky do Mobile. Aby nám se ženouschválili adopci.

Abych se probudil. Trochu si odpočinout. Dostat zpátky mýho syna. Jsem z Birminghamu v Alabamě. A já z Cavigtonu v Luisianě. Na návštěvě. Co si přeju,aby se mi dnes přihodilo? Nevím.

Cokoliv. Chci bejt šťastnej. - Jo.- To je všechno. Aby byli všichni šťastný. - Zlatej život.- Jo, přesně. Užívat si života.To je ono. Nashle. Díky, Same.

Hodně štěstí. Díky. Mějte se. Děkuji. překlad: Ajvngou korekce: scr00chywww.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V tom videu podle mě nejde o to udělat nějaký průzkum, nebo anketu, kterou pak autoři zveřejní. Řekl bych, že tyto videa vznikají především z důvodu, aby se lidi na chvíli zastavili, zpomalili a popřemýšleli co od sebe (nebo od kohokoli) vlastně čekají. Protože to je hrozně důležitý. Náš život bysme neměli brát jako samozřejmost, měli bychom si ho užívat dokud to jde..:) A je krásné, že někomu ke štěstí stačí opravdu taková malichernost, jako je zmrzlina. Supr, díky za překlad! A nevadilo by mě, kdyby se tu objevilo ještě nějaké podobné video..:)

211

Odpovědět

no asi nevite ze New Orleans bylo prakticky zniceno hurikanem a do tedka jde o nejchudsi velke mesto v usa/cilivizovanem svete. Amici na ne serou. Vic nez 1/2 zniceneho nikdy nebyla obnovena. stat tem chudakum neda prachy na obnovu jako u nas. Vetsina normalnich lidi tam nema pojisteni. Takze verte, ze NWO je peklo.

194

Odpovědět

prej "umně sestříhali"... zapomněli vystřinhout první dvě minuty, kdy se vůbec nic neděje. dál jsem ztratil zájem

1917

Odpovědět

nevim no.. co na tom tak uzasnyho.. jako celkem pekny no, ale cekal sem nakej prekvapivej a opravdu skvelej konec...

216

Odpovědět

no ako čakal som koniec, inak neviem čo bolo na tom videu

197

Odpovědět

Každý máme touhy, jen štastní lidé si tyto touhy splní.

181

Odpovědět

Nice... A naprosto souhlasím s Brejstormem...taky jsem měla na mále..

189

Odpovědět

Vážně pěkný ..

183

Odpovědět

Bože! úžasné! Dlouho sem neměl tak smíšené pocity! Celou dobu sem se usmíval a neměl sem daleko k slzám. U těchto videí si člověk uvědomí jak jsme, my lidé, úžasní. Nepatřím mezi takové na které zapůsobí každé video ale tohle mě omotalo a strhlo. S klidem v srdci můžu říct že kdybych teďka mohl stěhuju se do New Orleans. Úžasné!

1812

Odpovědět

fandim tomu proti Obamovi

201

Odpovědět

Nevím proč ale ten "houmles" mi připoměl capitana Price z COD :D Navíc mě osobně ze všech nejsympatičtější i co se týče odpovědi.

210

Odpovědět

jo a do tretice stim otcom aby sa mu vratilo syn ...

190

Odpovědět

nevim preco ale odpoved toho houmlesaka bola jedina fakt dobra , vsetko boli clasicke odpovede len on sa nejak oddelil :X + ta adopce :X

201

Odpovědět

nevíte jak se jmenuje ten song? na konci je pouze asi autor tung bach ly , ale to když hledam na netu, tak nemohu najít..

181

Odpovědět

A pointa?

186

Další