Morgan FreemanPravdivá fakta

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 52
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:812
Počet zobrazení:11 727

Konečně je tady díl Pravdivých fakt, o který jste si tolikrát psali. Dnešní epizodu si tentokrát namluvil Morgan Freeman sám. Slovníček: to narrate = číst komentář, vyprávět, namlouvat comfort = pohodlí womb = děloha diarrhea = průjem a bar of something = tabulka, kostka něčeho to require = vyžadovat unicorn = jednorožec to fund = financovat Morgan Freeman = Morgan Freeman

Přepis titulků

Morgan Freeman se narodil roku 1937. Sám si odvyprávěl narození slovy: "Opouštejíc teplo dělohy mé vlastní matky, já, Morgan Freeman, vstupuji do tohoto světa. Brzy udělám své první hovínko. Jedno z mnoha v životě Morgana Freemana." Když se Morgan Freeman poprvé uviděl v zrcadle plakat, zestárl a starý zůstal po celý zbytek života. Od té doby pokaždé, kdy Morgan Freeman pláče, prší.

V nebi. Když pracuje Morgan Freeman na dokumentu, nejdříve jej odvypráví, a příroda se potom podle toho zařídí. Východ slunce vidíte každý den jen proto, že ho Morgan Freeman během noci odvyprávěl ve svých snech. Jediný důvod, proč stále žijete, je ten, že Morgan Freeman vypráví váš život. Stejně jako ho vypráví pro miliardy dalších lidí. Každý den. A když vás průjem vezme útokem, Morgan Freeman odvypráví váš příběh tak, abyste se jevili vznešení - vydání na pospas přírodě.

A Tacu. Morganu Freemanovi spotřebuje každý den čtyři až pět mikrofonů denně, neb jeho hlas z nich činí ryzí zlato, kterým sponzoruje svou výpravu na stvoření opravdového Ježíška. Morgana Freemana nelze naklonovat, protože jsou k tomu zapotřebí jednorožčí slzy. Morgan Freeman nesouloží. Pokaždé, když se usměje, objeví se uprostřed louky plné koťátek děťátko.

Zemětřesení je pouze záchvěv rozkoše matky přírody z poslechu Putování tučňáků. Tučňáci neexistovali, dokud nezačal Morgan Freeman v tom filmu účinkovat. Je tak dobrý. Pokud máte zrovna těžký den, pomyslete na Morgana Freemana, protože on určitě myslí na vás. Morgan Freeman. Morgan Freeman. Morgan Freeman. Morgan Freeman. Morgan Freeman. Morgan Freeman. Morgan Freeman. Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Dnešní epizodu si tentokrát namluvil Morgan Freeman sám." Nerozumím. Má to být vtip? To není Freemanův hlas.

229

Odpovědět

Bubák se dívá podl postel, jestli tam není Chuck Norris. Chuck Norris se dívá pod postel, jestli tak není Morgan Freeman.

312

Odpovědět

Mantra Morgan Freeman. Při každém vyslovení, jsme o kousek blíže nebi.

213

Odpovědět

Morgan Freeman, tedy jsem.

544

Odpovědět

za každý provedený sexuální styk se svojí vnučkou mu na tváři přibyde další piha

20109

Odpovědět

Nechápu překlad Santa Clause na Ježíška. Snad každej kdo tu kouká na videa ví, kdo je Santa Clause a tudíž mu pointa dojde.

8711

Odpovědět

tvl, chtějí z Morgana udělat druhého Čhucka Norriše :D

625

Odpovědět

Kdyby jeho život nenamluvil Morgan Freeman ,tak by nebyl...

261

Odpovědět

debilní přehrávač

2436

Odpovědět

Děťátko a louka plná koťátek mě donutili smíchy uronit slzu... Jednorožčí slzu... :D

1067

Odpovědět

1:30-1:34 vám chybí přeložená věta :)

411

Odpovědět

Tak já tu nadávám, proč se mi nechtějí načíst Videačesky a vidím jen video s Freemanem a ono je to tam akorát tak blbě přidaný to video s textem :/ :D

81

Odpovědět

Vím, že tohle není zrovna nejvhodnější místo, ale myslím, že všechny fanoušky Červeného trpaslíka by to moc potěšilo :-) http://www.youtube.com/watch?v=V-bLjyrEbPs

458

Odpovědět

Dokonca aj Kočanská... mmmňam..
Videl som Smeg Outs, Smeg Ups, ale toto veru nie... vďaka bro :)

31

Odpovědět

Už dávno existují české titulky na kompletní věc ;)

41

Odpovědět

No nevim, asi jsem od toho na zacatku cekal trochu vic.

338

Odpovědět

Lidi si o to píšou, ale pak tady trotlujou. :D

275

Odpovědět

U normálních Pravdivých fakt se člověk něco zajímavýho dozví a taky se zasměje, tady sem se nic nedozvěděl a ani se nezasmál.

9051

Odpovědět

Tak když jsi ze zkumavky.

50
Další