Super Force versus propouštěníSave the Supers (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:200
Počet zobrazení:4 260

Je tu druhý díl superhrdinského webseriálu Save the Supers. Náš tým stále sužuje omezení rozpočtu, a tak se Merman rozhodne promluvit si individuálně s každým členem Super Force a následně jednoho z nich propustit. Nebude to mít ale rozhodně snadné. No a v příštím díle se můžete těšit na kočičí Feliciu Day!

Přepis titulků

V minulém dílu jste viděli: Vláda omezila financování Super Force, a tak spustili tuhle reality show. Night Knight chce vytvořit super dítě z DNA všech členů týmu. Dává to smysl! Super Force! Epizoda 1x02 Super Force versus propouštění Jsme přesně tam, kde jsme být nechtěli. Na mizině.

Musím někoho propustit. To je na tom to nejtěžší. Když nepočítám to... že jsme jednou museli zabít pár dětí. Byly zlý! Ale to byl... To byl taky pešek. Fleet Foote, půjde jen o takový pohovor mezi dvěma přáteli, ano? Neboj se. Je to kvůli tomu požáru?

Za to může tření. To je prostě fyzika. Běhám rychle a občas to za mnou začne hořet. Ale fyziku nezměním. Vždyť mám rodinu a malý děti! Nemůžu být černoch bez práce! Víš, jak to s nima dopadá! - Klídek. - Podklady. Potřebuju podklady! Šup sem, šup tam! 18 rychlých faktů o Fleet Footovi. - První... - A sakra. - Je to nejrychlejší muž na světě. Vyhoď mě.

- El, rád bych, abys to brala vážně. - Vždyť beru. Tady nemůžeš kouřit. - Zločin potírám už 400 let. - Přesně 422. - Máš to ve spisu, četl jsem ho. - Jo, ale už mě to nebaví. - Možná bych s tím měla seknout. - Já tě potřebuju. My... Tedy celý tým tě potřebuje. Jsi bohyně! Jelikož máš za rodiče bohy. Jen kvůli tomu. Jsem její nejlepší kámoš.

Jsme prostě... kamarádi. To mám dalších pět minut předstírat, že mě možná vyhodíš? Jo, to by mělo stačit. A teď opakovaně ukážu na tohle. To, to, to, to, to, to, to! A teď ukážu na tebe! Určitě nevyhodí jediného superhrdinu, který má super sílu, super rychlost, schopnost létat, rentgenové vidění, laserový pohled...

a tohle. Vlastní značku cereálií! Jsou mňam! Mermane, chci ti říct, že ať se rozhodneš jakkoli, máš mou plnou podporu. Páni... To jsem od tebe nečekal a moc mě to těší. - Rozpočty jsou na nic!

- To máš pravdu. Vzteky si musím odplivnout. - Dobře. - Do toho, Mermane. Vyplivni svůj hněv přímo do téhle Petriho misky. Ne, nedám ti vzorek DNA, abys mohl stvořit super děcko. - To naše finanční problémy nevyřeší! - Jak to můžeš vědět? Když to klapne, mohlo by být takovým Davidem Schwimmerem mezi superhrdiny. Ani nevím... Co to s tím má vůbec společného? - Hele, tvé místo je v ohrožení.

Můžu ti dát padáka. - Ne, nemůžeš. Nejsem na výplatní pásce. - Au, můj vlas! - Kouřová bomba. Díval jsem se a Night Knight fakt není na výplatní pásce. Nikdo z nás nezná jeho pravou identitu, takže... Třeba je to miliardář. Co my víme? Morph Man? Jediný, kdo tady teď má nějakou misi? Ten si vyhazov asi nezaslouží. Ne, on je... ukázkový člen. Sice měl problémy s alkoholem, ale to už je za ním.

Co je způsobilo? V průběhu bitvy s Šedým ghúlem se musel rozhodnout, jestli zachrání svou přítelkyni, nebo autobus plný školáků. Pokusil se zvládnout obojí, ale selhal. Všichni... Všichni umřeli. Je po nich. El, svět potřebuje superhrdiny tvého formátu. Polož si otázku...

