Predátorův syn

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:910
Počet zobrazení:9 820

Když jsem viděl nový skeč od College Humoru, prostě jsem neodolal. Dneska vám CH naskytne pohled na svět predátorů a uvidíte, jak to chodí v rodince predátorů. Syn jednoho z nich je totiž v pubertě a odporuje konat činy, které jsou predátorům vrozené - lovení.

 

Přepis titulků

Přeložil: Rizyk Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz Kde jste? Dobře synku, je tvůj. - Já nechci. - Cože? - Proč ne? - Jsem vegetarián. Vždyť to ani... Od kdy? Od teď. Bo'skare, kvůli tomuhle jsem tě odvedl z výukových rituálů.

Jen ho jednou bodneš do lebky. Posloucháš mě? - Bo'skare? - Jmenuju se Tristen! - Nejmenuješ. - Máma mi tak říká. Nechceš proto, že jsem ho chytil já? Je to zase kvůli "prosazování tvé nezávislosti"? Podívej, utíká! Běž, člověče, běž! Podívej, je smutný. Nemůžeme ho pustit? Není smutný!

Je to hloupé zvíře. Řekněte mé ženě, že ji miluju. Co když má děti? Přemýšlel jsi nad tím vůbec? Poslyš, Gorthlaku. Nevadí, že je tvůj syn trochu... - přecitlivělý. - Není! Je jen trochu opožděný. Že, synu? Že, synu?

Neskrývej se přede mnou, mladíku! Promiň, že nechci trávit víkendy po lesích s bandou chlápků, co spí společně v kokonech. Můj otec byl lovec! Jeho otec byl lovec! Každý na téhle planetě je lovec! A já budu světoznámá pop star. Proč se s tím nedokážeš smířit?

- Vždyť ani nezpíváš. - OMG! Zpívám! - Synku, prosím! - Cítíš se kvůli mně trapně? - Tohle je moje umění, tati! - Co? Vždyť to není... Možná je to ztrátou krve nebo tou neskutečnou bolestí, ale myslím, že můžu pomoct. Chtěl jsem, aby můj syn hrál fotbal. Ty chceš po tom svém, aby byl lovecký zabiják. Ale otec miluje svého syna, bez ohledu na to, co chce dělat. A ty, hochu, nebuď na tátu tak zlý.

Nebude tu napořád. Neztrácejte čas hádkami. Může mě už někdo konečně zabít? Myslím, že mi mravenci žerou nohu. Na tvůj pokyn, synu. Díky, tati. Už jsi na mě hrdý, tati? Tak jsi?

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak tohle je vskutku ... povedené !!! :D

191

Odpovědět

Takovýhle zvuky umím taky,ale jináč parádní video.. :D

192

Odpovědět

Tak ten konec jsem opravdu nečekal :D Super!

191

Odpovědět

Dá se to nějak stáhnout? Je to fakt maximální pecka a rád bych to měl v kompu .)

191

Odpovědět

peckaaaaaa :D

181

Odpovědět

Malej alien to vyřešil.

181

Odpovědět

panove, abych pravdu rekl,tak vetsi sracku jsem asi dlouho nevidel, a ani baby predator s EMO ofinkou to nezachranilii ... podle me preklad tohohle videa byla ztrata casu .. sorry .. odemne 3/10

2221

Odpovědět

uaaa, z toho jejich jazyka me boli v krku, pripadalo mi jak kdyby se jim chtelo zvracet :D ouch, to byl tak neprijemnej zvuk! jinak dobry :D

191

Odpovědět

Skvělý pořád s na to koukám znova :D:D "OMG! I totally do !" :D:D

181

Odpovědět

ježiš to je boží :) Díky za překlad

183

Odpovědět

Klerotik: Díky za nahlášení. Opraveno. :-)

180

Odpovědět

Video i překlad super ! Jenom jeden takový malinkatý hnidopišský dodatek - 1:05 máte Řekntě místo Řekněte. Ale jinak 10/10 :-)

191

Odpovědět

:D:D:D Mají parádní řeč :D

181

Odpovědět

Diiik :-) Konecne to muzu poslat lidem co neumi tak dobre anglicky.
Koukam ze muj pozadavek byl vyslysen :)

181

Odpovědět

Don't cloak on me,young man! :-] CH nářez jako vždy, díky za překlad

191

Další