Pete Davidson o svém životě

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 133
Počet zobrazení:16 663

Dnes vám představujeme dalšího teprve dvacetiletého stand-up komika jménem Pete Davidson, který povypráví o různých strastech svého života.

Přepis titulků

Překlad: sp00ne www.videacesky.cz Jupí! Jak se máte? Super! Kéž bych mohl říct to samý... Nejsem zrovna štěstím bez sebe. Zrovna jsem se odstěhoval od mámy a nedávno mi bylo dvacet. A je konec. Nezvládnu to. Podívejte se na mě!

Nezvládnu to... Měřím metr devadesát a vážím šedesát pět kilo. Vítr se mnou cvičí. Ani nevím, co jsem za rasu. V obličeji jsem tak trochu tutti frutti. Máma sice říká, že jsem bílej, ale vidím si na vlastní rty. To nechápu. Ale postupně jsem se s tím smířil. Třeba když se holka zeptá, jestli jsem z Portorika, tak jí to odkejvu.

"Jsem metr devadesát vysoký Portorikánec." Právě jsem seknul s vysokou. To bylo velký rozhodnutí. Odešel jsem, protože jsem bydlel na koleji a vůbec se mi to nelíbilo. To je celý... Prostě jsem skončil. Nelíbilo se mi to... První ráno jsme se se spolubydlícíma vzbudili s ranní erekcí a řekli si: "Tohle není pro nás." "Je to divný."

Takže jsme pak věděli, kdo ho má největšího a právě ten rozhodoval za celou buňku. Chápete... Zeptal jsem se: "Nechcete zajít do kina?" On na to: "To teda nechceme." Já: "Dobře, jen se ptám." Neměl jsem tátu, takže mě máma vychovávala sama, a proto moc neumím mluvit s holkama. Máma mě učila... Mámy vám řeknou věci, které by vám jejich muži nikdy neřekli.

Takhle vám radí... Máma říkala: "Když mluvíš se ženou, dívej se jí do očí, řekni jí, že je krásná, buď zdvořilý, nedotýkej se jí. Nic z toho nefunguje. Prostě nefunguje. Tátové vás naučí, jak si vrznout. Neměl jsem tátu, který by řekl: "Synku, až bude vhodná chvíle, tak ho prostě vytas a řekni: Co s tím uděláme?" Zrovna jsem se rozešel a mám z toho radost. Mám, protože se chtěla brát.

Řekl jsem jí: "Nemůžeme, mám akné." "Pořád zkouším různé krémy." "Nemůžu se zavázat ani krému na akné." Cítil jsem se provinile, protože mi na to řekla: "Jestli nebudeme spolu, tak se zabiju, protože jsi jediný smysl mého života." Cítil jsem se provinile, tak jsem jí řekl: "Jestli jsem já jediný smysl tvého života...

tak by ses asi fakt měla zabít." Protože... Vždyť existuje spousta dobrých seriálů. O sebevraždě přemýšlím v jednom kuse, ale pak si uvědomím, že zase začínají Živí mrtví. Můžu žít další tři měsíce. Dalším důvodem našeho rozchodu byl film Navždy spolu. Viděli jste ho? V podstatě celý film probrečela a já taky, ale smíchy.

Je to hroznej film. Jestli nevíte, o čem to je... Channing Tatum a Rachel McAdams hrají manžele a hned v první scéně mají bouračku. A naštěstí ona prolítne čelním sklem. Je to moje oblíbená část, protože je to zpomaleně, takže si to můžete vychutnat. Prolítne čelním sklem, ztratí paměť a nepamatuje si, že je vdaná. U toho mohl ten film klidně skončit.

Mohl to být krátký film o ženě, která neměla zapnutý pás. Nemuselo to být... Bylo to příšerný, protože po zbytek filmu se chlápek snaží, aby se do něj znovu zamilovala, protože si ho ani nepamatuje. To by se nikdy nemohlo stát. Kdybych to byl já a přišel bych do jejího pokoje v nemocnici a řekl bych: "Jsi v pořádku, zlato?" A ona se mě zeptala: "Kdo jste?" Reagoval bych takhle... "Omlouvám se, spletl jsem si pokoj."

To je ode mě vše. Děkuju vám!

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A teď je s Arianou Grande... takže tak špatný to sním asi není...

10

Odpovědět

"25.10.2018 - Je to už týden, co se tříměsíční vztah slavné zpěvačky a komika rozpadl."

10

Odpovědět

Ti diváci jsou snad placení; kdyby řekl třeba "kapesník" tak se budou chlámat taky, aniž by věděli čemu.
Škoda že není v hodnocení "Odpad" jako je na CSFD.

35

Odpovědět

Jede vám video ?

20

Odpovědět

tento je dosť dobrý :D

170

Odpovědět

...presne tak ešte že existujú tie skvelé serialy :D

1191

Odpovědět

Ten jeho naprosto flegmatickej výraz mě asi pobavil nejvíc :-D

1866

Odpovědět

Byl jsem jedinej, kdo při tom potlesku na 0:12 zaslechl: "Bitch"? :D

326

Odpovědět

Asi jo...

1134

Odpovědět

Nevím jestli je prostě tak dobrý, nebo se s ním jenom líp stotožňuju - 24let, 194cm/80kg - ale každopádně za mě 10. Smál jsem se od začátku až do konce.

3912

Odpovědět

Konečně někdo koho znám :D doporučuji todle: https://www.youtube.com/watch?v=BmwjpVxHjSI

171

Odpovědět

pěkný, ale nerozuměl sem akorát poslední větě tu odpověď, vzhledem k tomu, že se pak všichni smáli tak by mě to zajímalo

01

Odpovědět

+DonHey Pete, won't would you have to go on a therapy? Yeah, but guess who could afford theraphy now.

10

Odpovědět

ja si tiež vidím na rty, a to som čistý beloch, tak čo sa trápi?
... tiež mám veľký dick, a rád jem od KFC

988

Odpovědět

Dobrej týpek, tím krémem na akné mě dostal :D takovou verzi vtipu jsem ještě neslyšela. :)

1213

Odpovědět

Tenhle je dobrej, konečně nějakej americkej stand up, kde protagonista nemáchá rukama jak k***t.

1808