Ricky Gervais falešně u Conana

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 427
Počet zobrazení:12 262

Kam Ricky Gervais nemůže, rozhodně nenastrčí ženskou, ale naopak pošle kamarádskou videokazetu, aby alespoň vzdáleně podpořil tu a onu talkshow. Tentokrát jedna taková nahrávka přišla Conanovi...

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Bylo mi řečeno, že nám jeden kamarád zaslal vzkaz, který chce, abychom přehráli. Pustíme to asi hned teď, takže přivítejte prosím Rickyho Gervaise. Dík. Tak co? Nevypadá to blbě? Ale co. Je to jen TBS. Ahoj, Conane.

Zjevně stále pokračuje úpadek tvé kariéry, takže nemůžeš čekat, že za tebou přijdu přímo do studia, abych propagoval svoje produkty. Takže... Trochu jsem nad tím přemýšlel a napadlo mě, že ten rozhovor uděláme takhle. Zodpovím nějaké otázky, na které se vždycky ptáš, ty odpovědi teď nahraju a ty se na ně pak živě zeptáš. Sepsal jsem ti je, tak se je nauč, aby to vypadalo, že jsi na ně přišel sám.

Nikdo nepozná rozdíl, pokud bys tedy nepouštěl tuhle část. Ale snad nejsi naprostej idiot. Tím bys to úplně podělal. Dejte tam tedy to pozadí. Skvělý. Zeptej se tedy na první otázku. Ahoj, Ricky. Chci ti poděkovat, že jsi osobně přišel a skutečně jsi tu. Je skvělé tady opravdu být stejně jako ostatní hosté. Na co brilantního se chystáš, ty génie?

Neuváděj mě do rozpaků. Nejsem žádný génius, ale obyčejný chlapík. Ne, jsi génius. A když jsem byl v žebříčku 100 nejvlivnějších lidí na nepatrně vyšší pozici než ty, byla to zřejmá chyba. To neřeš. Už jsem ti řekl, jak jsi pohledný, Ricky? Ty jeden hlupáčku. Ne, je to pravda.

Ve srovnání s tebou jsem zrůda. Dlouhá špičatá zrzavá zrůda. To je pravda. Alespoň už nemáš ty stupidní vousy. Na tuhle další otázku bych se chlapa nikdy nezeptal. Je 23 cm dlouhý. Díky za optání. Promiňte, ale tohle nefunguje. Sahat na něj nesmíš, ale potom se můžeš podívat. Kde si tedy můžeme koupit tvé skvělé produkty jako: audioknihy na iTunes, DVD Kanclu a Komparzu, živá vystoupení a tak?

Nepřišel jsem něco propagovat, ale jen pomoct starému kámošovi. Ricky Gervais, přátelé. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video bohužel nefunguje - Error loading media: File could not be played.

20

Odpovědět

Bohužel, video na YT nenalezeno. Kdybys na něj narazil, pošli. Díky.

30

Odpovědět

Rickyho prostě miluju :D

381

Odpovědět

Skvělý video! :D

180

Odpovědět

Dost dobry ! Prej: "Nikdo nepozná rozdíl, pokud bys nepouštěl tuhle část. Ale snad nejsi naprostej iditiot." + ten výraz Conana :D

264

Odpovědět

StressMode: nejspíš jeho stálý kolega Andy Richter :) který tam vždycky sedí, když má Conan interview s nějakou hvězdou.

180

Odpovědět

StressMode: To je Andy Richter => sedí ve studiu vždy s Conanem, většinou na tom delším gauči vedle hosta.. http://cache.daylife.com/imageserve/0ddzbj24TD9ec/439x.jpg

190

Odpovědět

Úžasný :) ale taky vás zajímá kdo to vedle conana tleská v čase 3:09? :)

191

Odpovědět

Jako je Finch mistr mrdu tak Gervais je mistr vtipu

215

Odpovědět

Ja si nemuzu pomoct, ale ja ho furt vidim tady:)
http://www.youtube.com/watch?v=qurTK_0re3Y

182

Odpovědět

Helemese - Myslíš že by na tohle přistoupil třeba Letterman ? Nebo Kimmel ? :) Mimoto jsem si skoro jisty že na tom oba spolupracovali. Ale jo, Žervé je taky frajer.

185

Odpovědět

Conan...Conan....Gervais je tu ta osobnost :D To je vazne demon... :D

192

Odpovědět

Conan je nejlepší moderátor :D

219

Odpovědět

Tak to bylo k******y geniální :D

201

Odpovědět

Conan 4ever ;)

185

Další