Super Force versus rozpočetSave the Supers (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:440
Počet zobrazení:6 804

A je tu první díl slibovaného webseriálu Save the Supers, jehož autorem je Sandeep Parikh (Zaboo ze seriálu The Guild). V úvodním díle se seznámíte s kompletní sestavou týmu superhrdinů, který si říká Super Force. Aktuálně se bohužel potýká s jistými finančními problémy, a proto je na čase si sednout a vymyslet nějaký způsob, jak zbohatnout. Celý seriál je parodií na nejrůznější superhrdiny, především na populární hrdinský tým zvaný Liga spravedlivých (Justice League), do kterého patřil například Batman, Superman, Flash, Aquaman, Wonder Woman a další... Nicméně díky skvělému zpracování a humoru si na své určitě přijdou i ti z vás, kteří komiksům zrovna neholdují. Jména jednotlivých superhrdinů jsem se nakonec rozhodl nepřekládat, takže jen v krátkosti vysvětlím, co přesně znamenají. Merman - jméno hodně podobné slovu "mermaid", které znamená "mořská pana" - doslova by se tedy dalo přeložit jako Mořský pán Fleet Foot - doslova něco jako Rychlonožka World Man - obdoba Supermana; doslova něco jako Světový muž, Svěťák Night Knight - "night" znamená "noc" a "knight" znamená "rytíř"; celé jméno je založeno na zvukové spodobě obou slov, takže v češtině by se dal použít např. ekvivalent Rytíř Vikýř, ale v originále je to zároveň dvojsmysl, protože Američané používají hodně podobně znějící obrat "Night-night", když si vzájemně přejí "Dobrou noc" Morphman - doslova "měnící se muž" Elementra - zde asi není třeba vysvětlovat

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Vítejte v naší bance. Přejete si? Zdravím vespolek, pěkně to tu roztočíme. Přišli jsme vám zatopit. Takže žádný blbinky, nebo vás zabiju! To si bankujte. - Protože jsme v bance.

Je to sranda. - Pro smích tu budeš ty, Jokestere. Fleet Foot! Šup sem, šup tam! Na něj, hoši. My nejsme tví hoši, chlapče. - Kde jsou mý kumpáni? - Morphmane, demoliční kouli. Já ještě nedokdákal, Super Force! To jako fakt? Vážně?

- Další superzloduch byl poražen... - Je čas jít na kutě! Lidi... - Přestaňte. Je po něm. - Stále se hýbe! - World Mane, laserový pohled není... - Aktivuji laserový pohled! VideaČesky.cz uvádí: Save the Supers Epizoda 1x01 Super Force versus rozpočet Začneme, všichni se usaďte. Ty kamery mě zbožňují.

Vítejte u seriálu World Man a přátelé. Snažte se nemluvit přímo do kamer. Natáčíme tu dokument o celé Super Force. - Na jakém to poběží kanálu? - Poběží to na internetu. - Na internetu? - Moje děcka milujou internetový memy. To zkusíme. Jako ten, co nazpíval Chocolate Rain. Kdybych měl jmenovat svého hrdinu, byl by jím ten, co nazpíval Chocolate Rain. Je to takový Jackie Robinson internetu. Ano, Morp Man má pravdu. Měli bychom se soustředit. Jak asi víte, financování od vlády, které nedávno zredukovali o polovinu, zredukovali znovu o polovinu.

- Takže teď nemáme nic? - Takhle dělení nefunguje. Víš to jistě? - Pojďme vymyslet, jak vydělat peníze. - Měl bych řešení. Vyvíjím proces, v rámci kterého vezmu naši super DNA a udělám z ní super DNA polévku. Poté tu polévku vstříknu do kravské dělohy, kde se z ní vyvine...

super plod. Dobře... Nemusí nutně jít o kravskou dělohu. Postačí v podstatě jakákoliv robustní děloha. Ideálně nějaká nesmrtelná. Fuj! Ne! Tohle je už asi popátý, co chceš dělat pokusy s mou dělohou. - Zapomeň! - Sáhnutím do vlastních řad ušetříme, takže to beru jako možná. - Teď ale přemýšlíme, jak vydělat.

- No jasně. Vůbec netuším, jak nám super dítě vydělá prachy. Zkrátka mi to nejde do hlavy! A jak vám tedy to super dítě vydělá peníze? Marketing. - Já mám nápad! - Skvěle, Fleet Foote. Měli bychom předělat internetový memy. Na Wikipedii o tom psali, že... Nikdy se tě nevzdám a nikdy tě nezklamu. - RickRoll’d!

