Rozhovor Mily Kunis a Chrise Starka

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:721
Počet zobrazení:7 980

Máte rádi Milu Kunis? V následujícím rozhovoru se vám představí v trochu jiném světle. Chris Stark se měl vyptat na její nejnovější film Mocný vládce Oz, ale poněkud se pozapomněl a výsledkem je následující video.

Přepis titulků

Vážně, já... jsem strachy bez sebe. - Neboj se, vedeš si dobře. - Vážně? - Ne, ale co... - Nikdy jsem to nedělal. - Rovnou tě do toho hodili. Hmm, mám... Bavilo tě být pro jednou ošklivá? Protože normálně jsi fakt sexy. - Děkuju. - Být čarodějka muselo být jiné. Jasně, je sranda mít na sobě spoustu prostetiky a nemuset se starat o to, jak vypadáš.

- Jak mi to zatím jde? - Jsi úžasnej. - Dobře. Jak se cítíš? Jsem míň nervozní, než když jsem přišel. - Není to tak strašné a děsivé. - No, já nevím. Vážně? Co tě na tomhle děsí? To mi řekni. No mluvím s tebou, víš, je tu hodně kamer a lidí. - Jo. - Všichni se usmívaj, to je fajn. Je to pro mě nepřirozené prostředí, většinou jsem v hospodě s klukama.

Tohle je to samý. Nemůžu se dočkat, až jim o tom budu vyprávět. Ty to nechápeš, protože... Až se vrátím zpátky, oni mají všichni takovou normální práci, a já jim řeknu, že jsem dělal rozhovor s Milou Kunis, - nebudou tomu věřit. - Vážně? - Ne. - Vážně?

- Dostanu za to chlapácký body. - A dostaneš třeba panáka zadarmo? - To doufám. Já taky, odvádíš skvělou práci. - Teď si připadám blbě. - Celou rundu, co to vlastně piješ? Whisky? Jäger bomby. - Vážně? - Jäger bomby? To je nechutný. My jsme to pití vylepšili. Pijeme chlapský bomby. - S Guinessem? - Ne. - S Jägermeisterem? Ne, jako když dáš Jägra do Red Bullu.

Dáme panáka Jägera do dvojitýho Red Bullu s vodkou. Panebože, to zní jako to nejhorší pití na světě. Chtěla bys... Můžeš se někdy stavit. - Kde ta hospoda je? - Je to hospoda Misty Moon. Ale není nic moc. Mohla by ses stavit ve Watfordu, v mém rodném městě. Dobře. Dneska to nezvládnu, protože jsem strašně nastydlá, ale možná se k vám přidám, když mi koupíš... Jak tomu říkáte? - Chlapácký bomby.

- To zní nechutně. - Jeden můj kámoš Sir Dossa.... - Sir Dossa? - Jo, skládá hudbu. - Jmenuje se Sir Dossa? Už teď ho miluju. Jo, Sir Dossa, The Convict, Chango the Beast. - Ty jsi úžasnej. To jsou tví kamarádi? - Jo, mí kámoši. Měl bych se vrátit k otázkám. Proč? Tohle mě baví mnohem víc. Vážně. Byla jsi někdy na fotbalovém zápase? Fotbalem myslíš kopanou?

- Jo, ale tady mu tak nemůžeme říkat. - Nebyla. - Mohli by tě za to zbít. - To nemá nikdo rád. Ne, jasně, chápu. Potřebovala jsem si to ujasnit pro své americké já. Nikdy jsem nebyla na fotbale, ale příští rok chci jet do Brazílie. Mám ještě jednu nabídku, jsem fanoušek fotbalového klubu Watfordu. - Je to můj domácí tým. Nemají moc fanoušků. - Neměl bys mi dát dres? - Rád bych, ale nechápeš...