Jasně. - Nedokážu ovládat své schopnosti, takže mi radši dej padáka. - Jo. Nech toho, jasný? Přestaň! Padáka nedostaneš a teď odsud padej! A osmnáct: vnáší do Super Force rozmanitost, v závorkách - pozitivní diskriminaci. To bylo skvělý. Informací mám teď víc než dost. Mám ještě něco. Šup sem, šup tam! Fleet Foot - nejrychlejší muž na světě, týmový hráč, otec šesti dětí a kamarád Mermana.

Všichni jsou tu strašně důležití. Nevím, koho propustit. Ukázal vám tohle? - Nech toho. - Skvělá schopnost, malá Ariel. - Stříkání inkoustu z rukou se fakt hodí. - To stačilo. Fuj! Chci vám něco oznámit.

Pečlivě jsem zhodnotil... celý náš tým. A došel jsem k závěru, že jelikož se 99 % misí odehrává na souši, měl bych být já tím... - Morph Mane, tys pil? - Panebože! Smrdí to jak vousy Nicka Nolteho. - Bože můj. - Druhá várka. Dělá se mi špatně. Dobře, musíme to uklidit, takže... Na to zapomeň.

Nejsem... Nejsem uklízečka. Chudák Morph Man. Chudák, chudák Morph Man! Je mi ho tak líto! Morph Man zkazil svou tajnou misi, a Hodinář má teď všechny součástky z Big Benu. Pracovat pod vlivem je nepřípustné, takže ho zkrátka musíme propusit. Mám ho rád.

Je jako můj bratr. On byl tím, kdo mě, když jsem se přidal k týmu, podporoval. Všichni si říkali: "Na co mořskýho hrdinu? V oceánu se moc zla nepáchá." Ale teď potřebuje odbornou pomoc. Bude tu chybět. Dobrou, Frede. Dobrou, T-Bozi. Brou, brou, brou! Za týden uvidíte: Super Force polapí kočkovitou šelmu a jejich finanční problémy se najednou vyřeší.

Merman přijde o rozum. Kdo bude vykastrován, se dozvíte už v příštím díle Save the Supers. Další díl již příští neděli ve 20:00 na www.videacesky.cz!

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pecka! Ale myslím že na konci neříká Night, night night ale řekne Night Night Knight :) (dává to větší smysl než kdyby řekla třikrát dobrou :D)

180

Odpovědět

Night Knight jefrajer :D suprová parodie na Batmana a jeho "paranoidní" chování .

180

Odpovědět

Sice to pořád není nějak ono, ale lepší než ten první díl... Night knight se snaží získat vzorky DNA a blijcí lampa, to mě dostalo. Za mě 7/10 :D

180

Odpovědět

Uznávám, jsem jenom jednoduchý muž.... na ukázce Felicie Day v latexu jsem si to stopnul. Nebudu předstírat, že si pamatuju, co tam říkali předtím nebo potom ani o čem to bylo.

181

Odpovědět

Jak jsem byl skeptický u prvního dílu, teď jsem mile překvapen. Hlášek neubylo, ba naopak. Narážka na pozitivní diskriminaci super :D Ale pořád tomu chybí děj. Je to jako skeče z nějakého pořadu. Uvidíme příště, kdy už budou bojovat s nepřítelem.

180

Odpovědět

Morphman? Proč on? Měl nejlepší scény a dokonalý úsměv,... Lepší super hrdina ani nemůže být

180

Odpovědět

Škoda, Morphmanova lidskost mi bude chybět. Je to jediný superhrdina s pořádným charakterem... scénáristé tohle nevychytali,tak snad se vrátí v příští sérii.

180

Odpovědět

Night Knight je nejlepší. :D

180

Odpovědět

Potěšili mne, že znají Watchmen.
Kdo si všiml narážky na Strážce - plus.

1810

Odpovědět

Mně World Man trochu připomíná Veidta, to je asi tak všechno...

180

Odpovědět

+CardNe. Čas: 0:22 - 0:27

180

Odpovědět

+CardAjo (-: Minutemen

180