- Vzdalujeme se od tématu. To ty se vzdaluješ, Ariel. Žijeme ve smutné a nezáviděníhodné době, kdy si zločinci vydělávají 7 miliard dolarů za minutu. - To číslo sis vymyslel. - A my, superhrdinové, se máme plazit pro drobné z internetu jako nějací zaostalí žebráci? - No tak. - Pardon, duševně zaostalí žebráci. To tu snad máme zpívat a tancovat, zatímco si ti zbohatlí dealeři cracku skupují ostrovy?

- To je absurdní! - To je absurdní! Chci tím říct, že bychom měli okrádat gangstery. Okrádat gangstery! Kradení je zločin bez ohledu na to, koho okradeš. - Do mé DNA polévky ani nepáchneš! - Fajn! Stejně jsem v ní nechtěl být! To víte, že v ní budu. O to se postarám. Jinak to bude jako kuřecí vývar bez kuřete.

V té polévce bude pořádná dávka World Mana. - Přestaňte s tou DNA polévkou. - DNA polévkou. - Paráda, Morp Man odjíždí. Máte někdo jeden dobrý použitelný nápad? - Jo. Co kdyby sis přestal vozit zadek v mým neviditelným tryskáči, když umíš sám lítat? Dobře. To není vůbec špatný nápad. - Tryskový pohon je dost drahý. - Fajn, uděláme super dítě. - Moje řeč! - Ani náhodou, jasný? - Na to zapomeňte.

- Fašisto! Hlavně, že jsi sám nic nevymyslel. Dobrá, jelikož při misích neustále ničíme cizí majetek... Naše práce je hotova. Morphe, až po tobě! Šup sem, šup tam! Panebože. ...snížíme rozpočet jedině tím, že se někoho zbavíme. Víte co? Co takhle změnit téma? Co kdyby... Super Force! TEN, CO NAZPÍVAL CHOCOLATE RAIN Jdi do prdele, zločine!

- Ne, to ne. Tohle neříkej. - Dobře. - Jdi do prdele, zločine! - Nejde o tón hlasu. Prostě to neříkej. Jdi do prdele, zločine. Kristepane! Lepší? V této řadě ještě uvidíte: intriky, dobrodružství, bomby, generály, kočky, tělesné tekutiny, rande, kalby a spoustu, spoustu, spoustu, spoustu, spoustu...

dalšího. Další díl najdete již příští neděli ve 20:00 na www.videacesky.cz!

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak teď jsem se hodně přemohl pro ty co si to užili řeknu je že tohle není parodie, takhle blbý komiksy o "Suprácích" jsou již v základu, bohužel to ani není vtipný, údernost to má o síle kuličkové pistole z vietnamských krámků. Pokud chcete parodii tak si přečtěte komiks The Boys od Gartha Ennise, je to vtipný a má to příběh. (Avengers příběh nemá...)

181

Odpovědět

Ah "Zaboo" má úžasnou roli mermana :D

181

Odpovědět

Možná by stálo za to napsat, že Night Knight je (asi) parodií na Batmana - Dark Knight, různý gadgety, "geniální" plány atd. :)

182

Odpovědět

To v dalších dílech jasně vyplyne. :-) Navíc jsem u zmínky o Justice League vypsal zrovna ty postavy, které tu podle všeho parodují. ;-)

180

Odpovědět

BLBOST^n

1812

Odpovědět

Lidi zdá se to jenom mě nebo jediný na co se tam dá koukat je Elementra

1811

Odpovědět

Čakal som viac :/

188

Odpovědět

Je to celkem vtipne. Mate o fanouska navic, mohli by ste to vysilat pravidelne, rekneme v utery kolem 20:00. :D

1812

Odpovědět

Super! A už jsem se naivně bála, že se žádnýho "f**k" nedočkáme :D.

189

Odpovědět

Mně se to líbí :-) Uvidíme co bude dál...

188

Odpovědět

lepší parodii jsem už dlouho neviděla :D

1811

Odpovědět

Sandeepovu tvorbu mám rád, nářezové hlášky, parodické odkazy. Postavy potřebují očividně víc času na rozvoj (než 6 minut), takže se těším na další díly. Díky Týme (videacesky) :-D

195

Odpovědět

Tak tohle je paráda, tohle si nechám líbit :) Dobrá parodie na superhrdinský komiksy, zatím to mají pěkně vymyšlený a hlášky jsou pěkně dávkovaný. Super, těším se na další díly.

"Fuck you, crime."

189

Odpovědět

10 for Elementra! That bitch is hot! :D

1818

Odpovědět

Mě to baví. :D Skoro jak Journey Quest :D

1816

Další