Americký přízvuk Idrise Elby a ruština Mily KunisThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:128
Počet zobrazení:11 396

Idris Elba musel jako britský herec v amerických filmech napodobovat americký přízvuk. To se mu v seriálu Špína Baltimoru povedlo skvěle, na začátku kariéry mu to ale tak nešlo. Mila Kunis je americká herečka původem z Ukrajiny, která hrála například v romantické komedii Kamarád taky rád a dabuje postavu Meg v anglické verzi seriálu Griffinovi.

Poznámka:
Přijmení dámy Judi Dench se ve slangové angličtině stalo synonymem něčeho výborného, skvělého.

Přepis titulků

A Idrisi, ty hraješ britské postavy, ale párkrát jsme slyšeli tvůj americký přízvuk. Chrisi, viděl jsi Špínu Baltimoru? - Miluju to! - Věděl jsi, že Idris je Brit? Vůbec ne. Hrozně mě děsil. I teď se ho bojím. - Nikdo nevěděl, že jsi Brit. - Ale je fakt, že jsem byl na konkurzech tolikrát a oni mi říkali: "Gangster by neměl mít anglický přízvuk." - Tys byl na konkurzu?

- Jo, čtyřikrát. - Nekecej! - No tak, Chrisi. Ty? Kdo jinej tam byl? Dobře, tak buď Idris, nebo Martin Lawrence... Kdo?! Byli tam fakt skvělí mladí herci z New Yorku. Hodně jich bylo dobrých. - Vážně? - Fakt. - Kdybych šel na konkurz a viděl tě tam na chodbě, prostě bych se otočil. Rozhodně tu roli nedostanu, je tu Idris. Ale tvůj americký přízvuk nebyl vždycky tak dobrý.

- Teď se mi za tebe svírá žaludek. - Já nevím, co přijde. Ale víš. Sci-fi legenda Space Precinct z roku 1994. Jo, jasně. - Počkej, potřebuju nápovědu. 1984? - 1994. - Netuším. - Nikdy jsi to neviděl? Slyšel jsem, že je z toho klip, našel jsem to na YouTube, předabovali mě tam. Nejsem to já. - Nekecám, fakt to nejsem já.

- Vlastně to jsem já. Ale ať to byl kdokoli, jemu se to taky moc nepovedlo. - Nezní to jako já. Máte ten klip? - Ano, máme. Tohle je Idris a je to velice jemné, úžasně udělané, možná si ani nevšimnete, že to nemluví Idris. Tady to máme. Policajti? Vy jste nějak zapletený s policií, Oturi? Nebojte se, panenko. Soustřeďte se na to, co vám jde nejlépe, buďte krásná. - Podsvětelná pizza.

- Už bylo na čase. Přijdu do hangáru. Vrátím se. Přivezeme ještě teplé, kamkoliv na Altoru. To vám garantujeme. Zmizte. To bylo dobrý.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Fakt jsem doufal, že řekne něco rusky.

60

Odpovědět

Teď bych si dal tu Podsvětelnou pizzu :)

20

Odpovědět

Rustina znie anglosasom hrubo? Divne, Ved rustina je tak pekna kombinacia tvrdosti a mäkkosti.

133

Odpovědět

To je tím R. Anglosasové klasické R nemají, mají takový ten "horký knedlík v hubě", takže když slyší řeč, která je plná R, tak jim to zní drsně.

120

Odpovědět

+FerdaTaky ch [x].

20