Sex ve městě - parodie na Matrix

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:717
Počet zobrazení:9 722

Hlavní hrdinkou téhle scénky je Carrie Bradshawová, hlavní postava Sexu ve městě, kterou hraje Sarah Jessica Parker. Tu si vyhlédne Neo z Matrixu (poznáte známého moderátora?) a jak jim to vyjde, lze vidět v tomhle krátkém videu vysílaném na předávání cen MTV Movie Awards v roce 2000.

Přepis titulků

New York. Ve městě, které nikdy nespí, je těžké rozlišit sen... PROBUĎ SE, CARRIE. ...od skutečnosti. MATRIX TĚ MÁ. SLEDUJ BÍLÉHO KRÁLÍKA. Sleduj bílého králíka? Tady máte vodku a cigarety. - Bílý králík!

- Nekecej. Kde? Hej! Králíku, počkej! Nakonec jsme se s králíkem rozdělili. Ale když už jsem byla venku, rozhodla jsem se zajít na drink. - Ahoj, Carrie. - Ahoj, ty. Jsem Neo. To byl on. Roztomilý, suverénní a neskutečně ohebný. Nevěděla jsem, jestli je ten pravý, ale byl jediný způsob, jak to zjistit. Takže jsi ho ojela?

Ne, souhlasila jsem, že s ním půjdu do klubu jménem Matrix, ale nejdřív, jsme šli k němu na víno. - A pak jsi ho ojela. - Prosím, nech to Carrie dopovědět. Neo mě ujistil, že jeho spolubydlící je na služební cestě. Ta ale evidentně nevyšla. To si ze mě děláš srandu. Hej, co tu děláš, neviděls na dveřích ponožku? - Kdo je ten křen? - Jmenuji se Morpheus. Jmenuji se Carrie.

Povím ti, proč jsi tady. Pojď. Sedni si. Ne, proč jseš pořád takový kazišuk? Jsi tu, protože něco víš. Něco, co nedokážeš vysvětlit. Ale cítilas to celý život. Že je se světem něco špatně. Ten chlap v napodobenině Prady měl pravdu. S mým světem bylo něco v nepořádku. Bylo mi třicet něco a pořád nezadaná. - Je být sama opravdu tak špatné?

- Pšt, vrať se k tomu s tím černochem. Jak to, že jsem ještě neslyšela o tom Matrixu, je nový? Dostanu se nějak na seznam hostů? Naneštěstí, nikomu nelze... říct, co je Matrix. - Musíš to vidět sama. - Kravina! Vezmi si modrou pilulku a příběh končí. Vzbudíš se doma a věř si, čemu chceš. Já věřím, že to, že jsem ti snědl hot dog, ti nedává právo mi přebírat holku. - Vezmi si červenou a zůstaneš v Říši divů. - Jůů, Říše divů! To byla hloupost.

Když jsem si něco takového vzala posledně, z Říše divů se stala Říše-co-jsem-to-v-noci-prováděla. - Ty sis vzala drogu? - Naposled, je z toho strašná kocovina. Znáte to, taková ta kocovina typu: "vzbudím se nahá, plešatá, s dráty v bradavkách a v kouli slizu" Hej, nemáte něco na bolení hlavy? Víte co? Zapomeňte na to. - Bože můj! - Divný! - Jako byste se nikdy neprobudily obalené slizem.

- Přesně tak. Ty jsi ta pravá. To je milé. Je fakt, že v posteli jsem byla dost dobrá. Carrie, musím ti říct něco o Matrixu. - Zvracela jsem v Matrixu, že jo? - Ne, zvracelas ve skutečném světě. Matrix je systém stvořený roboty. Je jako skutečný svět, ale není skutečný. Matrix je skutečný, ale je jako skutečný svět, co není skutečný.

Přinejmenším roboti chtějí, abychom si tohle mysleli. Ale podle mě roboti nejsou skuteční. Počkej. Roboti a je to skutečné, ale oni ti řekli, že je to falešné. Oni vědí, že je to skutečné, je tam spousta čísel... Počkej. Měl jsem si to zapsat. Něco mi říkalo, že nebyl zmatený poprvé. Sem patříš, Carrie. Do skutečného světa. Neo, tvůj byt nemá přirozené světlo!

Mám na sobě pytel od brambor a v hlavě mám díru. Kašlu na skutečný svět, chci Matrix! Manhattan, martini, pěkné muže... A tím to skončilo. Rozloučili jsme se a já se vrátila do Matrixu s pocitem, že už Nea neuvidím. Tedy ve skutečném světě. Umím kung-fu. Překlad: ScreaMaker Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jakto že to má tak malé hodnocení?

194

Odpovědět

sex v meste nepozerám a neviem ani očom je ale v každom prípade parodia u mna za desat

182

Odpovědět

NIce one!

192

Odpovědět

hahaha :-))) Mě to pobavilo!

182

Odpovědět


Odpovědět

Petas: Pár dalších scének z MTV Movie Awards tu už máme http://www.videacesky.cz/tag/mtv-movie-awards

181

Odpovědět

Bleamer: Až na to, že ona říká "Hello, you."

183

Odpovědět

Nevim ani jednou jsem se nezasmál..nic moc

185

Odpovědět

asi tak CCA v 1. minute kdyz se s nim potka : Hi carrie. a ona odpovi Who are you ? ... coz znamena kdo jsi ? a ne ahoj ty :-)

189

Odpovědět

Nahodou parada :) nebylo by spatny dat sem serii techto videi.. je jich vcelku dost a zabava je to slusna

181

Odpovědět

Bílý králík! - Nekecej? Kde? .... :)

181

Odpovědět

Sleduj bílého králíka... NÁsleduj bílého králíka...

181

Odpovědět

@Kláda: Myslím, že to bylo opravdu myšleno jako hláška z Matrixu, ale dobře ;)

181

Odpovědět

nej bylo: "EhmBullshitmm" xD

181

Odpovědět

I know kung-fu- To je jak v Chuckovi na konci 2. série :D

190

Další