Super Force versus seznamkaSave the Supers (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:195
Počet zobrazení:4 101

Po dvoutýdenní pauze, která byla způsobena mým pracovním vytížením a leností, za kterou se omlouvám, je tu v pořadí již pátý díl superhrdinského webseriálu Save the Supers. Tentokrát se Merman odhodlá vyzkoušet speciální internetovou seznamku pro superhrdiny a World Man vyzve Fleet Foota na závod kolem světa, aby jednou pro vždy zjistili, kdo z nich je rychlejší. Night Knight si navíc sežene parťáka jménem Sparrow (česky Vrabec), který je jasnou parodií na Batmanova Robina (česky Červenka). Přeji příjemnou zábavu!

Přepis titulků

Minule jste viděli: Rozpočet Super Force se nadále smrskává. Fleet Foot vyrobil video plné odvážných tvrzení. Nejrychlejší muž na světě. Merman byl smutný, když viděl Elementru přicuclou na učitelově obličeji. Vrzne si už konečně? Kristepane! To zjistíte teď. Epizoda 1x05 Super Force versus seznamka My nabíráme uchazeče přes Seznamku pro hrdiny?

Aha, ty ji používáš pro vlastní potřeby. To je pěkný, nebo spíš ubohý. Každej nemá dech pravdy, aby bez problémů zaskóroval. Použila jsem ho jen jednou, od soudu s čarodějkou ze Salemu, na Brada. Tak na Brada, jo? To je ten... učitel? - Jo.

- Myslel jsem, že to bude jednorázovej úlet. Já taky, ale on není jen sexy. Je milej a vtipnej. - A šoustá jako sbíječka. - No jasně. - Nazdar! - Ještě tu nikdo není. Ne, už se blížej. Slyším je tam. Má jednu takovou specialitu, kdy mě chytne za nohu a... Co záleží na tom, kdo je rychlejší, když kopem za jeden tým? - Nakreslím ti to. - Je důležité vědět, v čem všem jsem lepší než ty. Jsme tu všichni?

Kde je Night Knight? Pánové... Tos tam byl celou dobu? ...a pohledná dámo Elementro, rád bych vám představil 42. mladistvého Sparrowa. Skvělý. Další Sparrow? Je ti jasný, že nedostaneš ani dolar, viď? 42.

Sparrow v pořadí. Jen zírejte. Do dvaačtyřicetice všeho dobrého. Dobře. Vítej, Sparrowe, paráda. Vítám tě v týmu. Střední škola nám poslala obří vyúčtování za úklid všech konfet, protože se jich uklízeči nadejchali a onemocněli. Konfety v plicích. Na ty umřel Sparrow č.12. No vidíš, já o tom slyším prvně. Abychom měli na zaplacení, musíme omezit rozpočet na zábavu.

Tudíž musíme zrušit naši dnešní párty. Cože? - To je nemilé! Božínku. - Sklapni. Mám domluvenej oběd, takže to urychlíme. Fleete, zruš všechno ohledně té párty. DJe, občerstvení atd. Jupí, mám projekt! Night Knighte, od tebe bych potřeboval zaktualizovat software na našem počítači.

A neřeš už prosím podmínky použití. Nemůžeme je předělat. Prostě klikni na "přijmout". - Pojď, Sparrowe. - Dobře. Mám si vůbec zapamatovávat jeho jméno? A vy dva, každej dvacet zločinů. Zabraňte jim. Těžká práce. Jo a doufám, že ti ta schůzka vyjde. - Doufám, že ti ta schůzka vyjde. - Dobře. Ty ani...

Ani nevíš, o co jde! Ne, nechci objednávat nové DJe. Jen prosím zrušte ty, co jsme si už objednali. - Fleete, ty jsi černoch. - Jsem rád, že sis všiml. - Minutku, musím to vyřídit. - Proto si myslíš, že jsi rychlejší než já. - To je rasistický. - Počkat, tři DJové za cenu jednoho? - To je skvělá nabídka. - Viděl jsem tvou prezentaci Nejrychlejší superhrdina na světě. Zaprvé, slovo "svět" nesmíš používat.

