Super Force versus teenageřiSave the Supers (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:163
Počet zobrazení:4 387

Je tu čtvrtý díl superhrdinského webseriálu Save the Supers. Super Force se vydává na střední školu, aby poučila středoškoláky o hrdinství a World Man si k těmto účelům přizve jednoho speciálního hosta. Ten se ale Mermanovi vůbec nezamlouvá. Proč? Uvidíte sami.

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Minule jste viděli: Rozpočet Super Force šel z bídy přes úžasnou senzaci k ještě větší bídě. Dopadli Panteru, ale poté ji oddopadli. Najdou recept na zlepšení morálky? Také vůbec nevěřím v koncept morálky. To zjistíte teď. Epizoda 1x04 Super Force versus teenageři Kde vězíte?

Ne, nemůžu vás vidět, protože letíte v neviditelném tryskáči. Sakra! Co to k... I přes to, že nám pláchla Pantera, za sebou máme skvělý týden. Dopadli jsme Kardinála Hřícha, Dlátaře, a navíc jsme zachránili radu OSN před falešným Nelsonem Mandelou. A tak je čas na trochu relaxu v podobě besedy na střední škole.

Zabíjet nudu s teenagery je fajn. Zabíjet nudu s teenagery je fajn. Zabíjet nudu s teenagery je fajn. Zabíjet nudu s teenagery je fajn. Zabíjet teenagery je fajn. Pokud spáchali zločin. Takže mí rodiče jsou bohové a má matka je ztělesněním konceptu pravdy, proto jsem po ní zdědila dech pravdy.

Teplý! Říkají to mí vrstevníci, mezi které chci zapadnout. Mám nízké sebevědomí a ještě loni v říjnu jsem se pomočil ve spánku. Bojím se orchidejí. Zkuste to na pana Williamse. V pátek si napíšeme testík. Většině z vás věřím a Elementra je podle mě atraktivní. Mrzí mě, že jsem na tohle kývnul. Tak jo, další prezentace.

Pojďme na... - Když už jsme u chemie... - Night Knighte, na to zapomeň. Jsem tady! A mám tu super zloducha. Ničeho se nebojte. Bombadier přišel udělat z buzen chlapy. - A z heteráčů udělat buzny. - Nebojte se toho. Tak jo, World Mane, na chodbu. Fleet Foote, chop se ho. Mazej ven. - Tobě hráblo?

- Jak do nich líp nacpeš, že nemají být zloduši, než když jim jednoho ukážeš? Přivedl jsi super zloducha na střední školu plnou dětí. Je napravený! Od Anonymních super zloduchů už dostal 30denní žeton, takže neudělal nic špatného už skoro měsíc. To se o vyskoškolských trenérech říct nedá. - Nemůžeš přece čekat... - Ty snad nevěříš, že se člověk může změnit? Jistě že věřím.

Dej na mě. Protentokrát. - Bože můj, co mě to napadlo? Dobře, uděláme to. - Super! Tak jdeme dovnitř a vyděsíme ty děti, až budou brečet! Několik let jsem sdílel celu s Doktorem Ledovcem. Ani sto dek vás v noci nezahřeje. - Proč zabíjíte lidi? - Hugo, to je nevhodné. Ne, ne, v pohodě.

Já nikdy nikoho zabít nechtěl. Jen nechávám rád vybuchovat bomby. Víte, páchání zločinu... je v podstatě závislost. A já to zjistil až moc pozdě. Řeknu vám, třeba dneska... už bych dávno nastražil dvacet bomb. A na střední... se dá bomba skrýt prakticky kdekoliv.

Když mi World Man dovolil si odskočit, možná jsem jich tu pár nastražil. Ani já sám nevím. Tak silná ta závislost je. - Ámen! - Ty debile! Elementro, dech pravdy, hned! - Nastražils tu nějaké bomby? - Možná jo, možná ne. Fakt nemám tucha. No jo, nastražil. To jsem celej já. - Vidíte?

Závislost. - Znova. Kde jsou? - Všude? - Dobře, evakuujte děti, okamžitě! Ne, ne, ne. Tím by se určitě spustily. World Mane, rentgenový pohled. - Nic tu nevidím. - Sakra! Jsou v hliníku, skrz kterej World Man nevidí. Psals to na blogu spolu s názorem na Stmívání. - Tak nám aspoň poraď.

- Tady jedna je. - Osm, sedm... - Kryjte děti! No jasně! - Byly to sranda bomby! - To je sranda. Asi jsem fakt napravenej. Vrátím ten žeton. - Jo. Promiňte. - Odveď ho. - Nechce se ti čůrat? - Docela jo. - Nespouštěj ho z očí! Nejsme dokonalí.

Chyby dělá každý a my jich děláme poměrně dost. Ale myslím, že obecně je patrné, že víc pomáháme než škodíme. Jestli mě World Man naštval? Ano. Bombový atentátník do školy nepatří. Snad ses bavil. Další. Ale svým způsobem ukázal víru v lidstvo. - A z toho si můžeme vzít ponaučení. - Mám vyrobit energeťák? Kdybychom se tím řídili všichni, třeba by zločinců ubylo. A Super Force by třeba nebyla potřeba. O TÝDEN POZDĚJI...

Dobrá, rád bych vás přivítal na dnešním setkání Anonymních super zloduchů. Mám radost, že tu vidím pár známých tváří. Takže, Bombardiere, co kdybys dnes začal? Tak jo. Ahoj, já jsem Bombardier a jsem závislý na ničení. Ahoj, Bombardiere! Od mého posledního přešlapu to nebylo vůbec snadné, ale s radostí přijímám... - svůj 7denní žeton.

- Co to sakra je? Co kdybys vrátil ten žeton svému patronovi? To nic. Ty to zvládneš. Jako já. Za týden uvidíte: Merman se pokusí ukončit milostný půst. World Man vyzve Fleet Foota k závodu kolem světa. A k týmu se připojí nový stážista.

K vidění toho bude spousta. Čeká vás hotový okasmus! Už za týden v Save the Supers! Další díl již příští neděli ve 20:00 na www.videacesky.cz!

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

trapný jak sviň

1813

Odpovědět

dafuq? to na konci byl superpadouch Brčálovej George R. R. Martin?

180

Odpovědět

Link? :D

181

Odpovědět

Jsou i lepší seriály, ale jsem rád, že je tenhle na tom čím dál líp :D Už i líp vypadá ;-)

181

Odpovědět

Zabíjet teenagery je fajn. :D

180

Odpovědět

Video vám načítá titulky z epizody 1*03.

181

Odpovědět

Jsem první a máte blbě titulky.

1817

Odpovědět

Opraveno, omlouvám se.

180

Odpovědět

+BugHer0Děkuji

182