Super Force versus nezvaný hostSave the Supers (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:145
Počet zobrazení:4 444

Je tu předposlední díl seriálu Save the Supers a věci se komplikují... Fleet Foot nezrušil párty, a tak se nakonec přece jen konat bude. Navíc na ni dorazí jeden nečekaný a nezvaný host, který by mohl zrušit celý tým Super Force. Jak to dopadne? A jak se vyvine vztah Mermana a Rošťandy? To uvidíte už za chvíli.

Přepis titulků

Minule jste viděli: Elementra se přicucla učiteli na ksicht, a tak vyrazil Merman na rande s vycucávačkou energie. Fleet Foot měl zrušit párty, ale vcucnul ho závod. Night Knightův nový parťák Sparrow přišel o ruce, což vycucne poslední zbytek už tak vycuclého rozpočtu Super Force. Co si Merman počne? To zjistíte teď, cucáci! Epizoda 1x06 Super Force versus nezvaný host - Čau!

- No tak, já tady pracuju! Nazdar, kapitáne Pruďousi, půjdeš se bavit, nebo tu hodláš celej večer prosedět? - El, stojíme na pokraji bankrotu. - Jen se napij, Grinchi. Generál má dorazit příští týden na inspekci a v posledních dnech z nás není nadšenej. Já nám získám jeho přízeň. Jsem totiž dozlatova vypečený. - Ani to nevysvětluj. - Je to koupená fráze. Časem se chytne, uvidíte. Paráda, World Man si zase kupuje slova?

Další výdaj, který budu muset vysvětlit. Ale až za týden. Mohli bysme aspoň jeden večer neřešit prachy? Kam mám postavit třetího DJe? - Teď... - Třetí DJ? Měli zrovna výhodnou akci. Já jdu pracovat, jasný? A... Kdo mi nalil do hrnku chlast? World Man, ještě než zmizel, a já jsem ti pak ještě přilila.

- Týmová práce! - Víš, že jsem studenokrevný a okamžitě se opiju. To ne, to ne. Vytéká mi inkoust. Fuj. Představuji vám svého hosta. - Co se to tu kruci děje? - Tohle není moc dozlatova vypečený. Jak si troufáš otravovat Generála, když není ve službě? Není ve službě? Blbost! Voják je vždy připraven! Já ho žeru.

Co kdybychom tu inspekci přeložili z úterních 9:00 na dnešních 21:20? Teen Revengers už mě při inspekci ohromili, tak se na to vrhneme, ano? Já jsem připravenej. Jsem tak... Já už se připravenej narodil. Něco vám o těch debilech řeknu. Dobře, Nighte, nechceš tu generála provést? My se půjdeme projít. S neskonalou radostí.

Je tahle párty dozlatova vypečená nebo co? Morphman je tu a pije balenou vodu. To vypadá slibně, Morphy. Jé, Svatý bruslař. - Bůh ti žehnej, Mermane. - Tobě taky, kanče. - Čau, Mozkoune. - Koukám, že chlastáš jako ryba, Mermane. Přesně. - Můžu si sáhnout pro štěstí? - Jasně. To mě baví.

Rošťanda je tu. Půjdu přilepit svůj jazyk na ten její. Klídek, střelče, trochu se uklidni. - Zařídím to. Čau. - Ahoj, World Mane. - Já jsem Rošťanda. - Ano. Přišla jsem za Mermanem. - Nevíš, kde je? - Poslal mě sem, protože je na mol. Co kdybychom se proletěli?

Tak jo! Elementro, čau! Čau, Brade. Čau. Čau! Nic lepšího 483letýmu větrnýmu živlu neřekneš? - Hustý. - Můžeš se postarat o Mermana? Šup sem, šup tam! Hračky pro ryby? Na ty mě fakt nedostaneš. Jasný?

Zapomeň. Jé, to je hlubinný potápěč. Takže zde pořádáme schůze, pane. Víceméně standard. Šest židlí, jeden stůl. - A tabule plná tajných informací. - Výtečný postřeh. - To jsou absolventi programu Sparrow? - Svým způsobem. Zaškrcen, utopen, tenhle vyhrál Grammy a poté byl zpopelněn. - Tak jo. - Tak jo! Čas na poletovou muchlovačku. Chodím s tvým kamarádem Mermanem.

A pokud se mě dotknu, vysaju z tebe život. Nejsi první pohlcovačka energie, se kterou jsem se vyspal. Pocházím z jiné planety. Vaše Slunce ze mě dělá borce. Yadda yadda. Můžeme na to. Trochu to ale kazí to tvoje gigantický ego. Dobrý vtip. Dozlatova vypečený. Ale teď vážně. Kdy ses naposledy dotkla někoho, kdo to přežije? Už se to tu pomalu rozjíždí!

Paříme! Morphe, jsem rád, žes přišel. Jestli jseš čistej a střízlivej, chci tě zpátky do týmu. Víš, co ti řeknu? Poslyš. Jseš můj nejlepší kámoš. Račte vstoupit do mé laboratoře, Generále. Jen nesahejte na káď s tekutým AIDS. Tohle není dobrý.

Je v ní totiž tekuté AIDS, a to dělá skvrny. S dovolením. Tak jo. Pardon. Generále Underwoode, omlouvám se za svou nepřítomnost, ale ujišťuji vás, že tu máme vše pod kontrolou. - Moc se omlouvám. - Ustupte od Generála. - Rozkaz, pane. Už jsem toho viděl dost. Financovat můžeme jen jeden tým. A Teen Revengers jsou skupinou nadaných mladíků.

Jsou ve věku, kdy je svět ještě nezkazil. Jsou přizpůsobiví, nejsou namyšlení, nemají rodinné vazby a jejich schopnosti jsou ohromující. Chybí jim jen dobrý vůdce. Ale jelikož se této role ujme Morphman, není co řešit. Na konci tohoto měsíce přestaneme financovat program Super Force. Ale jinak skvělá párty. Pěkná tečka na závěr.

Katapultován, zaškrcen, ubodán. Tahle naběhla přímo před stádo koní. Konfety v plicích, voodoo magie, tenhle se pořezal papírem, tenhle... už si nevzpomínám. Včelí žihadlo, usmrcen elektřinou, usmrcen pomočením. Za týden uvidíte: Vystřízliví Merman dřív, než ze sebe udělá naprostého blbce? Dali si World Man a Rošťanda pořádně do těla?

Je v těch DJích víc, než se na první pohled zdá? Proč je z Morphmana židle? Už za týden v Save the Supers! Další díl již příští neděli ve 20:00 na www.videacesky.cz!

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

k prekladu: myslim, ze osloveni "Grinchi", hned na zacatku by stalo za pocesteni a preklad "plus one" jako "host" taky neni uplne koser...

186

Odpovědět

Grinche tu zná spousta lidí, takže nevidím důvod to počešťovat. A kdybych tam napsal něco jako "plus 1", tak by to neznělo moc česky a ani se to u nás podle mě tolik nepoužívá.

191

Odpovědět

Jediný co mě na tomhle seriálu štve jsou ty zatraceně krátký díly :/ .. 10* btw :)

181