Shaquille O'Neal u Conana O'BrienaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 854
Počet zobrazení:22 013

O tom, že má bývalý basketbalista Shaquille O'Neal skvělý smysl pro humor, jste se mohli přesvědčit již ve videu Guillermo versus Shaquille O'Neal. Pro dnešek jsem si pro vás ale připravil neméně zábavný rozhovor z Conanovy show. Dozvíte se v něm mimo jiné, co dělá Shaq nejradši ve volném čase, čím baví fanoušky na Twitteru, proč se chce dostat do Bílého domu a čím ho dokáží naštvat basketbaloví analytici. Navíc se Shaq i s Conanem v závěru tohoto téměř 12minutového rozhovoru vrátí zpět do dětských let. Přeji příjemnou zábavu. Tento rozhovor byl odvysílán 2. srpna 2011.

Přepis titulků

Skvělý. Tyhle paruky se normálně prodávaj? Jasně. Sekne ti to. Vážně pěkný. - To je úžasný. Skvěle ti padne. - Díky, brácho. - Můj irský bratře. Jak se máš? - Mám se dobře. - Ano? - Naposledy jsem tě viděl na tamtom místě... - V jiném pořadu. Ne v jiným pořadu.

Potkali jsme se na tajném místě. Oba jsme tam jedli. Nechci říkat, kde to bylo. - Vzpomínáš si? Dole. - Dole? Jo! Jo... Nemám tucha, o čem to mluví. Jedli jsme na tajném místě? Na to si nepamatuju. Já nechodím na fajn místa. Nechci říkat Beverly Hills Hotel, protože pak prozradím, kde to bylo. - Dole? - To jsem určitě nebyl já! Já nechodím do Beverly Hills Hotelu.

- Snídals tam. - Kdybych tě potkal v Mekáči, tak bych se hned hlásil. Tam bysme se mohli potkat. Nejspíš jsi viděl chlápka v téhle paruce s mou kreditkou. Moc rád tě vidím. Máme si o čem povídat. Odešel jsi na odpočinek po úžasné kariéře. Rodiče na tebe musí být pyšní. Mají z tebe radost? Máma je moc šťastná a táta je zklamanej. Říká mi blbče. Cože?

Táta ti říká blbče? Jo, a říká to proto, - že jsem nasbíral 28 000 bodů. - To je úžasný skóre! - Proč ti za to táta říká blbče? - Protože jsem minul 5 000 trestnejch hodů. Kdybych jich dal o 2 000 víc, mohl jsem mít 30 000 bodů. Vážně? Tomu člověku se asi nikdy nezavděčíš, co? - Jsem pro něj blbec. - Dobrá, teď... Teď máš spoustu času a lidi zajímá, co děláš ve volném čase. Vím, že začneš nový pořad na TNT, ale...

Co jinak děláš? A najednou narazím na fotku a dozvím se, že máš rád motokáry. Můžete tu fotku ukázat? To jsi ty... Je pravda, že máš rád motokáry? Měřím 216 cm a vážím 147 kg. Rád si připadám malej, takže rád jezdím v něčem, do čeho se nevejdu. Takže se rád soukáš do malých věcí?

Jo, protože se podíváš na mě a pak na tu věc, do který se chci nasoukat, a přijde ti to nemožný. A já řeknu: "Tak sleduj." To se mi líbí. Asi jsem tě jednou viděl na dálnici v Mini Cooperu, ze kterého koukala hlava. - Toho jsem měl. - Ty ho máš? - Ne, měl jsem. - Aha, měl. - A co Smart? Už jsi ho někdy řídil? - Toho jsem měl taky. - Vážně? - Jo. - To ti kolena čouhala předním sklem ven?

- Ne, měl jsem je tam takhle skrčený. Dobrý by bylo, kdyby sis nasadil na každou nohu jednoho Smarta. To jo. "Prosím jednoho Smarta, velikost 18." Zmínil jsem tvůj nový pořad na TNT, což je naše sesterská stanice. Samozřejmě ti to přejeme, ale bylo by fajn, kdybys udělal nějaký pořad pro TBS. Chceme tady na TBS pořád něco novýho. Říkal jsem si, že by ti to skvěle šlo. Jsi skvělý showman. Podívej, kolik kostýmů sis v průběhu pár let obléknul.

Projdeme si je. První na řadě... Tohle byla Shaquilla, to je má sestra dvojče. Tohle je tvé dvojče? Ta by rozhodně mohla mít pořad na TBS. Hele, kdo... - Kdo je tohle? - To je Shaq-Fu. - Shaq-Fu. - Ano. Je to ninja. - Je to ninja bojovník v utajení.

- Bože můj. Dobrá... Teď jsem se urazil. - Na leprikóna se ani ptát nebudu. - Tohle je Třasořitka. Třasořitka? Třasořitka. Jak dlouho vymýšlíš těmhle postavám jména? - 30 vteřin. - 30 vteřin? - "Kdo je tohle?" - "Shaq-Fu. Další. Musíme makat." Je pravda, že sis zahrál v jednom filmu?