- Kde je můj dres? - Všimla bych si ho během dvou vteřin. - Určitě ti jeden pošlu. - Budu ho nosit. Jakou má barvu? - Zářivě žlutou. Bože, tu já nerada. Nemohl bys mi dát fialový? Fialová se mi líbí. Líbil by se ti. Vždycky jdeme s klukama na zápas Watfordu, super den, předtím se stavíme v Nandos. Víš, co je Nandos? Kuřecí restaurace. Bože, učíš mě tolik nových věcí.

Vůbec nevím, jestli to dělám správně. Tohle je ten nejlepší rozhovor za celý den. - Prosím tě. - Vážně? - Ano. - Dobře. Probíhá to takhle, jdeme na kuře. - A potom... - Vy si dáváte k snídani kuře? Ne, ne, to je tak poledne, výkop je ve tři. - Dobře. - Jdeme na fotbal. Je to druhá liga, není to Premier League. Kdo by to chtěl? To je moc cool. Za to mě uškrtí.

Je to druholigový tým, takže hrajou v pohodě, ale ne výborně. - Tohle je směšný. - Je to skvělý. - Kdybys chtěla přijít... - To chci. - Seženu ti lístek. - Dáme si kuře a podíváme se na zápas 2. ligy. - Jo. - A já si vezmu žlutý dres? Potom budeme stát na tribuně a budeme zpívat písničky a chorály a tak. A v poločase si dáme koláč. Koláč? Je to opravdový koláč jako třeba jablečný? Ne jako masový koláč nebo kuřecí placičky.

- Aha, chápu, jsme zase Britové. - Spláchneme to pár pivama. Jo, pivo chápu, pivo mám ráda. Které máš nejradši? Co... hmm... no... je to... Mám ráda Blue Moon. Máte ho? - Ne, nemáme. - Cože? - Nikdy jsem o něm neslyšel. - Cože? Poslouchej, přijedu, ty mi ukážeš fotbal a já tobě Blue Moon. - Jak rychle vypiješ pivo? - Docela rychle, bývala jsem barmanka. Taky ho umím natočit bez pěny.

Co? - Vážně? - Tos o mně nevěděl, viď? Měla bys dělat ve fotbalovém klubu za... - To by bylo epický. - Myslíš? - Měl bych se vrátit k... - Proč? Tohle je mnohem lepší rozhovor. - Vážně? Měla by ses vrátit k filmu, to je tvoje práce a on... Mám mluvit o filmu? Odpovím ti na všechno, na co by ses mě ptal. Hraju postavu Theodoru, je nejmladší ze tří čarodějek.

Je velmi naivní a milá. Ona je první postavou, kterou Oz spatří, když přistane v tomhle magickém světe. Ona se do něj šíleně zamiluje, on jí zlomí srdce. A ona neví, jak se s tou bolestí vypořádat, tak jí sestra poradí, jak z toho snadno vyváznout, utlumit tu bolest. Ona to přijme a projde emocionální proměnou, která zrcadlí fyzickou.

Nikdy jsem je neviděla jako dvě oddělené postavy, nebylo to pro mě jako dobro versus zlo. Byla to pro mě jedna měnící se postava. Hrála jsem ji upřímně a dívala se na ni jako na mladou dívku, která má zlomené srdce. Užila jsem si spolupráci s Jamesem Francem, byl skvělý. Rachel byla úžasná starší sestra a Michelle a já jsme spolu moc nehrály, takže bych si přála, abychom spolu hrály víc.

- Můj kámoš Dicko, on... - A je to tady. - Panebože. Můj kámoš Dicko se bude brzy ženit. - To je super. - A můžu si s sebou někoho přivést. - Jo. - Asi už nebudu mít moc příležitostí... - Chceš mě pozvat na tu svatbu? - Přemýšlím nad tím... Byla jsem na plesu mariňáků, co dalšího... - To je všechno, co můžu nabídnout...

- Tak to budu muset souhlasit, když jsi mě před to postavil. Kdy je ta svatba? Myslím, že v červnu. Tak to pracuju, nedělám si srandu. Točím... film. Shodilas někdy... nevím, jestli bych... shodilas někdy šaty na svatbě? - To totiž... - Shodíte šaty? No, my shodíme oblečení... je to... Nevím, jestli to děláte v Americe, možná je to jen britský zvyk.

