Super Force versus kočkatastrofaSave the Supers (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:218
Počet zobrazení:4 955

Je tu třetí díl superhrdinského webseriálu Save the Supers. Super Force právě dopadla vyhlášenou zlodějku Panteru (Felicia Day) a bude na ni muset dohlédnout. Nakonec se ale ukáže, že by Pantera mohla vyřešit palčivý problém s rozpočtem...

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Minule jste viděli: Super Force řeší problém s rozpočtem. Někdo musel být propuštěn. Nakonec to byl Morph Man, protože se v práci opil. Jak se ostatní vzpamatují ze ztráty přítele? To zjistíte teď. Epizoda 1x03 Super Force versus kočkatastrofa Právě jsme... připravili zločin o drápy!

- Neboť jsme lapili Panteru. - Jo! Stoupáme k oblakům. Vypověděla mi židle. Zdravím vás, Super Force! Díky několika zajatým super zloduchům na kontě týmu Revengers máme dost napilno. Takže si budete muset nechat Panteru, nejhledanější hadí ženu a umělkyni, co se přestrájí za kočku, od dob RuPaula, u vás na základně, pokud to samozřejmě zvládnete.

- Jistě. Bude pod dohledem... - Underwood končí. ...24 hodin denně. Všichni budeme mít stejně dlouhé směny. To není fér. Měl bych mít kratší. Co kdybys vrátil bustu Nefertiti do muzea, ze kterého ji ukradla? - Myslíš tuhle? - Ne, ne, ne! Je to padělek! Pantera je známá tím, že zaměňuje umělecká díla za neuvěřitelně realistické repliky z kartónu.

- Velice trefně jim říká... - Kočkopie? Vážně? Proč maj šílený super zloduši v oblibě laciný fórky? ...kočkopie! Skvělá slovní hříčka. Mermane, mám toho dost. Dostanu novou židli? Moje už drží pohromadě jen díky lepící pásce.

- Jasně. Všichni dostanete nový židle. - Jo! Místo nemocenský. Jo, takhle funguje rozpočet. El, teď máš směnu ty. - No jo. - Mermane, dívej, kolik nám tu lidi nabízí. Hodil jsem na net fotku té falešné Nefertiti, než ji Night rozbil, a přišla spousta nabídek. Lidi jsou ochotný za padělky slušně zaplatit. Páni, kolik nabízej nejvíc?

Tady Panthlover nabízí dva tácy. A jinak tweetuje jen motivační vzkazy, takže to myslí fakt vážně. Jak dlouho budu ještě v téhle vězniči? - Budu tu navždyčičicky? - Přestaň s tím! - Někoho jsem přimňoukla. - Hrozný. Fakt hrozný. Pantero, chceme tě poprosit, jestli bys nám to nespravila. Pro chutnou rybičku, jako jsi ty, bych mohla. - Ale co z toho kápne mně...

mňau? - Tohle už se fakt nedá. Mohli bychom svědčit u soudu. O.J.-ovi jsme taky pomohli. Myslí OctoJacka, osmirukého zloděje aut. Kradl auta pro rodinu, tak jsme se ho zastali a snížili jsme mu trest na polovinu. - Prošla mu i vražda. - Svým způsobem. Takže si vzájemně poškrábeme záda? Ty jsi jednou z mála černých koček, která se mi zamlouvá. - Ty drápy jsou smrtící, takže bacha.

- Aha, to není hezký. Tohle ti tu necháme. Čau, Mermane. Vyspal ses? Bejt letecká společnost, musel bych tě za ty pytle pod očima pěkně zkásnout. A v tomhle případě nejsem Wizz Air. Hele, mám na vás jednu otázku. Kdy jste naposled viděli asyrského okřídleného býka s pěti nohama? Děcka, to jste udělaly vy?

Za to může Jaden! Promiň, taťko. Promiňte, pane Mermane. - Kdo by se na tebe dokázal zlobit? - Jsou tak zlatý. - Miláčci. Takže takhle. Jdem zabránit Dlátaři, aby nevyryl svůj ksicht do Mount Rushmore. A než se vrátím, bude to opravený. Je to jasný? - Dobrá, jdeme. Šup sem... - Šup nikam! Ty tu zůstaneš.

Na super rychlost už máme World Mana. Zatím, děcka. Donesu vám pití. Kristepane! - Nepřeháníš to? - Nevím, o čem to mluvíš! Ona ráda vyrábí, děti se bavěj a máme na nový vybavení! - Je to samý plus, plus, plus, plus. - Nedělej blbýho. Náhrdelníky, luxusní oblečení, hodinky, švýcarský hodinky! - S tím je konec.

- Vážně? Vždyť jsem skoro srovnal rozpočet. Možná si budem moct dovolit i tvý super dítě. Takhle ne. Takhle ne! Dobrou, pane Mermane. - Krvácí mi ruka. - Mamince ani muk. Jasně. Dobrou, děti. Možná máš pravdu...

Jo, vidím tě, takže... To nejsem já. Už zase modernizujem? Konání dobra je zkrátka fajn. Ne, končíme s tím. Já ale ztratila všechny účtenky. Vrátím aspoň všechno kancelářský vybavení a zruším stránku na eBayi. Ale na mou World Manovu vylepšenou sochu Davida lidi přihazují už sedm tisíc. - Zvětšil jsem mu totiž...

- Někde je chyba. Je to z kartonu. Kdo hlídá Panteru? - Ty máš směnu, World Mane. - Penis. Zvětšil jsem mu penis. Vždyť ji hlídáš ty. Viděl jsem tě tam. Vidíš? Tady jsi. Tys byl debil už od narození, nebo za to může naše žlutý slunce? Pantero! Pantero?

Tak jo, tak jo, nemůže bejt daleko, pokud... Neeeeee! Jseš prase. Za týden uvidíte: Super Force bude přednášet středoškolákům. A vůbec nic se nezvrtne. Až na jednu věc - všechno. Všechno je tou jedinou věcí, která se ošklivě zvrtne. Už za týden v Save the Supers!

Další díl již příští neděli ve 20:00 na www.videacesky.cz!

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

neni to nahodou felicia Day?

191

Odpovědět

Přečti si popisek.

181

Odpovědět

Hezká narážka na Sin City na začátku :)

181

Odpovědět

:D Sice je to blbost, ale aspoň se člověk zasměje :)

180

Odpovědět

Yaaay, Felicia Day! <3

180

Odpovědět

Prostě super seroš. S "duplicats" to zabili!! :-D

181

Odpovědět

Tak se to konečně rozjíždí :) Narážka na dětskou práci výborná :D My hand is bleeding :D a narážky na Avengers a Batmana samozřejmě nepřehlédnutelné. Lstivý a prohnaný nepřítel. Tak doufejme, že nápady nevyprchaly a kvalita seriálu bude stoupat nebo alespoň stejná.

180

Odpovědět


Odpovědět

+mamlas... a tenhle, navrhuju přidat do popisku, díky :) http://www.youtube.com/watch?v=KID_qqzM1_o

180

Odpovědět

tohle prozatím byl nejlepší díl ... dobrý hlášky

180

Odpovědět

It's not meee :D

190