Ještě nešel do kin, ale slyšel jsem o něm. Adam Sandler a Al Pacino spolu natočili film a ty v něm hraješ? Jo, zahrál jsem si tam. Jednoho dne jsem narazil na Adama a on říkal, že natáčí film a nabídl mi tam malou roli. Adamovi se nedá říct ne, takže jsem kejvnul a mám tam skvělou scénku. - Navíc jsem se potkal s Al Pacinem. - Už jsi na něj někdy dřív narazil? Kdysi dávno jsem ho potkal a říkám: "Páni, rád vás vidím! Zjizvená tvář, Vítězové a poražení, já vás zbožňuju!"

a on se na mě podíval a řekl: "A vy jste?" A bylo hotovo. "Já jsem jen váš fanoušek." - Jak můžete neznat Shaqa? - Taky jsem to nechápal. Ale byl jsem pro něj nula. - "Jak chcete." - Přesně. Shaqu, už jsme se bavili o celebritách, které rády tweetují. Ty píšeš na Twitter skvělý věci.

Nepíšeš jen: "Jsem zase na nákupu. Narazil jsem na parádní pomeranče." Někteří to dělají, ale ty nemarníš náš čas. Ty se snažíš lidi pobavit. Jo, v 60 % případů se snažím lidi rozesmát. Ze 30 % se snažím lidi inspirovat a ve zbylejch 10 % případů... se jen snažím něco prodat. To je mý tajemství. Ty poměry sedí i na mě... Píšeš na Twitter fóry o Ashtonu Kutcherovi.

Jak to vzniklo? - No... - Je mezi vámi nějaká rivalita. Hlavně vím, že mě nezažaluje. Je to vtipnej chlap. Má skvělej smysl pro humor. Roky jsem mu tvrdil, že mě nikdy nenachytá, ale on mě dostal. - Vážně? - Bylo to ponižující. Jakou nachytávku udělal? Šel jsem do restaurace a ukradnul jsem jednomu chlapovi parkovací místo. Vlastně neukradnul.

Jen jsem tam byl dřív. A když jsem se vracel k autu, ten chlap mi propichoval pneumatiky. Chytnul jsem ho takhle pod krkem a skoro jsem ho dusil. - Jen mi dál ukazuj, cos dělal. - Jo, takhle. Škrtil jsem ho a chtěl jsem mu vrazit, ale pak přiběhnul Ashton a říkal, že to byl fór. Tohle jsou Ashtonovy nachytávky. Vždyť jsi mohl za pár vteřin toho chlapa zabít. - Jo. To jo. - "Předstírali jsme, že chce někdo zabít tvou manželku." - "Cože?"

- "Dostali jsme tě!" Tyhle věci vymýšlí pořád. Mám o něj strach. Dostal mě, takže po něm už 6 let jdu. - Jdu po něm. - Ale on to zvládne. - Jo, já vím. Nedávno jsem četl v novinách... Myslím, že to bylo před pár dny. Byl jsi ve Washingtonu a rozhodl ses, že si to jen tak nakráčíš do Bílého domu. A...

- O co tam šlo? - Vlastně jsem to zkoušel už potřetí. - Jo, já vím. - Už jsem se o to snažil. Myslím, že jsem slyšel, žes to už zkoušel, ale... Proč to děláš? Proč se chceš dostat do Bílého domu? Jen chci, aby si na mě prezident našel 30 vteřin. Chci za ním přijít, potřást mu rukou, poděkovat mu a odejít. To je všechno. - Nechci tam trčet celej den. - Víš, že má teď dost práce? Ale stačí mi 30 vteřin.

Tak jsem přišel k bráně. - Neohlašuješ se předem? - Ne, nikdy. Prostě jsem tam přišel, vidím, jak se chlap z ochranky usmívá, a dělám... Říká mi: "Shaqu, co potřebuješ?" Tak se ptám: "Můžu jen pozdravit prezidenta?" - "Ne, Shaqu, to bohužel nejde." - "Prosím, klidně půjdu zadem." "Ne, bohužel to nejde." Takže jsem měl smůlu a dost mě to mrzelo. Už potřetí. Potřetí. Líbí se mi, jak jsi dělal...

"Co? Nešlo by to?" "No tak, pusť mě dovnitř, šéfe ochranky." - Doufal jsem, že to vyjde, ale zase smůla. - Hlavně vytrvej. - Vytrvám. - Možná kdybych šel s tebou... Líbil se mi ten chlap u brány. "Shaqu, co zase chceš?" "Ty si nedáš říct." "Shaqu, víš, že ti nemůžu pomoct." Za chvíli se k nim bude blížit obří krtinec.

