Simon Pegg rád trápí své fanoušky

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:661
Počet zobrazení:8 712
V dnešním videu uvidíte část rozhovoru Simona Pegga s Conanem O'Brienem. Simon Pegg je anglický komik, spisovatel a herec, který je známý především z filmů Soumrak mrtvých, Jednotka příliš rychlého nasazení Paul. Můžete ho znát i ze sitcomu Spaced,  na kterém, stejně jako na mnoha dalších projektech, spolupracoval s Nickem Frostem a Edgarem Wrightem. V rozhovoru se rozpovídá hlavně o tom, jak potrápil své fanoušky na Twitteru. Tento rozhovor byl odvysílán 28. 3. 2012.

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Stále nejde :/

110

Odpovědět

Hilfe!!! nejede to!

130

Odpovědět

Bohužel nefunguje.

120

Odpovědět

Conan tam měl i Joshe Hutchersona?! Prosím, pokud by bylo video tak přeložit..)

180

Odpovědět

Video opět funkční.

192

Odpovědět

To je hroznej troll :D

180

Odpovědět

Video opraveno. :-)

180

Odpovědět

PLS opravte to aby to frčalo Simon je moj oblubenec :)

180

Odpovědět

všechny videa mi jedou, ale tohle ne.-(

180

Odpovědět

Hroznej borec :-)

201

Odpovědět

Návod : koukám typický Čech, urážlivý název a arogantní chování jakmile se někdo zmílí. Ano, je to tak jak si řekl, je to krátký film, který natočil a který mu produkovali páni Hansen a Copley. Tenhle krátký film se pak zalíbil Jacksonovi a ten mu dal peníze na DC9, čili to co sem řekl.
Mimochodem, natočil tři krátké filmy jako propagaci a podporu třetího dílu hry. Dokonce za druhý dostal cenu. Na film Halo jako takový nedošlo kvůli penězům.

182

Odpovědět

Už se těším na další film od tohohle človíčka. Co sem četl, mělo by to být ve vesmíru. Snad se mi povede najít to co sem o tom četl a dát to sem.

180

Odpovědět

Tenhle kraťas, jak tomu říkáte, byl puštěn oněm lidem, co stáli za financováním Distriktu 9 a díky tomuto taky vznikl onen super film ;-) Bylo to “předváděčka” toho, co chtěl pan Blomkamp natočit.

181

Odpovědět

Simon a Nick jsou nej nej. Ty kluky zbožňuju.

201

Odpovědět

Nefrčí :(

181

Další