Pozdrav z karantény

Thumbnail play icon
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:47
Počet zobrazení:4 009
V karanténě můžete dělat různé věci. Nudit se. Zpívat si. Z nudy natáčet videa na YouTube, ve kterých zpíváte. Možnosti jsou nekonečné… Odkaz na původní verzi Hello od Adele.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Haló, to jsem já. Jsem v Kalifornii a sním o návštěvě restaurace. Jenom burger se sýrem… nebo margarita z šejkru a pečený stehna. Haló, slyšíte mě? Volám na sousedy, které jsem rád potkával, když jsme byli venku a volní.

Na co se můžu ještě koukat, kromě zpráv a Hledá se Dory? Z toho sociálního odstupu mezi námi už mi hrabe… Volám vám zevnitř… Jsem tu sám jen se svým já. A zákaz vycházení, který mi láme srdce, ale nejspíš jsme ho měli praktikovat už od začátku. Volám z korona života… po tisíci videohovorech, ve kterých vám ukazuju, jak sedím na gauči.

Na co si vlastně oblíkat kalhoty… Haló, jak se máte? Bolí vás prsty z projíždění kočičích memů na mobilu? Doufám, že jste zdraví. Dostali jste se do města, než stihli zavřít Pepco? Není žádné tajemství, že ani jeden z nás se ještě neosprchoval. Však proč taky, že? No nazdar, korona živote…

Prý máme zůstat doma až do července! Pane Bože na nebesích, dej mi sílu, už nemůžu ten svůj ksicht ani vidět! Volám z karantény… a prosím Amazon, ať mi pošlou mýdlo, a taky by mohli vymyslet, jak mi domů poslat v krabici i kamarády? Já se nudím!

Pomoc, pomoc, pomoc! A už zase ječí. Já se nudím! Tak strašně se nudím! Volám vám zevnitř, jsem tu sám jen se svým já. A zákaz vycházení, který mi láme srdce, ale nejspíš jsme ho měli praktikovat už od začátku. Volám z korona života… po tisíci videohovorech.

Ve kterých vám ukazuju, jak sedím na gauči. Na co si vlastně oblíkat kalhoty… Už několik dní je nenosím.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

2:52 + (a prachy) :)

00

Odpovědět

jednom -> jenom

00

Odpovědět

Díky za postřeh, opraveno :)

00

Odpovědět

Still better than original :)

20