Setkání Donalda Trumpa a Kim Čong-una v Singapuru

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:7 020

12. června 2018 se uskutečnil summit amerického prezidenta Donalda Trumpa a severokorejského vůdce Kim Čong-una, jedná se tak o první setkání vůdců těchto dvou zemí.

Přepis titulků

DONALD TRUMP A KIM ČONG-UN ZAČALI HISTORICKÝ SUMMIT 12 SEKUNDOVÝM POTŘESENÍM RUKY. Mnohým lidem to bude připadat jako scéna z fantasy nebo sci-fi filmu. Myslím, že nás čeká skvělá diskuze a myslím, že bude velice úspěšná. Bude to ohromný úspěch. Nebylo vůbec lehké se do tohoto bodu dostat. Minulost, dávné předsudky a praktiky bránily v našem pokroku, ale tyto překážky jsme přešli a dnes jsme tady. TRUMP S KIMEM POTÉ ZAHÁJILI SÉRII SETKÁNÍ.

PŘI OBĚDĚ SE TRUMP POKUSIL I O MENŠÍ VTÍPEK. Máte dobré fotky všech, abychom vypadali hezky, přitažlivě a hubeně? - Vypadáte nádherně. - Dobře. DALŠÍ NEOBVYKLÝ MOMENT BYL TEN, KDY TRUMP UKÁZAL KIMOVI SVÉ AUTO. BĚHEM SUMMITU OBA DVA VŮDCI VYZDVIHOVALI ÚSPĚŠNOST SCHŮZEK. Byla to skvělá schůzka, spousta pokroků. Je to velmi pozitivní, myslím si, že jsme předčili očekávání mnoha lidí. Neskutečně dobré.

OBA UZAVŘELI SUMMIT PODEPSÁNÍM SPOLEČNÉ DEKLARACE, K ČEMUŽ POSLOUŽILI POPISOVAČE, NA NICHŽ BYL VYTISKNUT PODPIS DONALDA TRUMPA. Dnes to byla historická schůzka a rozhodli jsme se nechat minulost za námi. Svět si povšimne velkých změn. - Co jste se o něm dozvěděl? - Že je to velice talentovaný muž. Taky jsem se dozvěděl, že velice miluje svou zemi. PO SUMMITU TRUMP ŘEKL, ŽE USA BY MOHLY UKONČIT VOJENSKÁ CVIČENÍ POBLÍŽ KOREJE. Zastavíme ty válečné hry, což nám ušetří neuvěřitelné množství peněz, pokud a dokud půjdou budoucí vyjednávání podle plánů.

Ušetříme spoustu peněz, a navíc si myslím, že je to velmi provokativní. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Starý videačesky sem měl rád, neřešila se tady politika a videa byla vyloženě zábavná nebo dokumentární, něčím svým způsobem zajímavá ale pak to tady začalo dost radikálně směřovat k levicové politice a neomarxismu, což je dostatečně zjistitelné ze zdejších komentářů. Typuju studenty sociálních a genderových studií, kde se diskutuje o tom proč je sníh takový rasista páč je bilí.

02

Odpovědět

jde taky o rozšíření bank ,kterým vládne elita

56

Odpovědět

Ten to má neuvěřitelně na párku ten Trump..

110

Odpovědět

Trump je fakt boží. Doufám že dostane nobelovku za mír.

1818

Odpovědět

Zase sbíráš palce dolů? Si děláš sbírku nebo co? :)

118

Odpovědět

No z toho cvakání závěrek foťáku by mi asi praskla hlava.

250

Odpovědět

Trumpa tedy moc nemusím, ale sakra, tohle se mu teda povedlo.

1812

Odpovědět

Jemu? A co vlastně zařídil? :) To, že nebude mít zbytečně jednotky po celém světě je snad samozřejmost.

316

Odpovědět

+MikeViac než ostatný pred ním. Hlavne viac ako obama s jeho dronami a nobelovkou za bombardovanie rodín.

20

Odpovědět

A co se mu povedlo? Jeho zásluha tohle přece neni. K tomuhle se přihlásil sám Kim a do několika let (možná ještě dříve) se celej svět dozví, co ten zmetek měl celou dobu vlastně za lubem..

Já bych tipoval že začátek bude ovládnutí Jižní Korei, vysátí a nastolení komunismu i tam.

Fakt není důvod myslet si cokoli jinýho a naivně zde malovat sluníčka a srdíčka na zed.

32

Odpovědět

+Respiano, prihlásil sa k tomu Kim... tesne po tom, ako ho chcel Trump nekompromisne rozjebať, napriek varovaniu celého sveta... Trumpovi to proste vyšlo

20

Odpovědět

+ehmnekompromisne rozjebať chtěl Kima i Obama..Aby ne když Kim celou dobu provokuje jadernejma testama..To nebude tak povrchní hele. Fakt ne. To nejsou psi na dvorečku který se stáhnout když jeden o trochu víc zaštěká..A bylo by dost hloupý si to myslet.

10

Odpovědět

Já si nemůžu pomoc, ale Kim na schůzce působí jako chovanec ústavu pro mentálně postižené. Přihlouplý výraz, pokukování sem a tam, Trump mu pokládá ruku na záda a pořád Kima někam tlačí. Kim vůbec nevypadá jako ten inteligentní a úžasný vůdce se sexy mozkem, jak ho prezentovali CollegeHumor
Dobrodružství Kim Čong-una
Dobrodružství Kim Čong-una-2
Kim Čong-un vs. Putin

Nedivil bych se, kdyby vznikla konspirační teorie o tom, jak na schůzku dorazil dvojník nebo je Kim retardovaná loutka a režim v KLDR řídí někdo jiný (jako pasák koz, kterého měl Sacha Baron Cohen v parodii Diktátor). :-D

94

Odpovědět

Je to sestříhané. A když má proslov tak normálně reaguje.
Musíš si uvědomit, že celej klip až na jednu výjimku byl z částí, kde se něco říkalo anglicky, takže než to přeloží do korejštiny, tak reagovat moc nemůže...

A jo, viděl sjem, jak na něj furt Trump šmatá, až jsem čekal, kdy ho za to někdo přetáhne. Se k němu choval jak k děcku.

52

Odpovědět

+MikeTřeba chtěl aplikovat svoje oblíbené „Grab Her by the Pussy“ a nevšiml si, že Kim je chlap. :-D

31

Odpovědět

Bylo by super, kdyby si jednoho dne všichni podali ruce a řekli si "vykašleme se na ty věčné boje" :)

182

Odpovědět

“Here's an interesting form of murder we came up with: assassination. You know what's interesting about assassination? Well, not only does it change those popularity polls in a big fucking hurry, but it's also interesting to notice who it is we assassinate. Did you ever notice who it is? Stop to think who it is we kill? It's always people who've told us to live together in harmony and try to love one another. Jesus, Gandhi, Lincoln, John Kennedy, Bobby Kennedy, Martin Luther King, Medgar Evers, Malcolm X, John Lennon, they all said, "Try to live together peacefully." BAM! Right in the fucking head. Apparently we're not ready for that.”

― George Carlin

15

Odpovědět

Ne to by nebylo super. By jsme se přemnožili jak šváby. Nebýt tech válek. Si nedovedu představit kolik by nás tady bylo.. Pomalu by jsme se ani nevešli na měsíci..

12

Odpovědět


Odpovědět

And we lived happily ever after...

83