Koupil jsem ho od toho chlápka před poštou. To zní jako podvod. Takže jsi pomalejší, a ještě k tomu hloupější. Jaký to smutný den pro tvůj lid. Ještě se vám ozvu. Nikdo mi nebude říkat, že jsem pomalejší. Nyní se přesuneme na Mermanovo rande, které již začalo. No, aspoň jsme vyhráli tady Frederica. Jasně.

Co to říkáš? Podle Frederica jsem prý úplně jiná liga než ty, takže promiň. - Mluvení s rybami je fajn schopnost. - Díky. Takže, Rošťando, jakou máš schopnost, kromě toho darebáctví? Na prvním rande se o ní obvykle nebavím. Trochu se za ni stydím. Hele, já stříkám inkoust dírama v rukách. O moc horší to bejt nemůže. To je sexy.

Ani bych neřekla. Jsem pohlcovač energie. Pokud se mě dotkneš, doslova z tebe vysaju život. Dobře. Takže randím s holkou, který se nesmím dotknout. No, normálně se sice na prvním rande nelíbám, ale... - Jak to myslíš? Jak můžeš... - Pšššt! Dobře. Páni.

Tak jo. Takže přes Nepál, Šanghaj a Ekvádor. - Nevynechávej Austrálii. - A ty nelítej. Pojďte to už odstartovat. Night Knighta bysme na základně neměli nechávat bez dozoru. Kdo se jako první dotkne Sparrowovy ruky, je vítěz, ano? - Přesně. - Tak proč stojíte čelem ode mě? Protože jde o závod kolem světa, debile. Otoč se.

Do toho, Fleet Foote! Do toho, World Mane! Tak jo. Zaujmout pozice, připravit, start! Vítěz. To posoudí nejlíp Sparrow. Co říkáš, Sparrowe? Cítím se jinak. Kde mám ruce? - Asi bychom měli...

- Moje ruce. Zůstaň s námi, Sparrow. Musíš nám říct, kdo ten závod vyhrál. - Musíme ho odvézt do nemocnice. - Panebože! - Doběhnu ty ruce najít. - Zjisti, která dolétla dál. Jestli pravačka, tak jsem vyhrál. Zkouška raz, dva. Raz, dva, tři. Fleete, chtěl jsem po tobě jedinou věc. Co se stalo Sparrowovi? Zachránili jsme Hooverovu přehradu před oživlým...

- autem? - Oživlým autem? Byl to nějakej šílenej Transformer a dělal do celý tý přehrady díry... A Sparrow je obětavě utěsnil vlastníma rukama. Bože. Nighte, proč jsi nezrušil tu párty ty? Fleet Foot říkal, že se o to po závodě postará. Ahoj. Také vás zdravím.

Fleet Foot a World Man spolu měli závodit. Vzhledem k mému detektivnímu nadání předpokládám, že byl můj Sparrow použit jako cílová páska... a paže mu urvala nadpozemská rychlost našich kolegů. Jdem to tu trochu rozjet! Ruce nahoru, ruce nahoru! - Závod vyhrála levá strana. - Ne. - Ano! Za týden uvidíte: Párty se rozjede a pak se rozjede ještě víc.

A pak přijde trapná chvíle. A pak ještě trapnější chvíle. A pak přijde... Na to si budete muset počkat, že ano, vy spoileroví nenasytové? Už za týden v Save the Supers! Další díl již příští neděli ve 20:00 na www.videacesky.cz!

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

U toho dílu jsem se opravdu zasmál :-D

180

Odpovědět

Tak tohle je snad zatím nelepší díl, ty dupačky s výsuvným bodákem mě dostalo :D

181

Odpovědět

Spolier: Hands up, hands up :D

181

Odpovědět

Paráda :) I pátý díl se mi zamlouval :)

184