Pustíme si Pobřežní hlídku, svlíknem se a jen tak tancujem. - A to dělám... - Věděls, že jsem si dvakrát zahrála v Pobřežní hlídce? Jednou jsem hrála mladou dívku, která běží pro pomoc, protože se její spolužáci topí. A podruhé jsem hrála slepou dívku, která se ztratila v lese. Vážně. Skončil jsem? - Milo, moc děkuju.

- Díky. - Doufám, že to bylo v pohodě. - Skvěle jsem se bavila. Překlad: tynka www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zajímalo by mě jestli na nějakou tu událost nebo do té hospody přišla :D

282

Odpovědět

rozhovor o hovně, ale nemohl jsem pustit oči z Mily..

2311

Odpovědět

kdyby ji včera vzal na zápas Watford - Leicester, tak by mu v tý vřavě možná i povolila pusu :D
neskutečný, pro takový chvíle miluju fotbal http://youtu.be/JgUevnYJOvI

190

Odpovědět

urcite by po tomto zapase opevoval viac Watford :D :D

193

Odpovědět

Neuvěřitelně hezká holka toto..

232

Odpovědět

Mocná vládkyně Koz :-)

195

Odpovědět

SHUT UP MEG

187

Odpovědět

shut up Meg

193

Odpovědět

Je krásná .. : )

207

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=V6FKWN_RDuU Tady je 26ti minutové video s Craigem a Milou Kunis. :-) Zkuste se na to někdy vrhnout. :)

203

Odpovědět

nechápu, jak se může vytahovat, že natočí pivo bez pěny .. !!

1914

Odpovědět

taky me to prastilo do ksichtu:) delala jsem barmanku a tocila jsem pivo bez peny:D vzdyt to nemuze snad myslet ani z prde...ze srandy..

1814

Odpovědět

+OpicoidTak v USA a v Anglicku to asi tak pijú, neviem nemám osobnú skúsenosť ale aj keď bol Connan v tom pivovary Guines (alebo ako sa to volá) tak tam mu tiež točili pivo bez peny.

202

Odpovědět

+OpicoidSeš si jistej? Co si pamatuju, tak tam pěnu normálně měl, i když jen takovou decentní, takže to nebyl podmírák... ne jako u nás, kde ti natočej pivo s 3cm pěnou (ale stejně je to daleko lepší než to jejich)

185

Odpovědět

+OpicoidAsi to dělaji jako v Djangovi :D, pokud je tam pěna tak hezky nějakym dřívkem shrnout pryč :D.

181

Odpovědět

+Opicoidpivo bez peny...

6:51
http://www.stream.cz/peklonataliri/804442-peklo-na-taliri-cepovani-piva-pro-pokrocile

190

Odpovědět

+OpicoidGuiness se takhle čepuje, upřímně je to ale celkem složitější proces než u většiny českých piv. Napráskat půllitra pěnou umí každý, naopak natočit ho bez pěny je docela umění - i když ne moc praktické u nás.

190

Odpovědět

Protože v UK a některý místa USA jsou zvyklí na pivo po vrch sklenice, tedy bez pěny ;)

190

Odpovědět

v klasickych hospodach v UK vam daju pintu piva co je ako klasicky pol litrak ale az po povrch pivo bez peny...pokial capuju ceske pivo tak tam pena je...jednak aj preto lebo v uk sa robi pivo 24 hodin...neviem presne ten proces ale rano navaria a na druhy den uz mozu capovat...a nie je tam ani tolko bubliniek...miestne pivo mozete pit ako vodu ale pivo u nas doma CZ/SK vypit na ex ja osobne nedokazem...myslim capovane...

193

Odpovědět

Je dost pěkná no :)

196

Odpovědět

viac videí s Milou prosím !!! :)

202

Odpovědět

že umí natočit pivo bez pěny? :D s tou jejich břečkou by spíš bylo umění to s pěnou natočit

216

Další