Až moc realistická hraSNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:113
Počet zobrazení:6 044
Jestli jste si někdy přáli být v té nejvymakanější hře s těmi nejrealističtějšími postavami, tak si to radši ještě rozmyslete. V hlavní NPC roli Kit Harrington.

Přepis titulků

Tuhle hru si zamiluješ. Je ta grafika tak super, jak se říká? Jako fakt? Earth War 2 vypadá oproti Earth War 3 jako Mario. - A to nemluvím ani o VR. - Libec. Jdou se odbouchnout zombíci. - Jako bych tam fakt byl. - Že jo? Čau. Ty musíš být ten zvláštní agent. Jsem Damien.

Vedu tenhle úkryt, kde můžeš vylepšit vybavení a zkontrolovat si pokrok. Ale nejdřív najdi zbrojárnu. - Vezmu to největší dělo, co tam maj. - Jen do toho. Čau, agente. Já jsem Ethan. Vedu tenhle úkryt s Damianem. Tohle je tvé středisko pro mise. Nebo bude, až ho rozchodím. Super, nechci se bavit.

Kde jsou ty zbraně? Hej, to jsem já, Damien. Bavil ses s Ethanem. Podle něj prý vedeme úkryt společně. Nevedeme. To já. On pomáhá. Tak jo… Ethan je fajn, ale nápady nemá nic moc. Jako jeho středisko pro mise.

Chci sejmout nějaký zombíky, ale ti pomocníci do mě furt hučí. NPCčka? Jestli nechceš mluvit, zmáčkni B. - Chceš o Ethanovi slyšet něco divného? - Přeskočit. Chápu to. Jsi zaneprázdněný. Běž nakopat prdele. Agente, v sektoru 3 je armáda zombíků. - Pojď se připravit. - Konečně, díky. Hele, lhal jsem o té armádě zombíků, abychom si mohli promluvit sami.

To je na mě Damien jako naštvaný? Podle mě žárlí na to středisko pro mise, protože to byl můj nápad. Nebo mi něco uniká? Co myslíš ty? ŽÁRLÍ, NĚCO JINÉHO, PŘESKOČIT Sklapni. Jasně, chápu to. Nemáš čas mluvit.

Ale budu hádat. Na Damiana si čas najdeš? Tady je to taková otrava. To si děláš srandu? Proboha živýho. Co to mělo znamenat? Nemůžu je zabít? Pozor. Au.

Dávej pozor. Po… po… pozor. - Přeskočit. - Chápu to, jsi zaneprázdněný. Běž nakopat prdele. Zbraň. Teď. Prosím! Agente, tady jsi. Jsem Knox, velitelka oddělení. Půjdu hned k věci. Co se to děje s Ethanem a Damianem?

S těma dvěma to není prdel. Dáme řeč potom. Každopádně sklad zbraní je tamhle. Zlom vaz. Proboha, konečně. Čau, agente, Damien a já tu teď řešíme nějaký věci. - Ne! - Jo, budeme potřebovat minutku. O samotě. - Sklad zbraní uzamčen. - Děláš si srandu? Ani náhodou to není tvoje.

Tohle je pokaždý, Ethane, prokrista pána. - Dlabat na to. Jdu beze zbraně. - Jo. Dveře laborky otevřeny. Co je to s Ethanem a Damianem? Ne! KONEC HRY Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já jsem u tohohle občas tak zoufalá. Ale to z důvodu, že mám nesnesitelnou nutkavou potřebu vědět VŠECHNO, VŠECHNO! Miluju příběhové hry, veškeré sidequesty, achievementy a dohrané na 100 %... a někdy se mi u toho chce fakt brečet, když si uvědomím, že jsem tu hru mohla hrát třeba o 30 hodin kratší dobu :-D.

00

Odpovědět

Na konci jsem si představoval něco ve smyslu, že ho zombicí sežerou a on bude muset všechny ty dialogy projet znovu :D

102