"Zase Shaq." Mohli by o něm udělat nějakej animák. Pak zkusí katapult. "Ne, Shaqu!" Momentálně jsi analytik v pořadu Inside the NBA na TNT. Vím, že z toho všichni tady mají radost. Je to velká věc. Budeš spolupracovat se svým přítelem Charlesem Barkleym. Těšíš se? Charles je skvělej a vtipnej chlap. Už jsme se o tom bavili za ty roky několikrát. Je to skvělej chlap a oba dva rádi bavíme lidi.

Doufám, že to bude skvělej pořad, stejně jako ten tvůj. To je od tebe moc milý. Díky. - To byla jedna z chvil, kdy inspiruješ. - Ano. Ještě se tě chci na něco zeptat. Ten pořad už se nějakou dobu vysílá. Inside the NBA je známé tím, že v něm všichni říkají upřímný názor na hráče a jejich výkony. Dotkla se tě někdy něčí slova? Třeba slova nějakého analytika, který o tobě něco řekl, když ses díval na televizi?

Nakrknul tě už někdo? - Už jsem rozmlátil pár televizí. - Pěkný. Dokáže mě naštvat to, když nemá analytik dostatečnou kompetenci. Jak to myslíš? Vadí ti analytici, co NBA nikdy nehráli? Jo, maj třeba 1 000 bodů, žádný úspěchy, žádný účasti v All-Star Game a plácnou, že někdo neumí hrát. To je mi...

Chápeš... Tenhle pohled jsi dělal i na ochranku. - Můžeš nám říct konkrétní jméno? - Ne, nechci ranit ničí city. Jo, ale vadí ti, když za sebou někdo nemá tak dlouhou kariéru a kritizuje tě. - Zajímavý. Zajímavý. - Skip Bayless. Co je? Neměl jsi na výběr. Hrozně na tebe naléhal. Shaqu, já jsem šel dál.

"Nedalo se nic dělat. Conan mě zahnal do úzkých." - "Tak půjdeme dál." - "Skip Bayless!" - "Co?" Chci ti udělat radost, protože ses přidal do naší rodiny. Jak jsem říkal, všechny nás to moc těší. Zmínil jsi, že rád jezdíš v něčem, co je na tebe moc malý. Tak jsem si říkal, že před reklamou přesně tohle uděláme. Můžete to sem dovézt, chlapi? - Jsme připraveni.

Přidal by ses ke mně? - Jo. Jo. Bude to sranda. Aha, sundáváme si saka. - Který auto chceš? - Chci ten džíp. Chceš růžovej džíp? Tak jo. Shaq chce růžovej džíp. Tak jo. Dobrá. Jsme ekologický pořad, takže použijeme místo benzínu lidskou sílu. To nic.

Nepotřebuju pomoc. To zvládnu. To zvládnu. - Jseš v pohodě? - Jo. Pánové, nažhavte motory. Vyrážíme! - Jedem. - Jo! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (63)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Takovej druhej John Coffey :D

10

Odpovědět

Navrhujem pozrieť toto video, kde to Shaq naozaj roztočil

https://www.youtube.com/watch?v=P9LmHXXWiJs

21

Odpovědět

Som nesmierne vďačný za tieto staré legendárne videá, pretože s portálom videačesky žijem takmer od začiatkov a moja pamäť nepatrí k tým najzdatnejším a napríklad toto video viem, že som videl ale vôbec som si nepamätal jeho obsah a za normálnych okolností by som ho tu už nenašiel. Ďakujem, že som sa znova mohol krásne posmiať :D :D :D

90

Odpovědět

Krtinec mě přizabil! :D

391

Odpovědět

kuknite na toto minutove video so shaquilom :D http://www.youtube.com/watch?v=hf1D40jLdyo

181

Odpovědět

Jen pro zajímavost,Skip Bayless je "analytik" z ESPN,má pořad s kolegou Stephenem A. Smithem a je to opravdu řádnej asshole. :)

243

Odpovědět

občas mě štvalo, proč jsou v topu jen pořady Conana O´Briena, ted to vím :D :D

250

Odpovědět

Ahoj mohl bych poprosit o přeložení toho dílu s Kid Cudim http://www.youtube.com/watch?v=ITiOtJpWb2s&feature=g-all-s&context=G2ece082FAAAAAAAAIAA děkuju

200

Odpovědět

nejvetsi blazen ten shaq :DDD a conan je taky hodne dobrej :DD

211

Odpovědět

Prostě super !!! :D

200

Odpovědět

3 z 10 videí v TOP 10 má na svědomí Conan :)

201

Odpovědět

Skip Bayless :D

250

Odpovědět

Tak tohle se chlapcům povedlo :-)

220

Odpovědět

Velmi povedený díl, hodně pobavilo, jednou dokonce až rozbrečelo :-)

210

Odpovědět

Dlouho jsem se tak nezasmál! :-D

210

Další