Super Force versus konecSave the Supers (S01E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:224
Počet zobrazení:4 864

Dnes se posledním dílem rozloučíme s webseriálem Save the Supers, který si tu bohužel příliš fanoušků nezískal. Každopádně určitě spoustu z vás potěším, protože jsem se rozhodl od příští neděle obnovit pravidelný překlad seriálu Dorkly Bits. Na našem webu najdete již 77 přeložených epizod a v době, kdy jsme seriál nevysílali, vzniklo několik kvalitních nových dílů, takže jsem se rozhodl Dorkly Bits znovu aspoň jednou týdně překládat.

Přepis titulků

Minule jste viděli: Fleet Foot objednal obrovskou párty. Merman se zdunil. Dorazil Generál. Párty byla vypečená. Knight odvedl Generálovu pozornost. Morphman a Merman se usmířili, ale pak se Generál zachoval jako hovado a odstříhnul Super Force. Co bude dál? Nemůžu se dočkat! Epizoda 1x07 Super Force versus konec Jo, velitelství Super Force!

Je to tu boží, že jo? Brzo to tu zavřou! Tancuj! Čau, Morphmane. Ahoj, kámo! Jak to jde, ty zm*de jeden? Ty ses s náma přišel bavit, co? Ne, přišel se bavit na náš účet! Uklidni se, Hemingwayi. Máš dost. Je konec. Je po všem.

Se Super Force je šmitec. Jsme kaput. Stěhujem se do Kaputova. To je město a my v něm bydlíme. Ty jseš bez práce a ty jseš taky bez práce. Ale on práci má. Bude dělat s tím týmem debilů. To na sebe ani nevezmeš lidskou podobu? Abys pokecal s kámošem? Páni. Pro mě jseš mrtvej.

Mrtvej! A vy jste mrtvý pro nás! Jou, jou, jou! My nejsme jen vaši super DJové! Jsme taky vaši super zloduši! Jo! Svět již brzy pocítí sílu DJ Smrtky. DJ... Smrtka! A se mnou tu je Smrtiny Child!

Přesně tak, Super Force, bacha na uši! Tyhle ultrazvukové radionukleové paprsky naruší vaše schopnosti na molekulární bázi! Ticho! Teď nejspíš netušíte, co je náš hlavní plán. Podle protokolu bychom vám ho asi měli trochu popsat. - World Mane! - Začali jsme v malém, na oslavách a plesech. Občas jsme vymetli i nějaký ten bar micva.

Mazel tov! Použij na ten zesilovač laserovej pohled. Nemůžu. Cítím v těle podivně nepříjemný pocit. Myslíš bolest? Nevyspal ses s Rošťandou, ty šmejde? Dělali jsme jen misionáře. To je to přes židli, ne? Teď zničíme celou Super Force. Prodloužený zlověstný smích! Nebojte, Generále.

Tento kokon je neproniknutelný. Nic nepronikne dovnitř ani ven. Včetně signálu, zdá se. Dovnitř nepronikne nic. Dokonce ani kyslík. - Cože? - Snickers? Ne, díky. Obvykle jste hlavním hrdinou vy, dnes to byl Merman. Co se stalo? Jo, tohle jsem mu nechal.

Ale o*ukal jsem jeho holku. - Ty jseš mi povědomej. - Jsem nejrychlejší muž na světě. Ne, už si vzpomínám. Ty jseš Démon rychlo... Opovaž se mi to pos*at! Tyhle lidi o tom nevěděj ani ho*vno! Pozor na cestu. - Bejval jsi můj kámoš. - Za dnešek se omlouvám. - Zavoláš mi? - Jo, určitě. Ne, ani za boha. Čau. Byl to slaboch.

To je fuk. Aspoň na dvě stě let si dávám od vztahů pauzu. Dobrá práce, Mermane. Morphman mi vylíčil, co se stalo, zatímco jsem byl v Knightově kokonu, což pro mě byl velmi nevšední zážitek. Ten talíř je špinavý. Donesu vám jiný. Ale zachránili jste mi život a to vezmeme rozhodně v úvahu. Takže Super Force... Dáme vám vědět.

Počkejte si. Au! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Díky za tenhle seriál.. Byl prostě super! Je škoda, že skončil tak brzy.. :/

200

Odpovědět

Škoda že končí :)

200

Odpovědět

Nebyli to ti dva z electronic supersonic? :D

181

Odpovědět

alespoň do tegu hoďte Clare Grant a Seth Green

200

Odpovědět

Doplněno, zapomněl jsem. ;-)

190

Odpovědět

Je pravda, že každý má iný typ humoru, ktorí mu vyhovuje.. ale nečakal by som že práve tento seriál bude jeden z tých menej obľúbených. Ale čo sa dá robiť. Ďakujem aspoň za tých 7 dielov :)

190

Odpovědět

Kdo chce další díly SF musí počkat až je natočí.

180

Odpovědět

Nechcete super hrdinu z japonska ?

http://www.youtube.com/watch?v=8KqD2RNFW5E

182

Odpovědět

Hej to by nemuselo být spatny, trhlí hrdina bojující s neviditelnými padouchy, jenž se svému okolí jeví, jako naprostý retard. Ale řekl bych, že po pár dílech to bude už slušně ohrané.

181

Odpovědět

+pav1podle jejich webu, má první řada 4 díly a druhá 8.

181

Odpovědět

Já si myslím, že fanoušky si získal. Vždyť je to dobrý seroš se supr fóry :)

191

Odpovědět

Seth je taková svině! :D

181

Odpovědět

Seriál se mi líbil... jenom poslední díl byl fakt úděsnej...

209

Odpovědět

ked vidim ake blbosti tu dostavaju 10 hodnotenia a tento originalny a vtipny serial je tak podcenovany ...skoda
kazdopadne vdaka za preklad

193

Odpovědět

nejlepsi dil

185