Mořští koníciPravdivá fakta

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 52
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:642
Počet zobrazení:10 321

Je načase se zase trochu vzdělat. Tentokrát si povíme o roztomilých mořských konících, kteří v království zvířat vynikají hned několika zvláštnostmi.

 

Přepis titulků

Zde se dozvíme pravdivá fakta o mořském koníkovi. Jmenuje se tak, protože vypadá, jako by ho udělali z formičky malinkatého koně, jenže než se dostali k těm důležitým částem, došla jim hlína. Jako třeba k těm částem, pomocí kterých se hýbete. Mořský koník, poháněný převážně malou ploutví na zádech, nepatří mezi nejzdatnější plavce. Spíše se jen tak agresivně nadnáší. Představte si, že se chcete udržet na skateboardu pouze tím, že fakt rychle máváte letákem z Kauflandu nahoru a dolů.

Mořští koníci to takto dělají. Stejně jako lidské ucho a **** vypadají koníci z dálky dobře, ale zblízka tak nějak divně. Koníkům schází jak zuby tak žaludek a musí neustále jíst, aby kompenzovali své chabé trávicí schopnosti. Nalepený na každé kravině, co se na mořském dně najde, spořádá mořský koník více než 3000 žábronožek denně. Z toho vyplývá, že žábronožky stojí v utíkání pěkně na houby. Sameček mořského koníka je jediným mužským zástupcem zvířecí říše, který rodí své potomky.

Funguje to takto. K nakladení vajíček do samčího břišního vaku užívá samička svého kladélka. Abyste pochopili, co kladélko je, představte si slepičí řiť. Pokud by ta slepice měla tvar penisu. Sameček vajíčka oplodní tím, že do okolní vody vypustí spermie. Přesně tak. Když si jdete zaplavat, plavete v koňském ****. Hned jak jsou mláďátka připravená, vyjdou z břišního vaku stylem připomínajícím kýchnutí či zvracení.

Tento videoklip jsem záměrně neukázal, neboť stejně jako mnoho aspektů zázraku vzniku života vypadá proces poněkud nechutně, pokud se ho tedy neúčastníte. A nyní kvíz. Které tvrzení je nepravdivé? Mořští koníci při páření často zpívají. K aktu u mořských koníků mnohdy dochází za měkkého svitu měsíce. Během těhotenství koníci svého partnera každé ráno objímají. Jestliže jste řekli, že nepravdivá jsou všechna tvrzení, pak jste, pokud jde o lásku, zatraceně cyničtí, protože mořský koník všechny tři věci dělává.

Tak vyražte ven, najděte si svého partnera koníka a strčte mu své kladélko - no tahle část se na to moc nevztahuje. Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

SHOO BE DOO SHOO SHOO BE DOO

195

Odpovědět

Kec o udrzeni se na skateboardu pomoci rychleho mavani letakem z Kauflandu me fakt rozesmal :D 10/10 jako vzdy, vic techto skvostnych dokumentu! :D

302

Odpovědět

Porod malých mořských koníků : http://www.youtube.com/watch?v=MsHCqrrU-Gk přetočte si to na 0:55..nevím proč to tam nedali..mě to přijde fascinující...=)

212

Odpovědět

Však v čase 1:38 píše, že dal do popisu odkaz pro ty, co nemohou odolat mořskokoňskému pornu. :D

212

Odpovědět

Lenochodi byli lepší. Its camouflage motherfucker :D

192

Odpovědět

Veľmi podarané video. Myslím, že keby takýmto štýlom bolo spracovaných viac dokumentárnych filmov, hneď by sa na ne deti radšej pozerali. Fakty podané pravdivo, no vtipne a vulgárne. Taký dokument pre veľké deti.
Ja som nikdy nechápal, prečo sú ľudia tými koníkmi taký unesený, vedel som iba, že je to čudný tvor. Koníka som spievať nepočul, ale stavím sa, že by to bolo počúvatelnejšie, ako tie popové sračky, čo chodia v rádiách.

221

Odpovědět

Juchúúúú končené nové .... :-) a dúfam že sa dočkáme ďalších ako napr. True Facts About Morgan Freeman

202

Odpovědět

ďas byl stejně nejlepší :D

181

Odpovědět

tak už nikdy se nebudu koupat v moři jestli je pravda to co tam říkal :-D

198

Odpovědět

Invalid video ID: UqYUTTquoOYI
:(

185

Odpovědět

Nedávejte mu palce dolů, má pravdu :) Mně to taky nejede...

191

Odpovědět

seahorse porn!

233

Odpovědět

Hlas tohohle vypravěče mi připomněl, že byste mohli přeložit něco od Carla Sagana

196

Odpovědět

To zní jako by říkal seawhores místo seahorse... :D

203

Odpovědět

:D toto je supeeer

182